مرکز خرید زیتون کیش
addressکیش تقاطع خیابان ساحل و فردوسی
scoreامتیاز :
(0) stars

امتیاز های مرکزخرید

ارزش قیمت نسبت به کیفیت کالا
تنوع محصولات و فروشگاه ها
کیفیت خدمات
کیفیت کافه و رستوران

مشخصات مرکز خرید

  • phone تلفن هماهنگی :0764424160
  • locationموقعیت :کیش تقاطع خیابان ساحل و فردوسی

امکانات مرکز خرید

  • facilityرستوران
  • facilityکافی شاپ
  • facilityپارکینگ

معرفی مرکز خرید زیتون کیش

مرکز خرید زیتون کیش

در ساحل غربی کیش شما همیشه می‌توانید لوکس‌ترین مراکز خرید کیش  تفریحی و زیباترین رستوران‌ها و ساختمان‎‌های را بیابید. مرکز خرید زیتون کیش نیز یکی از این مراکز است. بازار زیتون نسبت به دیگر مراکز خرید کیش بسیار کوچک‌تر است اما ویژگی‌هایی دارد که می‌توان آن را به یک مرکز خرید خاص بدل کند. در این مقاله ما به معرفی این مرکز خرید می‌پردازیم. این بازار کمترین فاصله ممکن را با اسکله تفریحی کیش دارد.

 

همه می‌دانند که کیش سرزمین غروب‌های رویایی است. شما در ساحل غربی کیش می‌توانید پیاده روی فوق العاده‌ای داشته باشید و برای خرید‌های دم دستی و در عین حال بسیار خوب و کاربردی به این بازار بروید. بسیاری افراد به واسطه قیمت‌های خاص مناطق آزاد تجاری به کیش سر می‌زنند و از قیمت‌های فوق‌العاده این مراکز بهره می‌برند. اما  این مرکز خرید به خاطر کوچکی‌اش چندان مناسب این خریدهای خاص نیست.

در این مرکز خرید می‌توانید خریدهایی برای تفریحات داخل کیش بخرید به خصوص لباس‌های راحتی، انواع تونیک‌های زنانه و در عین حال تیشرت‌های نخی بسیار راحت چیز‌هایی است که می‌توانید با قیمتی بسیار مناسب از این بازار بخرید.

دسترسی به مرکز خرید زیتون کیش

دسترسی بسیار خوب بازار زیتون آنچنان است که تقریبا هر کس که به کیش رفته باشد و یک بار در آنجا به گردش و تفریح پرداخته باشد این مرکز خرید زیبا را دیده است. بازار زیتون دقیقا در کنار خیابان اصلی است که به اسکله تفریحی بزرگ کیش متصل می‌گردد. با استفاده از هر وسیله نقلیه‌ای می‌توانید به این بازار دست یافت برسید و از آنجا خرید کنید و خریدهای شما هرچقدر هم که زیاد باشد به محل اقامتتان بازگردانید.

اینجا از آن دسته بازارهاست که در ابتدای طرح توسعه بعد از انقلاب کیش ساخته شده است یعنی سال 1376 از این رو باسابقه ترین کسبه جزیره در آن سکونت دارند. پس از این بابت هم می توانید خیال خود را جمع کنید که این مرکز خرید یکی از بهترین‌های کیش است. برنامه  خرید از این مرکز عملا بخشی از تفریحات عصرگاهی و قدم زدن های اطراف اسکله کیش است و برای آن فقط باید به تفریح خود فکر کنید.

comments

دیدگاه های کاربران

دیدگاه های کاربران (0 دیدگاه)
امتیاز نهایی 0 stars

ثبت دیدگاه

برای ثبت نظر فرم زیر را کامل کنید و امتیاز خود را ثبت کنید

امتیاز های این مرکزخرید

ارزش قیمت نسبت به کیفیت کالا
تنوع محصولات و فروشگاه ها
کیفیت خدمات
کیفیت کافه و رستوران