کافی شاپ طلوع کیش

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :

تلفن هماهنگی: 09365590343

موقعیت : کیش، اسکله تفریحی قدیم

صبحانه : دارد

امکانات

توضیحات:

کافی شاپ طلوع کیش

کافی شاپ طلوع کیش را در اسکله قدیم جزیره می‌توانید پیدا کنید. اگر مسیرتان به این اسکله بخورد و بخواهید از تفریح خود در این فضا خاطره بسازید می‌توانید سری هم به این کافی شاپ بزنید.

برای رسیدن به یکی از بهترین کافه های کیش باید به قسمت شرقی جزیره بروید. در انتهای بلوار دریا شاهد مسیر اسکله خواهید شد. اسکله قدیم کیش حدود 440 متر طول و 20 متر عرض است. مسیر این اسکله به شکل چوب ساخته شده است. این مسیر چوبی زیبای خاصی در کنار دریا دارد.

این فضا یکی از زیباترین مکان‌های دیدنی کیش است. پس به شما پیشنهاد می‌کنیم یکی از برنامه‌های تفریحی سفرتان به کیش را، دیدن این اسکله انتخاب کنید.

قدم زدن در این اسکله زیر نور خورشید حتما شما را برای نوشیدن یک لیوان آبمیوه خنک وسوسه می‌‍کند. این که مسیر 440 متری اسکله را به عقب برگردید و به فکر گرفتن تاکسی برای برگشت به هتل باشید زمان زیادی از شما می‌گیرد. کافی شاپ طلوع کیش به همین منظور در این فضا تاسیس شده تا آسایش شما فراهم شود.

آرامش دریا لذت بخش است. برای دریافت این انرژی از طبیعت دریای جنوب به شما کمک می‌کند. در این اسکله می‌توانید در نزدیکی دریا قدم بزنید و با خود خلوت کنید.

اما اگر احساس گرسنگی یا تشنگی کردید بدانید کافه طلوع در نزدیکی شماست. منوی این کافه شامل انواع ساندویچ و برگر، نوشیدنی‌های سرد و گرم و سیب زمینی ‌های خوشمزه است. با انتخاب هر یک از آیتم‌های منو به این کافه، تا آماده شدن سفارش خود می‌توانید به منظره دریا نگاهی بیندازید و یک لحظه از دیدن این زیبایی غافل نشوید.

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این کافه به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :