هتل دو ستاره در کیش

sort مرتب سازی بر اساس :
ستاره های هتل
35 اتاق / 1 طبقه / صبحانه / ناهار و شام
كيش، مير مهنا، بلوار نیایش، خی...
ستاره های هتل
40 اتاق / 0 طبقه / صبحانه / ناهار و شام
بزرگراه خلیج فارس خیابان سحر
ستاره های هتل
60 اتاق / 0 طبقه / صبحانه / ناهار و شام
کیش، میدان سنایی، داخل خیابان...
ستاره های هتل
78 اتاق / 0 طبقه / صبحانه / ناهار و شام
کیش، ابتدای جاده جهان، بعد از...
ستاره های هتل
40 اتاق / 0 طبقه / صبحانه / ناهار و شام
کيش، جنب بازار ونوس
ستاره های هتل
65 اتاق / 2 طبقه / صبحانه / ناهار و شام
کیش، میدان امیر کبیر
ستاره های هتل
15 اتاق / 0 طبقه / صبحانه / ناهار و شام
کیش، بلوار ایران، خیابان جامی،...
ستاره های هتل
84 اتاق / 3 طبقه / صبحانه / ناهار و شام
کیش، خیابان رودکی، جنب رویا ما...
ستاره های هتل
40 اتاق / 2 طبقه / صبحانه / ناهار و شام
کیش، خیابان میر مهنا، ضلع جنوب...
ستاره های هتل
60 اتاق / 2 طبقه / صبحانه / ناهار و شام
کیش، میدان امیرکبیر، خیابان دا...
ستاره های هتل
42 اتاق / 2 طبقه / صبحانه / ناهار و شام
کیش، بین میدان داریوش و سیری،...
ستاره های هتل
60 اتاق / 0 طبقه / صبحانه / ناهار و شام
کیش، میدان پردیس، ابتدای بلوار...
ورودی پارک اوشن

هتل های 2 ستاره کیش | تجربه اقامتی ارزان در جزیره مرجانی

سفر به کیش دیگر رویا نیست. شاید خیلی از ما که به سفر و ایرانگردی علاقه داریم ، به این موضوع فکر کنیم که سفر به این جزیره دوست داشتنی هزینه بردار است و حسابی گران تمام می‌شود. به همین دلیل قید سفر به کیش را بزنیم و تنها به عکس‌های زیبای این جزیره مرجانی نگاه کنیم. اما باید بدانید زمان هایی از سال هستند که با فرصت های استثنایی و تخفیف های فوق العاده‌ای که بر تور کیش می‌گذارند ، سفر به کیش را برای علاقه مندان به گردشگری ، به واقعیت تبدیل می‌کنند. بلیط هواپیما ارزان و وجود هتل های 2 ستاره کیش که تعدادی از این هتل ها، با توجه به تعداد ستاره‌هایی که دارند از امکانات خوبی بهره مند هستند و گردشگران را راضی و خوشنود می‌سازند. پس شما هم به رویای سفر به کیش خود پایان دهید و با مطالعه این مطلب از کیش بوک ، هتل های 2 ستاره مناسب برای یک تفریح هیجان انگیز را بررسی کنید. با یک بررسی ساده ، پا به این جزیره دوست داشتنی ایران بگذارید و چند روزی را همراه با عزیزانتان به خوشی بگذرانید و از آرامش منطقه در کنار آنها لذت ببرید.

هتل های دو ستاره کیش

ما با توجه به نظر مسافران و گردشگران کیش که در هتل‌های مقرون به صرفه تر جزیره اقامت داشته‌اند، لیستی از این هتل‌ها را برای شما فراهم کرده ایم. پس قبل از تهیه بلیط هواپیما تهران به کیش ، هتل‌های ثبت شده ما را بررسی کنید و برای داشتن یک سفر ایده آل در این جزیره مرجانی، مراحل رزرو یکی از آنها را با خیالی راحت انجام دهید. برای داشتن یک سفر ارزان به کیش در انتخاب هتل دقت کنید و با بررسی‌های لازم یکی از مناسب‌ترین آنها را رزرو کنید. پیشنهاد می‌کنیم قبل از برنامه ریزی برای سفر، نظرات ثبت شده مسافران در رابطه با هتل های مورد تایید خود را مطالعه فرمایید. سپس با داشتن اطلاعات کافی، یکی از بهترین هتل‌ های 2 ستاره کیش را رزرو کنید و از اقامتتان در این جزیره مرجانی لذت ببرید.

به یاد داشته باشید که برای رزرو هر کدام از این هتل‌ها و سفر چند روزه به کیش، موظف به رعایت یک سری قوانین هستید که در ادامه عنوان می‌کنیم:

  • پذیرش خانم تنها با ارائه مدارک شناسایی معتبر امکان پذیر است.
  •  پذیرش صیغه نامه معتبر تنها با مهر برجسته امکان پذیر است.
  •  اکثر هتل‌ها دارای استقبال رایگان فرودگاهی هستند. پس به منظور رفاه بیشتر و جهت انجام ترانسفر، زمان رزرو و مشخصات پرواز خود؛ شامل شماره پرواز، ساعت حرکت، شرکت هواپیمایی و مبدا را در قسمت توضیحات خاص درج نمایید. دقت کنید در صورت عدم اطلاع، خدمات ترانسفر برای شما صورت نمی‌گیرد.
  •  بهترین هتل‌های کیش چارتری هستند و تمامی نرخ‌های اعلام شده به صورت لحظه‌ای می‌باشند. پس با بررسی و دقت بالا یکی از اتاق‌های هتل مورد نظر خود را رزرو کنید.
ورودی پارک اوشن