بهترین کافه های کیش

طی دهه اخیر کافه نشینی و کافه گردی طرفداران بیشتری پیدا کرده است؛ طوری که این روزها در خیابان اصلی شهرها، چند کافه و کافی شاپ قابل مشاهده است. کافه نشینی از جمله علایق جوانان است؛ که در طول سفر نیز مورد توجه قرار می‌گیرد. البته در طول سفر به دلیل فرصت کوتاه سفر، معمولا مفهومی به نام کافه نشینی نداریم. در مقابل کافه گردی و سرو نوشیدنی‌ها و غذاهای ساده در کافی شاپ ها، از موارد بسیار متداول است. در سفر با تور کیش و بازدید از جزیره کیش نیز کافه ها و کافی شاپ های کیش یکی از مقاصد محبوب شما برای استراحت، گفتگو و… خواهد بود.

بهترین کافه های کیش

جزیره کیش دارای نزدیک به 40 کافه و کافی شاپ است. از نظر فنی اکثر این موارد را می‌توان در زمره کافی شاپ ها به شمار آورد؛ چراکه اکثرا در مراکز خرید و برای صرف فوری غذا یا استراحتی کوتاه تدارک دیده شده‌اند. اما برای راحتی کار، ما همه آنها را در کنار یک‌دیگر آورده‌ایم.

کافی شاپ کشتی یونانی
کافی شاپ کشتی یونانی کیش

کافی شاپ کشتی یونانی یک محیط دلپذیر و زیبا برای صرف انواع نوشیدنی‌های گرم و سرد و تماشای منظره غروب خورشید و کشتی یونانی است.

کافی شاپ نارون کیش
کافی شاپ نارون کیش

کافی شاپ نارون کیش یک پیشنهاد خوب دیگر برای صرف نوشیدنی و غذاهای سبک، در کنار استراحت و گفتگو با دوستان در محیطی آرام و دلپذیر است.

کافی شاپ بولینگ مریم کیش

بولینگ مریم کیش دارای مجموعه متنوعی از خدمات در کنار یک‌دیگر است. کافی شاپ بولینگ مریم یکی از این خدمات و محل خوبی برای استراحت و گفتگو است.

کافی شاپ یونیک کیش
کافی شاپ یونیک کیش

کافی شاپ یونیک یکی از کافی شاپ‌های قدیمی و محبوب جزیره کیش است. محلی که پاتوق بسیاری از مسافران و همچنین اهالی جزیره برای گذراندن اوقات فراغت است.

کافی شاپ تتیس کیش
کافی شاپ تتیس کیش

کافی شاپ تتیس در مرکز تجاری کیش واقع شده است. سرو انواع نوشیدنی‌های گرم و سرد، و همینطور انواع بستنی‌ها و… از جمله ویزگی‌های کافه تتیس کیش است.

کافی شاپ طلوع کیش
کافی شاپ طلوع کیش

این کافی شاپ در اسکله قدیمی جزیره واقع شده است. اگرچه کافی شاپ طلوع به ظاهر ساده و ابتدایی است؛ اما فضایی زیبا برای تمای منظره غروب خوررشید دارد.

کافی شاپ امیر چاکلت کیش

اگر از طرفداران پروپا قرص امیر چاکلت هستید؛ بد نیست به شعبه امیر چاکلت در کیش نیز سری بزنید؛ و خوراکی‌های همیشه خوشمزه آن را امتحان نمایید.

کافی شاپ زی کیش

کافی شاپ زی پشت مجتمع تجاری صدف واقع شده است. کافی شاپی با منوی تقریبا کامل و فضایی دنج و ساکت، که محیطی دلچسب و صمیمی را فراهم می‌کند.

کافی شاپ کابوکی کیش
کافی شاپ کابوکی کیش

این کافی شاپ از جمله کافی شاپ‌های دوست داشتنی جزیره است. اگر برای خرید به بازار ونوس مراجعه کردید؛ می‌توانید ساعات استراحت خود را در این کافه بگذرانید.

کافی شاپ انار ناورن کیش
کافی شاپ انار نارون کیش

کافی شاپ انار نارون کیش در بازار پردیس 2 واقع شده است. به همین دلیل برای مسافران مکان مناسبی است؛ که برای استراحت عصرانه خود آن را انتخاب کنند.

کافی شاپ دربند کیش

کافی شاپ دربند کیش در کنار رستوران آن و با فضایی زیبا و دلباز، در دو محیط بسته و باز، در بلوار رازی کیش، طبقه بالای ایرانویچ واقع شده است.

کافی شاپ باران نقره ای کیش
کافی شاپ باران نقره ای کیش

کافی شاپ باران نقره ای دارای فضایی زیبا و گرم است. فضایی که برای استراحت و سرو انواع نوشیدنی و خوراکی‌های هیجان انگیز انتخابی عالی خواهد بود.

