بازار مرجان کیش

ارزش قیمت نسبت به کیفیت کالا :

تنوع محصولات و فروشگاه ها :

کیفیت خدمات :

کیفیت کافه و رستوران :

تلفن هماهنگی: 07644442090

موقعیت : کیش،میدان مرجان، جاده جهان

امکانات

توضیحات:

بازار مرجان کیش هم یکی از مراکز خرید قدیمی در این جزیره است. ساخت آن به سال 1370 برمی‌گردد. در همان سال‌ها جزیره کیش اهمیت ویژه‌ای برای کسب و کار بسیاری از مردم پیدا کرد.

اطلاعاتی را که ما در سایت کیش بوک برای شما قرار می‌دهیم به عنوان راهنمای خرید در کیش است تا شما بتوانید قبل از سفر برنامه‌ریزی مناسبی برای خود داشته باشید.

شاید تمامی خریدهای خود را در این بازار انجام دهید. چرا که بازار مرجان یک بازار کامل است. بعید می‌دانم از آن با دست خالی به مقصد بازگردید. انواع پوشاک مردانه و زنانه و بچه‌گانه، لوازم آرایشی، لوازم خانگی، کیف و کفش، عطر و … در این بازار وجود دارد که به راحتی از بین 260 غرفه می‌توانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

تنوع محصول در این بازار برای هر سلیقه‌ای مناسب است. بنابراین همراه با همسفران خود به راحتی می‌توانید به این بازار بروید و لوازم مورد نظر خود را تهیه کنید.

معماری بازار مرجان کیش با موضوع جزیره بسیار همخوانی دارد. از لحظه ورودتان به این مکان شاهد آکواریوم‌های بسیاری خواهید بود که در آن گونه‌های متفاوت آبزیان زندگی می‌کنند. و البته با این زیستن خود چه زیبایی و نمایی به مرکز خرید مرجان داده‌اند.

اگر بخواهیم دقیق‌تر در این باره صحبت کنیم، حدود 800 گونه آبزیان را می‌توانید در آکواریوم‌های بازار مشاهده کنید. علاوه بر این حدود 40 آبنما نیز در این فضا وجود دارد که زیبایی بی‌نظیری به مرکز خرید مرجان بخشیده است.

وجود رستوران و کافی‌شاپ در این مجموعه باعث رفاه بیشتری برای شما می‌شود. صرف یک غذای لذیذ بعد از خرید یا حتی یک لیوان نوشیدنی دلچسب خاطره بهتری برای شما در سفر می‌سازد. همچنین فاصله کم بازار مرجان تا دریا یک ویژگی مثبت دیگر این مرکز تجاری است. بعد از خرید می‌توانید در ساحل دریا قدم بزنید و از فضای آن لذت ببرید.

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این مرکز خرید به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

ارزش قیمت نسبت به کیفیت کالا :

تنوع محصولات و فروشگاه ها :

کیفیت خدمات :

کیفیت کافه و رستوران :