معرفی و رزرو هتل فرشتگان کیش

شروع قیمت از : اعلام نشده

پاکیزگی هتل و اتاق ها :

موقعیت و دسترسی هتل :

برخورد و عملکرد کارکنان :

کیفیت نسبت به قیمت :

ساعت ورود : 14:00

تعداد اتاق : 40 اتاق

تعداد طبقات : 0 طبقه

تلفن هماهنگی :

موقعیت : بزرگراه خلیج فارس خیابان سحر

صبحانه : دارد

نهار و شام : دارد

امکانات
توضیحات:

یک هتل ساده در عین حال با امکانات مناسب در قسمتی از کیش که چندان با هیاهوهای این جزیر نسبتی ندارد. هتل‌های کیش بیشتر در قسمت شرقی این جزیره ساخته شده‌اند.

در این قسمت از جزیره هتل‌هایی با قیمت‌های مناسبتر را می توانید به دست آورید و البته به تمام اهداف سفرتان هم برسید. هتل فرشتگان کیش یکی از این هتل‌هاست. امکانات هتل فرشتگان تا حدی محدود است و مانند یک هتل 5 ستاره نیست، اما

توضیحات تکمیلی

معرفی هتل فرشتگان کیش

یک هتل ساده در عین حال با امکانات مناسب در قسمتی از کیش که چندان با هیاهوهای این جزیر نسبتی ندارد. هتل‌های کیش بیشتر در قسمت شرقی این جزیره ساخته شده‌اند.

در این قسمت از جزیره هتل‌هایی با قیمت‌های مناسبتر را می توانید به دست آورید و البته به تمام اهداف سفرتان هم برسید. هتل فرشتگان کیش یکی از این هتل‌هاست. امکانات هتل فرشتگان تا حدی محدود است و مانند یک هتل 5 ستاره نیست، اما قیمت مناسب آن یک اقامت راحت و دوست داشتنی را برای شما فراهم می‌کند.

هتل فرشتگان کیش اتاق‌های دو تا چهار تخته دارد تمیز اما نسبتا کوچک در کنار آن یک رستوران تمیز و امکانات جالب دیگر. یکی از این امکانات یک سالن بیلیارد و یک خانه بازی کودکان است.

این دو مزیت هتل فرشتگان کیش در اقامت‌های اداری بسیار دوست داشتنی است. اگر شما برای یک همایش یا یک کار اداری به کیش رفته‌اید هتل فرشتگان کیش برای شما بهترین انتخاب است.

بدون تجمل و آلایش با رفتار دوست داشتنی و کارکنان آن فقط به کار و هدفی که برای آن به کیش آمده‌اید فکر کنید. تمام ساعت‌های شبانه روز در کیش قابل استفاده نیست، باید ساعت‌های گرم روز را در هتل گذراند و با خنک شدن هوا به سراغ کارها رفت. این مورد ارزش سالن بیلیارد این هتل را دو برابر می‌کند.

می توانید ساعت‌های گرم روز را در زیر کولر گازی همراه با صرف یک نوشیدنی خنک به بازی بیلیارد بپردازید و خستگی کار را در کنید. فاصله این هتل تا مراکز تفریحی آن بسیار کم است.

تا پلاژ آقایان و بانوان حدود 10 دقیقه فاصله دارید و البته با فرودگاه بین‌المللی کیش فقط 5 دقیقه فاصله دارید. این فاصله کوتاه با فرودگاه بین‌المللی کیش آن را به بهترین اقامتگاه برای کسانی تبدیل می کند که اقامت‌های کوتاهی در تور کیش دارند و می‌خواهند بیشتر روزشان را در رفت و آمد باشند.

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این هتل به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

پاکیزگی هتل و اتاق ها :

موقعیت و دسترسی هتل :

برخورد و عملکرد کارکنان :

کیفیت نسبت به قیمت :