تفریحات آبی کیش

sort مرتب سازی بر اساس :
امتیاز تفریحات (0)star
activetime9-18
categoryتفریحات آبی کیش

70,000 70,000 تومان

مشاهده و خرید
امتیاز تفریحات (0)star
activetime11-17
categoryتفریحات آبی کیش

880,000 871,200 تومان

مشاهده و خرید
امتیاز تفریحات (0)star
activetime10-17
categoryتفریحات آبی کیش

0 0 تومان

مشاهده و خرید
امتیاز تفریحات (0)star
activetime11-23
categoryتفریحات آبی کیش

600,000 594,000 تومان

مشاهده و خرید
امتیاز تفریحات (0)star
activetime9-17
categoryتفریحات آبی کیش

220,000 217,800 تومان

مشاهده و خرید
امتیاز تفریحات (0)star
activetime9-17
categoryتفریحات آبی کیش

670,000 663,300 تومان

مشاهده و خرید
امتیاز تفریحات (0)star
activetime9-21
categoryتفریحات آبی کیش

860,000 851,400 تومان

مشاهده و خرید
امتیاز تفریحات (0)star
activetime9:30 الی 17:30
categoryتفریحات آبی کیش

200,000 198,000 تومان

مشاهده و خرید
امتیاز تفریحات (0)star
activetimeاز 9 صبح تا 16 عصر
categoryتفریحات آبی کیش

660,000 653,400 تومان

مشاهده و خرید
امتیاز تفریحات (0)star
activetime9:30 الی 17:30
categoryتفریحات آبی کیش

875,000 866,250 تومان

مشاهده و خرید
امتیاز تفریحات (0)star
activetime0
categoryتفریحات آبی کیش

0 0 تومان

مشاهده و خرید
امتیاز تفریحات (0)star
activetimeاز ساعت 9 صبح تا 5 عصر
categoryتفریحات آبی کیش

0 0 تومان

مشاهده و خرید
امتیاز تفریحات (0)star
activetime0
categoryتفریحات آبی کیش

660,000 653,400 تومان

مشاهده و خرید
امتیاز تفریحات (0)star
activetime10:00 صبح الی 4 عصر
categoryتفریحات آبی کیش

0 0 تومان

مشاهده و خرید

یکی از اصلی‌ترین دلایل گردشگران تورهای کیش برای سفر به این جزیره، انواع تفریحات آبی متنوع آن است. این تفریحات پرهیجان و لذت‌بخش، آنقدر متنوع هستند که نیاز دارید برای انتخاب آنها علاوه بر اینکه این راهنما را بخوانید؛ از تجربه دیگران هم استفاده کنید. در این نوشته قصد داریم لیست کامل تفریحات آبی جزیره کیش را به شما ارائه داده و درباره جزئیات استفاده از آنها توضیحات ضروری را در اختیارتان قرار دهیم. در پایان این نوشته می‌توانید تصمیم بگیرید که کدام تفریح را می‌خواهید؛ بعد از سفر و باید به چه شکل و در چه زمانی آن را در برنامه خودتان قرار دهید. ؛ تا هم نام خود را در لابه‌لای خطوط وب‌سایت کیش بوک ثبت کنید؛ و هم دیگر گردشگران بتوانند از تجربه‌های شما بهره‌مند شوندتجربیات خود از تفریحات کیش کیش را با ما در میان بگذارید..

انواع تفریحات آبی کیش

در این بخش لیست کاملی از انواع تفریحات آبی کیش را معرفی کرده‌ایم. اینکه هر تفریح چگونه انجام شده؛ چه شرایطی برای انجام آن وجود دارد؛ و برای استفاده از آنها باید به کجا مراجعه کرد؛ مهم‌ترین مواردی است که اینجا خواهید دید.

