بهترین کافه های کیش

طی دهه اخیر کافه نشینی و کافه گردی طرفداران بیشتری پیدا کرده است؛ طوری که این روزها در خیابان اصلی شهرها، چند کافه و کافی شاپ قابل مشاهده است. کافه نشینی از جمله علایق جوانان است؛ که در طول سفر نیز مورد توجه قرار می‌گیرد. البته در طول سفر به دلیل فرصت کوتاه سفر، معمولا مفهومی به نام کافه نشینی نداریم. در مقابل کافه گردی و سرو نوشیدنی‌ها و غذاهای ساده در کافی شاپ ها، از موارد بسیار متداول است. در سفر با تور کیش و بازدید از جزیره کیش نیز کافه ها و کافی شاپ های کیش یکی از مقاصد محبوب شما برای استراحت، گفتگو و… خواهد بود.

جزیره کیش دارای نزدیک به ۴۰ کافه و کافی شاپ است. از نظر فنی اکثر این موارد را می‌توان در زمره کافی شاپ ها به شمار آورد؛ چراکه اکثرا در مراکز خرید و برای صرف فوری غذا یا استراحتی کوتاه تدارک دیده شده‌اند. اما برای راحتی کار، ما همه آنها را در کنار یک‌دیگر آورده‌ایم.

وب‌سایت کیش بوک با هدف ارائه تجربه‌ای منحصربه‌فرد از سفر به جزیره کیش راه‌اندازی شده است. از این رو تمام تلاش ما بر این هدف استوار است که اطلاعاتی دقیق، به‌روز و جذاب را بدون نگاه جانب‌دارانه و جهت‌گیری‌های تبلیغاتی و خاص، از نقاط گوناگون جزیره کیش در اختیار شما بگذاریم.

تخفیف تورهای کیش

همین الان از تخفیف 70% تورهای کیش بهره مند شوید

ثبت رزرو هتل

برای رزرو هتل و دریافت تخفیف فرم زیر را پر کنید

کد هتل : 371

ثبت درخواست تور

برای رزرو تور و دریافت تخفیف فرم زیر را پر کنید