مرکز خرید پانیذ کیش

ارزش قیمت نسبت به کیفیت کالا :

تنوع محصولات و فروشگاه ها :

کیفیت خدمات :

کیفیت کافه و رستوران :

تلفن هماهنگی: 07644420025

موقعیت : کیش، خیابان فردوسی، روبروی هایپر مارکت کیش

امکانات

توضیحات:

مرکز خرید پانیذ یکی دیگر از مراکز خرید در این جزیره پر رمز و راز است. گاها به آن بازار پانیذ کیش هم می‌گویند. این مرکز خرید حدود 10000 متر مربع وسعت دارد که در آن حدود 208 غرفه فعال موجود است.

برای گشت و گذار در این بازار دو طبقه باید به قلب تجاری کیش یعنی قسمت شمالی جزیره بروید. با پیدا کردن خیابان فردوسی به این مرکز خرید خواهید رسید.

این مطلب به عنوان راهنمای خرید در کیش برای شماست. اگر می‌خواهید خرید به صرفه‌تری داشته باشید به شما بازار پانیذ را معرفی می‌کنیم. این بازار در جزیره کیش به یکی از خوش قیمت‌ترین بازارها معروف است.

اما برای اصل بودن کالاها ما هیچ ضمانتی را ارئه نمی‌کنیم. خود شما بایداز خریدتان راضی باشید. می‌توانید قبل از خرید درباره کالا به خوبی تحقیق کنید و سپس برای آن اقدام کنید.

در مرکز خرید پانیذ انواع پوشاک زنانه و مردانه و بچه‌گانه، لوازم خانگی، لوازم آرایشی و بهداشتی، مواد غذایی، کیف و کفش، لوازم الکترونیک مانند تلفن همراه و … را می‌توانید خریداری کنید. یکی از سوغاتی‌های مناسب این جزیره خرید شکلات و قهوه است.

انواع شکلات و قهوه و دیگر خوراکی‌ها را در این مرکز خرید می‌توانید خریداری کنید و عزیزانتان را خوشحال کنید. همچنین لوازم دکوری هم برای خرید به عنوان سوغات کیش و کادو هم پیشنهادخوبی است که در این بازار به آن دسترسی دارید.

مرکز خرید پانیذ دارای کافی شاپ است و در صورتی که در هنگام خرید احساس خستگی کنید می‌توانید با صرف یک نوشیدنی گرم یا سرد، انرژی دوباره‌ای به خود بازگردانید.

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این مرکز خرید به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

ارزش قیمت نسبت به کیفیت کالا :

تنوع محصولات و فروشگاه ها :

کیفیت خدمات :

کیفیت کافه و رستوران :