غواصی در کیش

لذت دیدن اعماق دریا، همان چیزی است که آب‌های زلال و امن جزیره کیش با غواصی در عمق آب‌های خلیج فارس به شما می‌دهد. غواصی در کیش با همه جا متفاوت است؛ چون وجود ریف‌‌های مرجانی در نزدیکی ساحل، تنوع زیستی گونه‌های جانوری مختلف و از همه مهم‌تر امنیت آب‌های اطراف جزیره کیش از هر نظر، این جزیره را به بهترین مکان ایران برای غواصی تبدیل کرده است. اغلب کلوپ‌های دریایی ارائه‌دهنده این تفریح زیبا، در شرق جزیره کیش قرار دارند. مرکز غواصی کیش چسبیده به اسکله بزرگ تفریحی است؛ و شما می‌توانید از طریق بلوار ساحل به‌راحتی به آن دسترسی پیدا کنید.

البته آموزشگاه غواصی در کیش هم چسبیده به ساحل سیمرغ بوده و از طریق جنوب شرقی جاده جهان قابل دسترسی است. یکی از سایت‌های محبوب افراد مبتدی سایت بیگ کورال و ژوراسیک پارک است؛ چون دارای عمق کمی بوده و افراد به‌راحتی با آموزش‌های چند دقیقه‌ای اما ضروری، می‌توانند در آن فعالیت کنند. در مجموع ۸ سایت غواصی در کیش فعالیت می‌کنند؛ که همه نوع امکاناتی برای غواصی را پوشش می‌دهند. این تفریح خوشبختانه هم برای آقایان و هم برای خانم‌ها قابل دسترسی است. اگر هم قصد دارید کودکان را به غواصی ببرید؛ بهتر است به سایت زوبیچ بروید که دارای عمق ۴ تا ۶ متر است؛ و برای کودکان و نوجوانان ۷ تا ۱۳ سال بسیار مناسب است. اگر هم دنبال غواصی حرفه‌ای هستید باید به سایت کشتی داما بروید؛ و در کشتی غرق شده داما که حالا به محل زندگی موجودات دریایی تبدیل شده است، غواصی کنید. در نهایت سایت‌‌های سمبارون، کشتی یونانی و ساترن کرک از دیگر سایت‌های غواصی در جزیره هستند.

جت اسکی در کیش

جت اسکی یکی از جذاب‌ترین تفریحات آبی جزیره کیش است؛ که همیشه با هیجان و سرعت همراه است. تعداد بسیار زیادی از کلوپ‌های تفریحات دریایی کیش جت اسکی را در اختیارتان قرار می‌دهند. جت اسکی به تنهایی تحت اختیار افراد زیر ۲۰ سال قرار نمی‌‌گیرد. این افراد یا باید به همراه مربی یا به همراه یکی از همسفران خود سوار این وسیله شوند. باید یادتان باشد که در جت اسکی باید تعادل‌تان را با برداشتن پا از روی پدال گاز حفظ کنید. بر همین اساس باید حواستان باشد که ناگهانی دور نزنید؛ و فاصله خود را با دیگران هم حفظ کنید. معمولا استفاده از جت اسکی در کیش برای ۱۵، ۳۰ و ۶۰ دقیقه است؛ و بر همین مبنا هم قیمت‌های آن تغییر می‌کند.

فلای برد در کیش

یکی از هیجان انگیزترین انواع تفریحات آبی در سرتاسر جهان، فلای بورد است. در این ورزش شما روی سطح دریا، پرواز می‌کنید. پروازهایی که با اوج و فرودهای ناگهانی از سمت آب به سمت آسمان و بالعکس همراه است. این وسیله که به یک جت اسکی وصل می‌شود؛ شخص را روی آب معلق نگه می‌دارد و با پمپاژ آب به او اجازه مانور و حرکات نمایشی می‌دهد. فلای بورد در کیش یک ورزش نوین هم برای آقایان و هم برای خانم‌ها قابل استفاده است؛ اما هرکس که بخواهد از آن استفاده کند باید در شرایط سلامت و آمادگی جسمی مناسبی قرار داشته و البته بالای ۱۸ سال باشد. برای دسترسی به این تفریح باید به کلوپ‌های تفریحات دریایی ارائه‌دهنده آن بروید. برای مثال در مرکز تفریحات دریایی و ورزشی کیش چند تایی از آنها را پیدا می‌کنید.

