معرفی مرکز خرید مریم کیش

مرکز خرید مریم

یکی از قدیمی‌ترین بازارهای جزیره کیش را بشناسید. مرکز خرید مریم در سال 1369 تاسیس شد. این بازار قدیمی اما نمای تمیزی دارد. در ذهن خود یک بازار مخروبه ایجاد نکنید. مفهوم از قدیمی برای این بازار مفهومی مانند اصالت را می‌رساند. این بازار در ابتدای تاسیس به صورت بازارچه و به شکل روباز ساخته شد. بعدها با توجه بیشتری که به این بازار شد، تصمیم به مسقف شدن آن و زیباتر کردن نمای ظاهری آن شد.

برای راهنمای خرید در کیش ما مراکز خرید این جزیره را برای شما معرفی می‌کنیم تا با توجه به محل اقامت خود دسترسی به آن‌ها را جستجو کنید و زمان خود را در سفر از دست ندهید.

این بازار در یک طبقه و در زمینی به مساحت حدودی 6000 متر مربع ساخته شد. در این بازار می‌توانید انواع پوشاک زنانه و مردانه، کیف و کفش، مواد غذایی، چمدان، لوازم خانگی، عطر و ادکلن، لوازم خانگی و … را خریداری کنید. تعداد 52 غرفه در این بازار فعالیت دارند که احتمالا دست خالی به خانه بازنمی‌گردید.

در صورتی که در هتل شایان کیش اقامت داشته باشید کمترین فاصله را تا این مرکز خرید خواهید داشت. همچنین رستوران البیک، کافه توتی فروتی، کافه رستوران 96 و … در نزدیکی آن قرار دارد تا اگر بعد از خرید احساس خستگی و گرسنگی کردید به یکی از رستوران یا کافه‌های اطراف این بازار بروید و تجدید قوا کنید.

اجناس در مرکز خرید مریم کیش با قیمت مناسبی به شما ارائه می‌شود. در اطراف این بازار مراکز تفریحی زیادی هم وجود دارد که بتوانید قبل یا بعد از خرید از این قسمت از جزیره لذت ببرید. پارک آهوان کیش، مجتمع تفریحی کشتی ایرانی، راما اسپا، کشتی آکواریوم کیش و … در نزدیکی شماست.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
 • امکانات مرکزخرید
  • حوزه های فعالیت مرکزخرید
  • پوشاک زنانه
  • پوشاک مردانه
  • لوازم آرایشی
  • مواد غذایی

  لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید

  avatar
    اشتراک گذاری  
  اطلاع از

  شبکه های اجتماعی مرکز خرید

  اگر صاحب این کسب و کار هستید در تکمیل اطلاعات آن به ما کمک کنید!