اوشن پارک

addressکیش
codeکد آگهی : KBE-31
( 0 ) stars

امتیاز های تفریحات

ارزش هزینه به لذت
تفریح و خوشگذرانی
تنوع و کیفیت امکانات
وضعیت بهداشتی

مشخصات تفریح

  • category نوع تفریح :تفریحات آبی
  • activedateروز های سرویس دهی :تمام ایام هفته
  • acivetime ساعات سرویس دهی : 9-21

معرفی اوشن پارک

اگرچه تفریحات آبی متداول در ساحل، بسیار جذاب و سرگرم‌کننده هستند؛ اما بسیاری از تفریحات آبی محبوب در جهان، نیازمند تجهیزات و امکانات خاص و متفاوتی است. پارک‌های آبی نیز یکی از این تفریحات هستند؛ که احتمالا حداقل یک بار تجربه رفتن به آنها را داشته‌اید. تم پارک آبی اوشن یا اوشن پارک نیز از همین دست تفریحات در کیش است؛ که می‌تواند روزی پرهیجان و سرگرم‌کننده را به شما هدیه دهد. بنابراین اگر به دنبال انتخابی خاص برای داشتن تفریحی جذاب و ویژه در جزیره کیش هستید؛ خرید بلیط اوشن پارک کیش را به شما توصیه می‌کنیم.
پرسش و پاسخ:
1- تم پارک آبی اوشن در کجا واقع شده است؟
در جنوبی‌ترین بخش جزیره کیش و در مجاورت جاده جهان، تم پارک آبی اوشن را خواهید یافت. 
2-  قیمت بلیط تم پارک آبی کیش چقدر است؟
در حال حاضر بلیط این پارک 595 هزار تومان است. البته گاهی تخفیف‌های خوبی را می‌توانید روی این مبلغ دریافت کنید.
3- روزها و ساعات فعالیت تم پارک اوشن کیش کدام است؟
آقایان در روزهای شنبه، دوشنبه، سه‌شنبه، پنج‌نشبه و جمعه، و خانم‌ها در روزهای شنبه، سه‌شنبه، چهارشنبه، پنج‌شنبه و جمعه دارای سانس‌های اختصاصی برای حضور در پارک هستند. 

آب بازی حرفه‌ای در اوشن پارک کیش

اوشن به معنای اقیانوس است. بنابراین می‌توان نام این پارک را پارک آبی اقیانوس نیز نامید. همین‌طور جالب است بدانید که منظور از تم پارک، پارکی است که فضای آن بر اساس یک سناریوی مشخص طراحی شده است. به عبارت دیگر در تم پارک اوشن کیش و بدون پیچیدگی خاصی، شما وارد یک داستان دریایی جذاب می‌شوید. داستانی که به سرگرم شدن و بازی کردن شما در این پارک کمک می‌کند.
همچنین به دو دلیل عمده تجربه رفتن به این پارک آبی را به شما توصیه می‌کنیم. در درجه اول این پارک تنها پارک آبی سرباز ایران است؛ که خانم‌ها می‌توانند از آن استفاده کنند. در واقع این تم پارک در منطقه پرواز ممنوع جزیره کیش واقع شده است. به همین دلیل هیچ مدل وسیله پرنده‌ای را در آسمان تم پارک مشاهده نخواهید کرد. از سویی هیچ ساختمان مشرفی به تم پارک وجود ندارد. در درجه دوم نیز این پارک اولین تم پارک آبی ایران بوده و با توجه به حال و هوای کیش، می‌توان گفت هنوز هم گزینه بهتر و جایگزین برای آن وجود ندارد.
این پارک در زمینی به مساحت 55 هزار متر مربع طراحی شده است. این وسعت اجازه می‌دهد که روزانه بیش از 3 هزار نفر از خدمات اوشن پارک کیش استفاده کنند. بهترین زمان حضور در تم پارک آبی اوشن تابستان است. با این وجود در بسیاری از ماه‌های دیگر سال نیز، آب و هوای کیش اجازه رفتن به این پارک آبی را می‌دهد.

