مرکز خرید هایپرمارکت کیش

ارزش قیمت نسبت به کیفیت کالا :

تنوع محصولات و فروشگاه ها :

کیفیت خدمات :

کیفیت کافه و رستوران :

تلفن هماهنگی: 07644459776

موقعیت : کیش، خیابان فردوسی، روبروی مرکز تجاری کیش

امکانات

توضیحات:

جزیره کیش از گذشته‌های دور مکان مناسبی برای تجارت بوده است. بنابراین از وجود پاساژهای زیاد در این جزیره متعجب نشوید. مرکز خرید هایپرمارکت کیش یکی از مراکز خرید در این جزیره است که می‌توانید تمامی مایحتاج خود را خریداری کنید. علاوه بر آن در این مکان می‌توانید مشغول خرید سوغاتی‌های زیبایی هم برای عزیزان خود شوید.

برای راهنمای خرید در کیش می‌توانید مطالب ما را بخوانید تا قبل از سفر یک برنامه‌ریزی مطمئن داشته باشید. انتخاب از  بین این همه مرکز خرید در جزیره کیش حتما کار سختی است. برای این منظور ما مراکز خرید کیش را در سایت کیش بوک معرفی می‌کنیم تا بتوانید نزدیکترین آن را به محل اقامت خود بیابید تا زمان کمتری از دست بدهید.

احتمالا برای چند روزی در این جزیره اقامت خواهید داشت و می‌خواهید در این سفر از تمامی اماکن دیدنی جزیره کیش دیدن کنید. بهتر است قبل از سفر اطلاعات مناسبی به دست آورید تا دچار سردرگمی نشوید.

مرکز خرید هایپرمارکت کیش واقع در خیابان فردوسی کیش از ساعت 9 صبح الی 1 بامداد فعال است. هتل‌های شایگان، سارا و پارمیدا نزدیک‌ترین هتل‌ها به این مرکز تجاری است. البته در کنار این مکان مرکز خرید پانیذ هم قرار دارد که اگر بخواهید با کمترین زمان به آن می‌رسید.

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این مرکز خرید به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

ارزش قیمت نسبت به کیفیت کالا :

تنوع محصولات و فروشگاه ها :

کیفیت خدمات :

کیفیت کافه و رستوران :