کافی شاپ نخل کیش
کافی شاپ نخل کیش

کافی شاپ نخل کیش در واقع یک کافه رستوران سنتی و جذاب است؛ که علاوه بر منوهای مربوط به رستوران، منوی کافی شاپی خاص خود را دارد.

کافی شاپ برفین کیش

کافی شاپ برفین در نوار ساحلی جزیره کیش و در نزدیکی محوطه کیبل اسکی قرار گرفته است. این کافی شاپ نیز مثل اکثر کافه‌های کیش منوی مفصلی دارد.

کافی شاپ پسر خوب کیش

کافی شاپ پسر خوب از جمله کافه‌های شیک و جذاب کیش است؛ که در ساحل آن واقع شده و محلی برای استفاده از هوای آزاد در ساعات پایانی روز است.

کافی شاپ دیپلمات کیش
کافی شاپ دیپلمات کیش

کافی شاپ دیپلمات کیش در نزدیکی مجموعه کیبل اسکی واقع شده است. این کافی شاپ نیز مانند سایر کافی شاپ‌های کیش محل مناسبی برای استراحت است.

کافی شاپ بی بی خاتون کیش

کافی شاپ بی بی خاتون کیش در واقع یک کافه رستوران است؛ که علاوه بر کاربرد منوی کافی شاپی می‌توانید از منوی غذاهای خوشمزه آن نیز استفاده کنید.

کافی شاپ فرآتی کیش

کافی شاپ فرآتی کیش را باید یکی از بهترین کافه‌های جزیره دانست. جایی دنج و زیبا، با دو فضای داخلی و خارجی و منظره‌ای تماشایی برای ساعاتی استراحت

کافی شاپ ریپابلیک کیش
کافی شاپ ریپابلیک کیش

کافه رستوران ریپابلیک در مجموعه فودلند کیش واقع شده است. در این مجموعه می‌توانید سفارش خود را از میان تمام رستوران‌ها و کافه‌های موجود انتخاب کنید.

کافی شاپ آلبالو سیاه کیش
کافی شاپ آلبالو سیاه کیش

به‌نظر می‌رسد این کافی شاپ شعبه دیگر کافی شاپ آلبالو سیاه تهران است. این کافی شاپ در مجتمع پادنا قرار گرفته است؛ و محل خوبی برای صرف انواع نوشیدنی‌هاست.

کافی شاپ درسا کیش

کافی شاپ درسا کیش

کافی شاپ درسای کیش محلی مناسب برای استراحت موقت و دریافت نوشیدنی‌های گرم و سرد فوری است. این کافی شاپ در بلوار ولایت و کنار پمپ بنزین واقع شده است.

کافی شاپ کافه پلاس کیش
کافی شاپ کافه پلاس کیش

کافه پلاس کیش در مجتمع پادنا واقع شده است؛ و در محیطی مناسب با انواع نوشیدنی‌ها و خوراکی‌های آماده و ردف ضایی با 16 میز، در خدمت شماست.

کافی شاپ دامون ساحلی کیش
کافی شاپ دامون ساحلی کیش

کافی شاپ دامون ساحلی یکی دیگر از کافی شاپ های کیش است؛ که در شهرک دامون ساحلی واقع شده است. این کافه فضایی مناسبی برای استراحت طولانی دارد.

کافی شاپ هنرمند کیش

کافی شاپ هنرمند کیش با 50 میز یکی از کافی شاپ های کیش است؛ که با فضایی دلنشین و آرام می‌تواند میزبان خوبی برای ساعات استراحت شما باشد.

کافی شاپ آنی کیش

کافی شاپ آنی یک کافه ویژه در جزیره است. این کافه را می‌توانید در پلاژ بانوان بیابید؛ و پس از یک تفریح هیجان‌انگیز برای استراحت به آن سری بزنید.

کافی شاپ بیستون کیش
کافی شاپ بیستون کیش

اگر قصد دارید خرید خود را از بازار ونوس کیش انجام دهید؛ پیشنهاد می‌کنیم برای ساعات استراحت، سری به کافه بیستون بزنید. این کافه در طبقه همکف بازار واقع شده است.

کافی شاپ میلاژ کیش
کافی شاپ میلاژ کیش

کافی شاپ میلاژ کیش را می‌توانید در بلوار خیام و بازار سارینا 1، پیدا کنید. این کافه بزرگ در واقع شعبه دوم دوبل برگر تهران است و فضایی عالی را در اختیار شما می‌گذارد.

کافی شاپ ساحل کیش
کافی شاپ ساحل کیش

این کافه نیز در ساحل کیش و پلاژ اختصاصی بانوان واقع شده است. بنابراین اگر برای تفریح و شنا به پلاژ بانوان رفته‌اید, می‌توانید روی این کافه حساب کنید.

کافه رین کیش
کافه رین کیش

کافه رین کیش یک کافه رستوران جذاب است؛ که در بازار پردیس 1 کیش واقع شده است. این مکان فضای مناسب برای سرو انواع نوشیدنی‌ها و غذاهای آماده دارد.