کیبل اسکی در کیش

بزرگ‌ترین کیبل اسکی جهان در کیش است! کیبل اسکی کیش طولی حدود ۸۶۰ متر و عرضی برابر با ۱۶۰ متر دارد. این تفریح هیجان‌انگیز امکان سرویس‌دهی هم‌زمان به ۱۲ نفر را داراست. پارک کیبل اسکی در ساحل شرقی و بین اسکله تفریحات دریایی کیش و پلاژ آقایان قرار گرفته و از طریق خیابان فردوسی و بلوار ساحل قابل دسترسی است. هم خانم‌ها و هم آقایان می‌توانند از این تفریح لذت ببرند. در این تفریح روی یک تخته شبیه به تخته‌های اسکیِ روی آبی (که در تلویزیون احتمالا دیده‌اید.) قرار می‌گیرید؛ و در مسیری که کابل‌ها در آن قرار دارند؛ با سرعت بالا شروع به حرکت می‌کنید. این تفریح دریایی بسیار امن است؛ و همه افراد هم توانایی یادگیری و استفاده از آن را دارند.

پدل برد کیش

پدل بورد در واقع یک نوع قایق کوچک تخته‌ای است؛ که فرد به‌صورت ایستاده روی آن قرار می‌گیرد. سپس با پارویی که در دستش قرار دارد؛ در آب حرکت می‌کند. در کیش علاوه بر آقایان و خانم‌ها، حتی بچه‌ها هم می‌توانند در حضور والدین‌شان و با داشتن جلیقه نجات این تفریح لذت‌بخش را انجام دهند. مدت‌زمان استفاده از این تخته‌ها یک ساعت است؛ و سانس‌های آن هم بین ساعت ۱۰ الی ۱۷ قرار دارد. در ضمن نباید نگران یادگیری حرکت کردن با این تخته‌ها باشید؛ چون همان‌جا این کار ساده را به شما آموزش می‌دهند. در ضمن در صورت بروز هرگونه مشکل، غریق‌نجات‌ها در محل حاضر هستند. بنابراین فقط کافی است در محل‌های تعیین شده به این تفریح بپردازید. مرکز تفریحات دریایی و ورزشی و همین‌طور ساحل مرجان که در ساحل شرقی جزیره قرار دارند؛ دو مرکز اصلی ارائه پدل بورد هستند.

پاراسل کیش

پاراسل، چتربازی روی دریا است. برای استفاده از پاراسل در کیش باید جلیقه را بپوشید و کمربندهای آن را بر اساس گفته های راهنمای گردشگران محکم کنید. گردشگر به کمربندهای این جلیقه، این جلیقه به چتر و چتر با یک طناب بلند به قایق وصل هستند. با پاراسل می‌توانید تجربه ای حیرت انگیز از پرواز بر فراز پهنه دریا را داشته باشید. باید توجه داشته باشید که می توانید هم در تنهایی خودتان پاراسل تک نفره را تجربه کنید و هم در دسته های دو نفره و سه نفره لذت پاراسل چند نفره را بچشید. مدت‌زمان پاراسل کیش هم معمولا حدود ۱۰ دقیقه است. معمولا پاراسل می‌تواند گردشگران را در ارتفاع حداقل ۵۰ تا ۱۰۰ متر و حداکثر ۵۰۰ متر از سطح دریا قرار دهد. البته ارتفاعی که گردشگران تورهای تفریحی کیش در آن قرار می‌گیرند؛ حدود ۵۰ تا نهایتا ۲۰۰ متر است. ساحل سیمرغ، ساحل دامون، ساحل اسکله تفریحی و کیش، چهار ساحل اصلی قرارگیری کلوپ‌های خدمات‌دهنده در زمینه پاراسل هستند.

