اجاره موتور در کیش

نینجا

اجاره روزانه : 1,100,000 تومان
اجاره ساعتی : 400,000 تومان

ایکس من

اجاره روزانه : 500,000 تومان
اجاره ساعتی : 150,000 تومان

سافاری 3000

اجاره روزانه : 500,000 تومان
اجاره ساعتی : 200,000 تومان

موتور برقی توسان

اجاره روزانه : 500,000 تومان
اجاره ساعتی : 200,000 تومان

وسپا

اجاره روزانه : 550,000 تومان
اجاره ساعتی : 200,000 تومان

لیفان

اجاره روزانه : 550,000 تومان
اجاره ساعتی : 180,000 تومان

جگوار

اجاره روزانه : 800,000 تومان
اجاره ساعتی : 250,000 تومان

نیو فیس جگوار

اجاره روزانه : 850,000 تومان
اجاره ساعتی : 300,000 تومان

اجاره موتور در کیش نه تنها یک تجربه متفاوت بوده؛ بلکه لذتی وصف نشدنی است. موتورسواری در کنار خلیج فارس جز اتفاقاتی بوده که تنها در جزیره کیش رخ می‌دهد. فرقی هم ندارد که زن باشید یا مرد، این خدمات در اختیار شما قرار می‌گیرد. تنها کافی است تا به موسسه مناسب مراجعه کنید تا شما را راهنمایی کند.


اجاره موتور برقی در کیش

جزیره کیش یکی از زیباترین نقاط کشور بوده که امکانات رفاهی بسیاری دارد. یکی از این امکانات که تجربه متفاوتی را برای شما رقم می‌زند این است که در طول مدت اقامت خود سراغ اجاره موتور در کیش بروید. در این صورت دیگر برای تردد، نیاز به کرایه خودرو نخواهید داشت. فقط نکته‌ای که در این مورد وجود دارد این بوده که در شش ماه اول سال، روزهای جزیره بسیار گرم است. بنابراین توصیه می‌کنیم تا موتور سواری را به ساعات عصر و شب منتقل کنید. به این شکل هم از هوا لذت می‌برید و هم می‌توانید تا مقصد دلخواه را موتور سواری کنید.

شرایط اجاره موتور برقی در کیش

برای اینکه بتوانید به راحتی اجاره موتور در کیش را انجام دهید، باید حتما محدودیت سنی را رعایت کنید. قانونی در مورد حداکثر سن وجود ندارد اما حداقل باید 15 ساله باشید. همچنین نسبت به قوانین و مقررات رانندگی در ایران هم آشنایی کامل داشته باشید. نحوه حرکت خودروها و وسایل نقلیه در کیش از سمت راست است. از آن جایی که کیش یک جزیره نسبتا خلوت بوده، بسیاری تصور می‌کنند که به معنای این است که می‌توان قوانین را نادیده گرفت. این تصور کاملا اشتباه بوده و در صورت تخلف، جریمه خواهید شد.

موتورسواری بانوان در کیش

خبر خوب این است که زنان در کیش هیچ ممنوعیتی برای موتور سوار شدن ندارند. براساس قانون می‌توانند هر مدل وسیله چرخ‌دار مانند موتور برقی یا اسکوتر را اجاره کرده و در سطح جزیره تردد کنند. البته بهتر است از قبل تجربه سوار شدن به چنین وسیله‌های نقلیه‌ای را داشته باشید تا مشکلی برایتان پیش نیاید. در صورتی هم که نیاز به راهنمایی داشته باشید، برخی موسسات مربی آموزشی در اختیار شما قرار می‌دهند. در هر صورت امکان اجاره موتور سه چرخه هم فراهم است.

مدارک لازم برای اجاره موتور در کیش

برای اجاره و کرایه موتور در کیش باید حداقل 15 سال داشته باشید. علاوه بر این ارائه مدارک هویتی مانند شناسنامه و کارت ملی هم ضروری است. همچنین باید در تمام جزیره قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کرده و حتما از کلاه ایمنی استفاده کنید. البته این بدان معنا نیست که می‌توانید با سرعت بالا موتور سواری کنید. در نهایت هم اگر مشکلی برای شما پیش بیاید و با فرد یا اتومبیل دیگری تصادف کنید موظف به پرداخت جریمه شخص مقابل و شرکت اجاره موتور برقی در کیش هستید.


نکات کرایه موتور در کیش

از مهم‌ترین نکات کرایه موتور برقی در کیش این است که حتما باید با سرعت مطمئن حرکت کنید. کیش یک جزیره بزرگ اما نسبتا خلوت است، بنابراین مواردی مانند ترافیک و حرکات زیگزاگی در آن به چشم نمی‌خورد. این انتظار از مسافران هم وجود دارد که به قوانین این جزیره احترام بگذارند. درنتیجه اصلا حرکات نمایشی اجرا نکرده و سعی کنید قبل از اینکه شارژ موتورهای برقی شما به اتمام برسد خود را به یکی از ایستگاه‌های تحویل برسانید.

قیمت اجاره موتور در کیش

قیمت اجاره موتور در کیش کاملا به مدت زمان کرایه و نوع موتور بستگی دارد. اگر به سراغ موتورهایی بروید که سنگین هستند، هزینه بیشتری باید بپردازید. با این حال موسسه با موسسه متفاوت بوده اما به طور متوسط روزانه 400 تا 800 هزار تومان هزینه اجاره موتور برقی است. این مبلغ را باید هنگام اجاره به صورت ودیعه به شرکت ارائه کنید. در صورتی هم که محدودیت بودجه دارید، حتما با تیم مشاوران شرکت کرایه موتور مشورت کنید.

نحوه چک کردن خلافی موتور در کیش

اگر موتور برقی را اجاره می‌کنید، توصیه ما این است که خلافی با آن انجام ندهید. البته گاهی برخی موارد از کنترل ما خارج هستند. با این حال چه هنگام تحویل موتور و چه هنگام عودت آن می‌توانید با مراجعه به وب ‌سایت traffic.kish.ir خلافی موتور را بگیرید. اگر این کار را انجام ندهید، موسسه اجاره دهنده موتور قبل از تحویل آن، خلافی را چک خواهد کرد. در همین سایت هم امکان پرداخت و تسویه خلافی وجود دارد.

چگونه در کیش موتور کرایه کنیم؟

برای کرایه موتور در کیش باید ابتدا شرکتی را پیدا کنید که این خدمات را ارائه می‌دهد. در بین شرکت‌های اجاره دهنده، انتخاب شرکتی که خدمات باکیفیت‌تری را پیشنهاد کند مهم است. شرکت کیش بوک انواع خودروها و موتورهای برقی را در جزیره زیبای کیش اجاره می‌دهد. فقط کافی است تا با شماره تلفن 02122319165 تماس بگیرید تا قبل از سفر تمام مقدمات آن را فراهم کنید.

اجاره موتور سنگین در کیش

کیش بوک علاوه بر اجاره موتور برقی، انواع موتورهای سنگین و خودروهای لوکس را هم کرایه می‌دهد. شما می‌توانید بسته به برنامه سفر خود، برای هر روز یک خودروی متفاوت را اجاره کنید تا نهایت لذت را از سفر ببرید. همچنین می‌توانید از تهیه بلیط و رزرو محل اقامت را هم با کیش بوک هماهنگ کنید. فراموش نکنید که رساندن شما از درب منزل تا فرودگاه و در اختیار قرار دادن خودرو در مقصد نیز از دیگر خدمات کیش بوک است.