کافی شاپ تیامی کیش
کافی شاپ تیامی کیش

کافه رستوران تیامی کیش محلی جذاب برای استفاده از منوی کافی شاپی و همینطور غذاهای متنوع است. کافه رستوران تیامی در مجتمع صدف، فاز 1، مجتمع خدماتی بساک قرار گرفته است.

کافی شاپ میتاکیش شعبه مرکز تجاری
کافی شاپ میتاکیش شعبه مرکز تجاری

کافی شاپ‌های میتاکیش را می‌توان از معروف‌ترین کافی شاپ های کیش دانست. این کافی شاپ بزرگ در مرکز تجاری کیش واقع شده است؛ و محلی خوب برای جمع‌های خانوادگی است.

کافی شاپ میتاکیش شعبه فرودگاه بین‌المللی
کافی شاپ میتاکیش شعبه فرودگاه بین‌المللی کیش

شعبه کافی شاپ میتاکیش در فرودگاه بین‌المللی، محلی مناسب برای ساعات ابتدایی و یا پایانی حضور مسافران و گردشگران در جزیره زیبای کیش است.

کافی شاپ میتاکیش شعبه بازار پردیس 2
کافی شاپ میتاکیش شعبه بازار پردیس 2

یکی دیگر از شعب کافی شاپ میتاکیش در بازار پردیس 2 واقع شده است. اگر می‌خواهید به این مرکز خرید بروید؛ می‌توانید روی خدمات این کافی شاپ محبوب حساب کنید.

کافی شاپ میتاکیش شعبه پارک شهر کیش

جدیدترین شعبه کافی شاپ میتاکیش در سال 1393 در پارک شهر کیش افتتاح شد. این کافه دارایی فضایی زیبا و منظره‌ای جذاب برای میهمانان خود است.

کافه رستوران مانلی کیش
کافه رستوران مانلی کیش

اگر می‌خواهید به یک کافه رستوران با استانداردهای بالا و فضایی آرام و دنج بروید؛ کافه رستوران مانلی از محبوب‌ترین نمونه‌های آن در جزیره کیش است.

اگر در لیست کافه ها و کافی شاپ های کیش اشتباهی می‌بینید؛ و یا کافه‌ای از قلم افتاده است؛ خوشحال می‌شویم به ما اطلاعات دهید. همچنین اگر تجربه استفاده از خدمات این کافی شاپ ها را دارید؛ آن را با ما و مخاطبان کیش بوک به اشتراک بگذارید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp

امتیاز به این صفحه

تور کیش بهترین پیشنهاد برای تجربه سفری متفاوت است. با کیش بوک به این سفر متفاوت، رنگ و بویی جذاب، دلنشین و خاطره‌انگیز ببخشید.

یکی از جاذبه‌های مهم سفر به کیش، اجاره خودروهای لوکس در این جزیره است. تمام اطلاعات لازم و مهم را در این زمینه با شما در میان گذاشته‌ایم.

اگر قصد رزرو هتل در کیش را دارید؛ پیش از هر چیز، نکات موجود در این صفحه را بخوانید. ما در کیش بوک، مهم‌ترین موارد را برای رزور هتل مناسب مطرح کرده‌ایم.

پیش از سفر به کیش برای روزهای سفر خود برنامه‌ریزی کنید. کیش بوک فهرست دقیقی از برترین جاذبه‌های گردشگری کیش را گرد هم آورده است.

از مهم‌ترین تفریحات کیش، بازارگردی و خرید است. اگر می‌خواهید با بهترین مراکز خرید کیش آشنا شوید؛ مطالعه این صفحه را از دست ندهید. 

کیش با سواحل زیبا و تفریحات آبی بی‌نظیرش شناخته می‌شود. در این صفحه بهترین پیشنهادات را برای شما مطرح کرده‌ایم.

اگر ترجیح می‌دهید بجای هتل، یک خانه یا سوئیت را در کیش اجاره کنید؛ در این صفحه یک راهنمای کامل برای اجاره سوئیت در کیش در اختیار شماست.

علاقمندان به فرهنگ و تاریخ، در صورت آشنایی با جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی کیش، لذتی تازه و متفاوت را از سفر به جزیره کیش کشف خواهند کرد.

در خبرنامه ما عضو شوید

با عضویت در خبرنامه زودتز از همه با خبر شوید

2
لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید

avatar
1 دیدگاه‌ها
1 پاسخ‌ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین بازخوردها
داغ‌ترین دیدگاه‌ها
2 نظر دهندگان
یاسر حمزه لوینگار نظر دهندگان اخیر
  اشتراک گذاری  
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین رای
اطلاع از
نگار
مهمان
نگار

خیلی خوب بود راهنمایی های که راجب کافی شاپ کرده بودید خوبه وقتی سفر می کنی کجا بری