شاتل و بنانا در کیش

مرکز اصلی شاتل کیش، در ساحل شرقی بوده و از طریق خیابان مرجان و قسمت شرقی جاده جهان قابل دسترسی است. شاتل در کیش در چهار ساحل انجام می‌شود: ساحل اسکله تفریحی، مرجان، سیمرغ و دامون. این تفریح هم برای آقایان و هم برای بانوان قابل انجام است. معمولا طول این تفریح در حدود ۲۰ دقیقه است؛ و ساعات مراجعه گردشگران هم از ساعت ۹ الی ۱۶ است. ظرفیت شاتل در کیش از ۱ تا ۷ نفر است. این یعنی می‌توانید با دوستان یا خانوادتان آن را تجربه کنید. در این بین شاتل‌های بنانا ۵ تا ۷ نفری هستند. این تیوب موزی شکل به نحوی است که هیجان لغزش روی سطح آب را برای همه افراد ایجاد می‌کند.

ماهی گیری تفریحی در کیش

بهترین زمان برای ماهی گیری در جزیره، زمستان است چون با سردشدن آب‌وهوا، ماهی‌ها به مناطق ساحلی می‌آیند. برای این تفریح لذت‌بخش، گردشگران باید به کلوپ‌های ماهی‌گیری تفریحی بروند. در آنجا علاوه بر شناور صیادی و امکانات ماهی‌گیری، راهنمایان با تجربه‌ای هستند؛ که بهترین راهنمایی‌ها را در سریع‌ترین زمان ممکن به گردشگران ارائه می‌دهند. ماهی‌هایی که در جزیره کیش می‌توانید صید کنید شامل تک خال، شهری، جاش، کافُر، صافی، تن‌ و حتی کوسه ماهی‌ می‌شود. البته باید توجه داشته باشید که ماهی‌گیری در برخی اسکله‌ها و نقاط، در فصل‌هایی از سال مجاز نیست؛ و شما هم باید قبل از سفر به کیش به قصد ماهی‌گیری، این موضوع را مدنظر داشته باشید.

محبوب‌ترین نقاط کیش برای تفریحات آبی

حالا که با انواع تفریحات آبی و دریایی قابل انجام در جزیره کیش آشنا شدید؛ بهتر است با محبوب‌ترین نقاط کیش برای انجام انواع تفریحات آبی نیز آشنا شوید. در واقع بسیاری از تفریحات دریایی کیش را در این نقاط محبوب خواهید یافت. بنابراین اطلاع از ویژگی‌های آنها برای داشتن تجربه‌ای خوب از تفریحات آبی جزیره کیش بسیار مهم است.

پارک آبی اوشن کیش

اوشن فقط یک پارک نیست؛ بلکه اقیانوسی از بازی‌های آبی است که در دل داستان‌های اساطیری جنوب، ساخته شده است. اوشن به عنوان اولین تم پارک ایران، تم داستانی خود را از داستان راز قلعه خورشید گرفته است. داستان‌پردازی این کار بر عهده احمد جعفری یکی از طراحان ارشد دیزنی لند بوده است. تا همین‌جا هم مشخص شده که قرار است با چه فضای جذابی روبه‌رو شوید. در این شهر آبی می ‌توانید انواع رایدهای آرام، رایدهای تند و رایدهای هولناک را تجربه کنید؛ و در ضمن کودکان هم امکان استفاده از استخرهای مختص به خود را دارند. فروشگاه‌‌های اوشن پارک هم از وسایل لازم برای شنا تا انواع سوغات را برای شما تدارک دیده‌‌اند. رستوران‌های اوشن پارک شامل چیکو، زامبوزیمبو، کافیسا، نوشاک، فروتیلا و جتسمینا است. یکی دیگر از بخش‌های بسیار جذاب این پارک، خدمات ماساژ آن است؛ که از سیام آروما، بک ماساژ، سالایا هد ماساژ و هاوایی هات ‌استون تا سیام فیس، چیتاوان فوت و سوئدی اسپورت را در بر می‌گیرد. اوشن هم برای آقایان و هم برای خانم‌ها قابل استفاده است؛ و یکی از خوبی‌های آن این است که هیچ ساختمان بلندی در اطراف آن نیست و این یعنی آفتاب و آب در پیوند کامل با یک‌دیگر، بهترین فضا را برای شما خواهند ساخت. این پارک در جنوب جزیره قرار دارد؛ و از طریق خیابان جهان قابل دسترسی است.

