هتل پنج ستاره در کیش

sort مرتب سازی بر اساس :
ستاره های هتل
342 اتاق / 13 طبقه / صبحانه / ناهار و شام
جزیره کیش - تقاطع بلوار سنایی...
ستاره های هتل
100 اتاق / 0 طبقه / صبحانه / ناهار و شام
کیش، میدان جاسک، ابتدای جاده ج...
ستاره های هتل
190 اتاق / 2 طبقه / صبحانه / ناهار و شام
کیش، بلوار مرجان، جنب برج‌های...
ستاره های هتل
144 اتاق / 0 طبقه / صبحانه / ناهار و شام
کیش ، بلوار موج
ستاره های هتل
168 اتاق / 7 طبقه / صبحانه / ناهار و شام
كيش، میدان پردیس
ستاره های هتل
130 اتاق / 0 طبقه / صبحانه / ناهار و شام
کیش، میدان پردیس، خیابان رودکی
ستاره های هتل
128 اتاق / 7 طبقه / صبحانه / ناهار و شام
کیش، میدان امیرکبیر، بلوارخلیج...
ستاره های هتل
193 اتاق / 3 طبقه / صبحانه / ناهار و شام
کیش، میدان داریوش، هتل بزرگ دا...
ستاره های هتل
198 اتاق / 16 طبقه / صبحانه / ناهار و شام
کیش ، میدان پردیس
ستاره های هتل
267 اتاق / 15 طبقه / صبحانه / ناهار و شام
جزیره کیش، میدان امیر کبیر، بل...
ستاره های هتل
177 اتاق / 8 طبقه / صبحانه / ناهار و شام
كیش، بلوار دریا
ستاره های هتل
193 اتاق / 4 طبقه / صبحانه / ناهار و شام
کیش، میدان ساحل
ستاره های هتل
233 اتاق / 15 طبقه / صبحانه / ناهار و شام
كيش - مابین میدان سیری و میدان...
ستاره های هتل
100 اتاق / 15 طبقه / صبحانه / ناهار و شام
كيش، جاده جهان
ورودی پارک اوشن

هتل های 5 ستاره کیش | تجربه اقامتی رویایی و خاطره انگیز در جزیره ایرانی

بهترین هتل های کیش و هتل های 5 ستاره کیش اکثرا در کنار زیبایی های بی کران دریا قرار دارند تا از مسافران لوکس پسند میزبانی کنند. شاید این هتل ها گران باشند اما اگر شما هم دوست دارید در این جزیره آب و آفتاب تفریح کنید و اقامتی مدرن و لاکچری داشته باشید باید کمی هم سر کیسه را شل کنید تا حسابی بتوانید خوش بگذرانید.سفر به کیش همیشه جذاب است و در هر فصل از سال ، هیجان و تجربه‌های خاص خودش را به همراه دارد. کافیست که به دریا، ساحل ، تفریحات آبی و خرید و گشت و گذار در مراکز خرید علاقه داشته باشید.
جزیره کیش تمام نیاز شما را در رابطه با این موارد تامین می‌کند. این جزیره مرجانی سواحل بی پایانی دارد که در هر نقطه از کیش قابل مشاهده است. جدا از تفریحات و گردش در این جزیره مرجانی، بحث اقامت در کیش هم بسیار مهم است و نیاز به بررسی دارد.
 ما هم در این مطلب از کیش بوک شما را با تاپ ترین هتل های 5 ستاره کیش آشنا می‌کنیم تا با راحتی موارد را بسنجید و جهت اقامت در کیش یکی از آنها را رزرو کنید.

هتل های پنج ستاره کیش

با توجه به نظرات مسافران و گردشگران تور کیش ، چند مورد از هتل های پنج ستاره کیش ؛ هتل‌هایی که اکثرا نزدیک به مراکز تفریحی و گردشگری کیش هستند و با داشتن ساختمان‌هایی به رنگ سفید، اقامت را برای مسافران دلنشین می‌سازند.
باید بدانید که اقامت در هتل های 5 ستاره کیش گرانند و ممکن است برای سفرهای خانوادگی ، هزینه‌های زیادی به همراه داشته باشد. اما با توجه به امکاناتی که به مسافران کیش ارائه می‌کند به همین ترتیب سفر را برای میهمانان جزیره لذت بخش و هیجان انگیز می‌سازد. پس قبل از تهیه بلیط هواپیمای تهران به کیش ، هتل های 5 ستاره ثبت شده در این بلاگ را بررسی کنید و برای داشتن یک سفر ایده آل، مراحل رزرو یکی از آنها را با خیال راحت انجام دهید. همچنین اگر نیاز به اجاره خودرو در کیش دارید، قبل از تهیه بلیط اقدام به رزرو کنید

قبل از رزرو هتل بهتر است بدانید!

لذت بردن از سفر به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد که یکی از مهم ترین عوامل، مربوط به انتخاب هتل جهت اقامت مسافران می‌شود . به یاد داشته باشید حتما قبل از برنامه ریزی برای سفر، تمامی هتل‌های مناسب در مقصد را بررسی کرده و نظرات ثبت شده مسافران را مطالعه فرمایید. بعد از مطالعه و با داشتن اطلاعات کافی، یکی از بهترین هتل‌ های 5 ستاره کیش را رزرو کنید و از اقامتتان در این جزیره مرجانی لذت ببرید.
همچنین برای رزرو  هر کدام از بهترین هتل‌ های 5 ستاره کیش و سفر چند روزه به جزیره آب و آفتاب، قوانینی وجود دارد که در ادامه عنوان می‌کنیم:

  • پذیرش خانم تنها با ارائه مدارک شناسایی معتبر امکان پذیر است.
  • پذیرش صیغه نامه معتبر تنها با مهر برجسته امکان پذیر است.
  • اکثر هتل‌ها دارای استقبال رایگان فرودگاهی هستند. پس به منظور رفاه بیشتر و جهت انجام ترانسفر، زمان رزرو و مشخصات پرواز خود؛ شامل شماره پرواز، ساعت حرکت، شرکت هواپیمایی و مبدا را در قسمت توضیحات خاص درج نمایید. دقت کنید در صورت عدم اطلاع، خدمات ترانسفر برای شما صورت نمی‌گیرد.
  • بهترین هتل‌های کیش چارتری هستند و تمامی نرخ‌های اعلام شده به صورت لحظه‌ای می‌باشند. پس با بررسی و دقت بالا یکی از اتاق‌های هتل مورد نظر خود را رزرو کنید.
ورودی پارک اوشن