درباره ما

about

درباره کیش بوک

مقدمه : جزیره کیش یکی از زیباترین نقاط گردشگری ایران است؛ که سالانه مورد استقبال تعداد زیادی گردشگر داخلی و خارجی قرار می‌گیرد. نیاز بسیاری از مسافران جزیره کیش، آشنایی با نقاط گردشگری گوناگون در جزیره است. ما در وب‌سایت کیش بوک می‌کوشیم با معرفی نقاط گردشگری، تفریحات، مراکز خرید، رستوران‌ها، کافه‌ها، خدمات گردشگری و… در جزیره کیش، منبعی جامع و کامل برای آشنایی با این جزیره زیبا را در اختیار مخاطبان خود قرار دهیم.
درباره کیش بوک : وب‌سایت کیش بوک با هدف ارائه تجربه‌ای منحصربه‌فرد از سفر به جزیره کیش راه‌اندازی شده است. از این رو تمام تلاش ما بر این هدف استوار است که اطلاعاتی دقیق، به‌روز و جذاب را بدون نگاه جانب‌دارانه و جهت‌گیری‌های تبلیغاتی و خاص، از نقاط گوناگون جزیره کیش در اختیار شما بگذاریم. اطلاعاتی که بتواند بر کیفیت سفر شما به این جزیره اثری مثبت بگذارد. در این زمینه همراهی شما انگیزه ما برای ادامه پر قدرت این مسیر است.

خدمات ارائه شده توسط کیش بوک

مدارک مورد نیاز برای اجاره ماشین در کیش

فاکتور‌های گوناگونی در انتخاب ماشین اجاره‌ای موثر است، اولین فاکتور قیمت خودرو است. اگر به دنبال اجاره خودرو در کیش با قیمت ارزان هستید، انتخاب‌های مشخصی خواهید داشت؛ و اگر به دنبال تجربه کردن رانندگی با خودروهای لوکس و ویژه هستید، باید به فکر هزینه بیشتر باشید. فاکتور دوم تعداد نفرات است. اگر خانوادگی به کیش سفر کرده‌اید؛ یک سواری کوپه دو در، با وجود جذابیت بالا احتمالا مناسب شما نخواهد بود. پس بهتر است در این شرایط به دنبال یک شاسی بلند جادار بگردید. اگر یک سفر دو نفره و رمانتیک را تدارک دیده‌اید؛ بهتر است همان سواری کوپه دو در را کرایه کنید.فاکتور سوم مدت زمان حضور شما در جزیره کیش است. مدت زمانی‌که شما در جزیره اقامت دارید می‌تواند روی انتخاب ماشین مدنظر تاثیر بگذارد. اگر می‌خواهید برای یک یا دو روز خودرویی را اجاره کنید؛ احتمالا بتوانید هزینه بیشتری بابت هر روز بپردازید؛ در حالی که اگر بیشتر از چند روز در کیش ماندگار هستید؛ بهتر است خودرویی ساده‌تر و کم‌هزینه‌تر را انتخاب کنید. جالب است بدانید امکان اجاره خودرو به صورت ماهانه نیز در جزیره کیش وجود دارد؛ که در صورت استفاده از آن، از تخفیفات ویژه‌ای برخودار خواهید شد. هرچند کمتر کسی برای اهداف تفریحی، حدود یک ماه متوالی در جزیره ساکن می‌شود.

این سایت و تمامی فعالیت‌های آن، زیر نظر شرکت نوین مارکتینگ اداره می‌شود.