مجتمع تفریحات و ورزش های دریایی کیش

این مرکز، دنیایی از تفریحات و ورزش‌های آبی است. غواصی، جت اسکی، کیبل اسکی، پاراسل، شاتل و بنانا فقط بخشی از تفریحات جذاب این مرکز است. این مرکز از آخرین استانداردهای روز دنیا برای راه‌اندازی فضاها و تجهیزات خود استفاده کرده و سازه اصلی آن هم به عنوان یکی از طرح‌های برگزیده نشریه معتبر نیوآرشیتکت فرانسه انتخاب شده است. در این مرکز، باشگاه و مرکز غواصی و چندین کلوپ ورزش دریایی هست؛ که هر تفریح دریایی که بخواهید را به گردشگران ارائه می‌دهد. این مرکز از طریق خیابان رشید ایزدی و بلوار اندیشه قابل دسترسی است.

اسکله تفریحی کیش

این اسکله تفریحی وسیع، نه‌تنها میزبان قدم زدن‌ها و عکس گرفتن‌های گردشگران، بلکه یکی از مراکز مهم انواع تفریحات آبی جزیره کیش است. این اسکله که در ساحل شرقی جزیره قرار دارد؛ در انتهای بلوار دریا واقع شده و اطراف آن هم انواع سواحل، پارک‌ها، رستوران‌ها، هتل‌ها و مراکز خرید قرار دارند. از امکانات اسکله تفریحی کیش می‌توان به جت اسکی، قایق‌های ماهی‌گیری، قایق‌رانی پدالی، قایق‌های پارویی، سه‌چرخه‌های آبی و امکانات غواصی اشاره کرد. البته نباید فراموش کنیم که این اسکله میزبان قایق‌های کف شیشه‌ای یا همان کشتی‌های آکواریوم هم هست. خلاصه این که چه برای تماشای طلوع آفتاب و پهنه دریا و چه برای هرگونه تفریح آبی، می‌توانید به این اسکله بروید.

سواحل کیش

اطراف یک جزیره همه ساحل است؛ و در کیش شما با بهترین، تمیزترین و مجهزترین ساحل‌های ایران روبه‌رو هستید. این سواحل هم در خودشان بازی‌های دریایی را دارند؛ و هم پارک‌های ساحلی و هم مناطقی که می‌توانید در نهایت آرامش در انها قدم بزنید. همچنین پلاژها و اسکله‌هایی که برای شنا، غواصی، آفتاب گرفتن و ماهی‌گیری در دسترس شما هستند. در واقع سواحل کیش یکی از بهترین جاهای دیدنی کیش هستند. معروف‌ترین سواحل کیش ساحل میرمهنا، درختان نارگیل، مرجان و سیمرغ هستند. بین اینها میرمهنا بزرگ‌ترین پارک ساحلی جزیره است. این ساحل در فصل‌هایی از سال، لاک‌پشت‌ها را مهمان خودش می‌کند؛ و البته مسیر دوچرخه‌سواری خوبی هم در کناره خود دارد؛ که به‌خصوص عصرها و یا در غروب آفتاب لذت استشمام نسیم دریا را صدچندان می‌کند. ساحل میرمهنا در قسمت شرقی جزیره قرار گرفته و از بلوار ساحل قابل دسترسی است. این ساحل تقریبا به تمام مراکز تجاری، هتل‌ها و مراکز تفریحی مهم کیش نزدیک است.