بازی‌های موجود در پارک آبی اوشن

بازی‌های زیادی در این پارک منتظر حضور شما هستند. همان‌طور که گفتیم در این پارک شما باید یک داستان جذاب روبه‌رو هستید. این داستان روایت‌گر حمله کاپیتان سایان، رئیس دزدان دریایی، به قلعه خورشید است. کاپینان سایان می‌خواهد با دست یافتن به قرص خورشید مالک و حاکم دریا شود. در مقابل سه برادر به نام‌های باشو، پولاد و ماهان وارد جنگ با دزدان دریایی شده تا از قلعه محافظت کنند.
بازی‌های موجود در اوشن پارک کیش نیز بر اساس این داستان و در چند راید مختلف طراحی شده است. سه راید آرام، تند و هولناک، همان‌طور که از نام‌شان پیداست دارای بازی‌هایی با شدت متفاوت هستند.
در راید آرام اغلب بازی‌هایی با شیب، سرعت و ارتفاع کم، استخرهای مختلف و موارد مشابه تکمیل شده است. این راید مناسب افرادی است که می‌خواهند فضای نسبتا آرامی را تجربه کنند. همچنین این راید جای خوبی برای شروع فعالیت خردسالان است. استخر آبان، استخر موج، سرسره بینکو، رودخانه 550 متری راشین و چالاب از جمله سرگرمی‌هایی است که در این راید مشاهده خواهید کرد.
در راید تند بازی‌ها کمی جدی‌تر شده و حالت رقابتی می‌گیرند. بازی محبوب موجاب که توانایی تولید موج مصنوعی برای موج سواری را دارد در این بخش قرار گرفته است. دینگل بازی جذاب دیگری است که در این راید تجربه خواهید کرد. این وسیله یک آونگ است که شما را در رفت‌وآمدی ممتد معلق کرده و ناگهان در استخر رها می‌کند. گرداب، دریاچه سونامی، رالی راید سرسره و آناکوندا بخش‌های دیگری هستند که در راید تند شما را به اوج هیجان می‌رسانند.
در نهایت بازی در راند هولناک کار هر کسی نیست. پیچیالوب نصب شده در این راید را باید پرهیجان‌ترین بازی اوشن پارک کیش دانست. این بازی شامل عبور از مسیری نسبتا طولانی و پرپیچ‌وخم و در نهایت تجربه سقوط آزاد است. بخش آدرنالین نیز دومین بازی مشهور راند هولناک است؛ که اگر آن را تجربه کنید؛ دیگر هیچ اتفاقی در این دنیا شما را نمی‌ترساند!

نکاتی برای حضور در پارک آبی اوشن

قبل از رفتن به تم پارک آبی کیش بهتر است به نکات زیر توجه کنید:

  • بلیط تم پارک آبی کیش 595 هزار تومان است؛ که معمولا با یک تخفیف کوچک می‌توانید آن را به قیمت 550 هزار تومان خریداری کنید.
  • بلیط تم پارک آبی کیش شامل برنامه حمل‌ونقل رایگان شما از نقاط مختلف کیش نیز می‌شود. اتوبوس‌های تم پارک در سه مسیر مختلف جزیره فعالیت می‌کنند.
  • برای کودکان زیر سه سال یا دارای قد زیر 92 سانتی‌متر تنها امکان خرید بلیط حضوری وجود دارد.
  • افراد بالای 65 سال و کودکان دارای قد 92 تا 122 سانتی‌متر از 21 درصد تخفیف در خرید بلیط برخوردار می‌شوند.
  • سانس خانم‌ها در اوشن پارک کیش شامل شنبه و پنج‌شنبه از ساعت 15 الی 20، سه‌شنبه و جمعه از ساعت 9 الی 14 و چهارشنبه از ساعت 9 الی 17 و 12 الی 17 است. سانس آقایان نیز شنبه و پنج‌شنبه از ساعت 9 الی 14، سه‌شنبه و جمعه از ساعت 15 الی 20، دوشنبه از ساعت 9 الی 17 و 12 الی 17 است.

نقشه و مسیریابی اوشن پارک

رزرو تفریحات
تعداد بزرگسالان
تعداد خردسالان
%1 تخفیف مبلغ کل
590
تومان
افزودن به سبد خرید
comments

دیدگاه های کاربران

دیدگاه های کاربران (0 دیدگاه)
امتیاز نهایی 0 stars

ثبت دیدگاه

برای ثبت نظر فرم زیر را کامل کنید و امتیاز خود را ثبت کنید

امتیاز های این تفریح

ارزش هزینه به لذت
تفریح و خوشگذرانی
تنوع و کیفیت امکانات
وضعیت بهداشتی