مرکز خرید زیتون کیش

ارزش قیمت نسبت به کیفیت کالا :

تنوع محصولات و فروشگاه ها :

کیفیت خدمات :

کیفیت کافه و رستوران :

تلفن هماهنگی: 0764424160

موقعیت : کیش تقاطع خیابان ساحل و فردوسی

امکانات

توضیحات:

مرکز خرید زیتون کیش

در ساحل غربی کیش شما همیشه می‌توانید لوکس‌ترین مراکز خرید کیش  تفریحی و زیباترین رستوران‌ها و ساختمان‎‌های را بیابید. مرکز خرید زیتون کیش نیز یکی از این مراکز است. بازار زیتون نسبت به دیگر مراکز خرید کیش بسیار کوچک‌تر است اما ویژگی‌هایی دارد که می‌توان آن را به یک مرکز خرید خاص بدل کند. در این مقاله ما به معرفی این مرکز خرید می‌پردازیم. این بازار کمترین فاصله ممکن را با اسکله تفریحی کیش دارد.

 

توضیحات تکمیلی

همه می‌دانند که کیش سرزمین غروب‌های رویایی است. شما در ساحل غربی کیش می‌توانید پیاده روی فوق العاده‌ای داشته باشید و برای خرید‌های دم دستی و در عین حال بسیار خوب و کاربردی به این بازار بروید. بسیاری افراد به واسطه قیمت‌های خاص مناطق آزاد تجاری به کیش سر می‌زنند و از قیمت‌های فوق‌العاده این مراکز بهره می‌برند. اما  این مرکز خرید به خاطر کوچکی‌اش چندان مناسب این خریدهای خاص نیست.

در این مرکز خرید می‌توانید خریدهایی برای تفریحات داخل کیش بخرید به خصوص لباس‌های راحتی، انواع تونیک‌های زنانه و در عین حال تیشرت‌های نخی بسیار راحت چیز‌هایی است که می‌توانید با قیمتی بسیار مناسب از این بازار بخرید.

دسترسی به مرکز خرید زیتون کیش

دسترسی بسیار خوب بازار زیتون آنچنان است که تقریبا هر کس که به کیش رفته باشد و یک بار در آنجا به گردش و تفریح پرداخته باشد این مرکز خرید زیبا را دیده است. بازار زیتون دقیقا در کنار خیابان اصلی است که به اسکله تفریحی بزرگ کیش متصل می‌گردد. با استفاده از هر وسیله نقلیه‌ای می‌توانید به این بازار دست یافت برسید و از آنجا خرید کنید و خریدهای شما هرچقدر هم که زیاد باشد به محل اقامتتان بازگردانید.

اینجا از آن دسته بازارهاست که در ابتدای طرح توسعه بعد از انقلاب کیش ساخته شده است یعنی سال 1376 از این رو باسابقه ترین کسبه جزیره در آن سکونت دارند. پس از این بابت هم می توانید خیال خود را جمع کنید که این مرکز خرید یکی از بهترین‌های کیش است. برنامه  خرید از این مرکز عملا بخشی از تفریحات عصرگاهی و قدم زدن های اطراف اسکله کیش است و برای آن فقط باید به تفریح خود فکر کنید.

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این مرکز خرید به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

ارزش قیمت نسبت به کیفیت کالا :

تنوع محصولات و فروشگاه ها :

کیفیت خدمات :

کیفیت کافه و رستوران :