ساحل درختان نارگیل یکی از منحصربه‌فردترین مکان‌های کیش برای عکاسی است. اگر عاشق عکاسی هستید و به دنبال منظره‌ای با حضور دریا، آفتاب، غروب یا طلوع و پرواز مرغان دریایی و البته درختان نارگیل چند ده متری می‌گردید؛ باید به ساحل درختان نارگیل بروید! این ساحل در بخش شرقی جزیره قرار گرفته و از خیابان فردوسی قابل دسترس است. با آن آلاچیق‌های زیبا، جان می‌دهد برای خلوت کردن با خود، دوستان و خانوادتان. همچنین این ساحل با محیط آرامش‌بخش خود، برای قدم زدن در کرانه خلیج فارس هم بسیار مناسب است. مرجان تقریبا در قسمت جنوب شرقی جزیره بوده و از خیابان جهان و خیابان پارس قابل دسترسی است. در نزدیکی ساحل مرجان علاوه بر مسیر دوچرخه‌سواری، انواع کافه و اسکله وجود دارد؛ که منتظر قدم‌های شما هستند. البته بازار مرجان به عنوان یکی از خوش‌قیمت‌ترین بازارهای جزیره را هم نباید فراموش کرد. در نهایت ساحل سیمرغ در جنوب شرقی جزیره و از خیابان مرجان و جهان قابل دسترسی است. در این ساحل علاوه بر مسیر دوچرخه‌سواری، مجتمع ساحلی سیمرغ جنوبی، پارک ساحلی سیمرغ، هتل سیمرغ و مجموعه ویلایی شباویز قرار دارند. این یعنی اگر قصد دارید در یکی از آرام‌ترین سواحل کیش وقت بگذرانید؛ همه‌چیز در دسترس‌تان خواهد بود.

پلاژ آقایان

امکانات پلاژ آقایان از این قرار است: ۹۰۰ لاکر نگهداری لباس شخصی، صندوق امانات برای سپردن اشیاء قیمتی و وسایل شخصی، صندلی‌‌هایی برای آفتاب گرفتن، سکوهای ماساژ، نجات غریق به صورت دائمی، پاراسل، جت اسکی، قایق‌‌های کانو و تورینگ، زمین والیبال ساحلی، زمین هندبال، زمین فوتبال ساحلی و بوفه. می‌بینید که این موارد هر سلیقه‌ای را پوشش می‌دهد. پلاژ آقایان هر روز و به‌طور معمول از ساعت ۹ الی ۱۷ دایر است. توجه داشته باشید که ۴ زمین والیبال ساحلی این مجموعه آنقدر فوق‌العاده هستند که میزبان مسابقات جهانی والیبال ساحلی هم شده‌اند. البته نباید از امکانات و جذابیت‌های زمین های فوتبال ساحلی این پلاژ هم غافل شد. یکی دیگر از ویژگی‌های پلاژ آقایان وسعت آن است؛ و همین هم باعث می‌شود که حتی در زمان‌های شلوغی، هر گردشگری بتواند برای خودش جایی برای آفتاب گرفتن پیدا کند. این پلاژ در نزدیکی اسکله تفریحی، رستوران میرمهنا، بازار پردیس، پارک هنگام و آبشار، مرکز خرید میکامال و هتل داریوش است؛ و شما می‌توانید از طریق خیابان فردوسی و داریوش و میدان آبشار خودتان را به آنجا برسانید. خلاصه این که اگر زمان زیادی ندارید؛ و دل‌تان می‌خواهد انواع تفریح دریایی و ورزشی کیش را تجربه کنید؛ پلاژ آقایان در خدمت شماست.

پلاژ بانوان

این پلاژ در قسمت شمال شرقی جزیره است؛ و شما می‌توانید از طریق خیابان سنایی و سپس خیابان آریان خودتان را به آن برسانید. پلاژ بانوان در فضایی وسیع و دور از برج‌های بلندمرتبه و مناطق شلوغ شهری قرار دارد؛ و همین مورد هم این مکان را به منطقه‌ای آرام تبدیل کرده است. دوش آب شیرین، پارکینگ، بوفه، رختکن، تخت برای آفتاب گرفتن و سالن بدن‌سازی فقط بخشی از امکانات این پلاژ است. ساعات کاری این پلاژ از ۷ صبح الی ۱۸ است؛ و تمامی امور آن توسط بانوان اداره می‌شود. در ضمن درست مثل پلاژ آقایان در این منطقه هم غریق نجات‌ها در تمام طول زمان ساعات کاری، به شما خدمت‌رسانی می‌کنند. در ضمن وسایل بازی کودکان هم در این پلاژ فراهم است؛ و این یعنی بچه‌ها هم سرگرم خواهند شد؛ تا بزرگ‌ترها بتوانند چند ساعتی را در آرامش، تجربه و سیر کنند. یکی دیگر از جذابیت‌های این تفریحگاه وجود حوضچه آب گرمی است؛ که دارای خاصیت درمانی، ماساژهای شفابخش و ماساژ سنگ گرم است. به لحاظ دسترسی به خوراکی هم نباید نگران باشید؛ چون دو رستوران با انواع غذا و نوشیدنی منتظر شماست. مورد آخر هم وجود یک سالن آرایش در پلاژ است؛ که به‌خصوص بعد از شنا می‌تواند لازمتان شود. همین‌طور یک واحد تجاری هم هست؛ که به گردشگران روغن‌های برنزه، روغن‌های ماساژ و همه محصولات مربوط به آفتاب گرفتن را ارائه می‌دهد.

قیمت تفریحات آبی کیش

تفریحات آبی جزیره کیش برای همه اقشار مناسب هستند؛ چراکه می‌توانید این تفریحات را با بوجه‌های مختلف انجام دهید. حتی بسیاری از تفریحات آبی کیش مانند استفاده از سواحل مجاز برای آب‌تنی و انواع بازی‌های ساحلی را می‌توانید به‌صورت رایگان تجربه کنید. با این وجود در مورد تفریحات پولی، با طیف متنوعی از قیمت‌ها، از کم تا زیاد روبه‌رو می‌شوید. در ادامه جدیدترین لیست قیمت انواع تفریحات آبی کیش را خواهید دید:

 • غواصی: به‌طور میانگین برای تجربه 15 دقیقه غواصی در کیش باید 260 هزار تومان را در نظر بگیرید. البته این عدد در کلوپ‌های مختلف و بر اساس مدت غواصی و تجهیزات دریافتی و... ممکن است کم‌تر یا بیشتر شود.
 • جت اسکی: با پرداخت 500 هزار تومان می‌توانید بلیط 15 دقیقه جت اسکی سواری روی آب‌های ساحلی جزیره کیش را دریافت کنید.
 • فلای بورد: برای تجربه 20 دقیقه فلای بورد سواری در کیش باید 450 هزار تومان بپردازید.
 • کیبل اسکی: هر سانس استفاده از این بازی 12 دقیقه است؛ و بلیط یک سانس آن 450 هزار تومان است.
 • پدل بورد: بلیط یک ساعت پدل بورد سواری در سواحل آرام کیش 220 هزار تومان فروخته می‌شود.
 • پاراسل: برای 45 دقیقه قایق سواری و سپس 6 دقیقه پرواز با پاراسل، باید بلیطی به مبلغ 300 هزار تومان را خریداری کنید.
 • شاتل و بنانا: 20 دقیق شاتل سواری در کیش برای شما 100 هزار تومان هزینه دارد.
 • ماهیگیری: اگرچه مکان‌هایی برای ماهیگیری رایگان در کیش وجود دارد؛ اما برای ماهیگیری حرفه‌ای می‌توانید به سراغ تورهای ماهیگیری بروید. این تورها معولا 4 ساعته بوده و هزینه شرکت در آنها یک میلیون و 600 هزار تومان است.
 • فیش اسپا: هزینه فیش اسپا در مراکز مختلف کمی متفاوت است؛ اما به‌طور کلی مبلغی حدود 70 تا 100 هزار تومان را برای استفاده از این سرویس در نظر بگیرید.
 • کشتی آکواریوم: بلیط گشت یک ساعته با کشتی آکواریوم 140 هزار تومان است. با این وجود برای برخی خدمات اضافی داخل کشتی باید مبالغ جداگانه‌ای پرداخت کنید.
 • پارک آبی اوشن: بلیط پارک آبی آوشن در حال حاضر 670 هزار تومان است.

خرید تفریحات آبی کیش

خرید تفریحات آبی کیش به روش‌های مختلف ممکن است. در درجه اول اغلب این تفریحات را می‌توانید در لحظه و دقایقی پیش از استفاده، به‌صورت حضوری خریداری نمایید. البته دقت کنید که در روزهای شلوغ جزیره، ممکن است برای برخی از تفریحات مجبور شوید ساعاتی را در صف خرید بلیط بمانید. نکته دیگر برای خرید بلیط این تفریحات، امکان دریافت تخفیف است. در حال حاضر اغلب این تفریحات را می‌توانید به‌صورت آنلاین و پیش از سفر خریداری کرده و از این طریق از تخفیف‌های مناسبی بهره‌مند شوید. علاوه بر این، خرید آنلاین تفریحات آبی کیش به شما کمک می‌کند تا برنامه‌ریزی دقیق‌تری برای روزهای سفرتان و همچنین بودجه خود داشته باشید. در نهایت بسیاری از فروشندگان تور کیش و همچنین هتل‌های کیش، به مشتریان خود کارت‌های تخفیف خوبی در زمینه تفریحات مختلف جزیره از جمله تفریحات دریایی کیش و تفریحات آبی آن ارائه می‌دهند. بنابراین توصیه می‌کنیم در صورت تصمیم به خرید حضوری، ابتدا وجود این تخفیف‌ها را از مسئولان تور یا هتل خود بپرسید.

ارزان ترین تفریحات آبی کیش

همان‌طور که گفتیم بسیاری از انواع تفریحات آبی کیش رایگان هستند. با این وجود در میان تفریحات پولی موجود در جزیره کیش، می‌توان کشتی آکواریوم، فیش اسپا، شاتل و بنانا سواری و تا حدودی غواصی را از تفریحات ارزان‌قیمت و به‌صرفه کیش دانست.

گران ترین تفریحات آبی کیش

در مقابل رفتن به تور ماهیگیری، پارک آبی اوشن، جت اسکی، کیبل اسکی و فلای بورد را باید از تفریحاتی دانست که برای تجربه آنها برای شما تا حدودی گران‌تر تمام خواهد شد.

تفریحات آبی کیش را با تخفیف بخرید

بهترین روش برای خرید تفریحات آبی و دریایی کیش استفاده از وب‌سایت‌های فروش آنلاین بلیط است. این وب‌سایت‌ها علاوه بر اینکه در فصول مختلف دارای تخفیف‌های موقتی بسیار متنوعی هستند؛ تقریبا در تمامی ایام سال هم، بلیط این تفریحات را با حداقل 10 الی 30 درصد تخفیف ارائه می‌دهند. نکته دیگر برای دریافت تخفیف بیشتر در کیش، توجه به زمان‌بندی سفر است. در واقع اگر زمانی که برای سفر به جزیره کیش انتخاب می‌کنید، در فصول شلوغ سال نباشد؛ معمولا می‌توانید از تخفیف‌های بسیار بیشتری در زمینه تفریحات آبی و... بهره‌مند شوید.

سه نکته مهم درباره برنامه ریزی برای تفریحات آبی در کیش

نکته اول این که تفریحات دریایی کیش بسیار زیاد هستند؛ و زمان شما هم محدود است. بنابراین باید برای آنها برنامه‌ریزی کرده و فقط چند مورد را انتخاب کنید. وگرنه به تفریحات دیگر، کنسرت، خرید و یا قدم زدن در کیش نمی‌رسید. نکته دوم این که تفریحات دریایی کیش انرژی‌بر هستند. پس اگر می‌خواهید در یک روز هم خرید کنید؛ و هم به سایر تفریحات و سرگرمی‌ها برسید؛ بهتر است که این تفریحات را در موقع مناسب آن انجام دهید. نکته سوم درباره هزینه‌هاست، هزینه تفریحات آبی هم می تواند کم باشد و هم زیاد، اما نباید تخفیف‌ها، فصل مناسب و خلوت برای مسافرت و در نهایت تفریحات کم‌طرفدارتر را از یاد برد. هرکدام از این موارد هزینه شما را پایین خواهد آورد. البته که می‌توانید با رفتن به سواحل آزاد، اسکله‌های عمومی و خطوط ساحلی، بدون هزینه یک تفریح آبی خوب را تجربه کنید. در نهایت این که یادتان باشد کیش بوک در طول سفر همراه شماست؛ و هر سوالی که داشته باشید را در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخ می‌دهد.