معرفی و رزرو هتل ونوس کیش

شروع قیمت از : اعلام نشده

پاکیزگی هتل و اتاق ها :

موقعیت و دسترسی هتل :

برخورد و عملکرد کارکنان :

کیفیت نسبت به قیمت :

ساعت ورود : 14:00

تعداد اتاق : 0 اتاق

تعداد طبقات : 0 طبقه

تلفن هماهنگی :

موقعیت : کيش، جنب بازار ونوس

صبحانه : دارد

نهار و شام : دارد

امکانات
توضیحات:

هتل ونوس کیش یک هتل نوساز با درجه کیفی 2 ستاره است که در قسمت شمال شرقی جزیره قرار دارد. امکانات مناسب این هتل خاطرات خوبی برای شما ثبت می‌کند. علاوه بر آن شما می‌توانید با هزینه مناسب‌تری برای سفر خود برنامه ریزی کنید و مکان‌های بیشتری از جزیره را ببینید. از تفریحات بیشتری استفاده کنید. پس لازم نیست همیشه هتل لاکچری و گران قیمت برای مقصد گردشگری خود انتخاب کنید. البته این موضوع به شما

توضیحات تکمیلی

معرفی هتل ونوس کیش

هتل ونوس کیش یک هتل نوساز با درجه کیفی 2 ستاره است که در قسمت شمال شرقی جزیره قرار دارد. امکانات مناسب این هتل خاطرات خوبی برای شما ثبت می‌کند. علاوه بر آن شما می‌توانید با هزینه مناسب‌تری برای سفر خود برنامه ریزی کنید و مکان‌های بیشتری از جزیره را ببینید. از تفریحات بیشتری استفاده کنید. پس لازم نیست همیشه هتل لاکچری و گران قیمت برای مقصد گردشگری خود انتخاب کنید. البته این موضوع به شما بستگی دارد که هدفتان از سفر دقیقا چه چیزی باشد.

ما سعی داریم بهترین هتل های کیش را به شما معرفی کنیم تا با خیال راحت‌تری سفر خود را به این جزیره آغاز کنید.

هتل ونوس کیش  در فاصله نزدیکی مرکز خرید ونوس کیش قرار دارد. این موضوع یک حسن برای شما به حساب می‌آید. چرا که در کمترین زمان می‌توانید به یک مرکز تجاری دسترسی داشته باشید و خریدهای خود را انجام دهید. البته شما فاصله زیادی هم با دریا ندارید. پایتان را که از هتل بیرون بگذارید می‌توانید بعد از چند دقیقه قدم زدن به ساحل دریا برسید و از تماشای آن لذت برید.

مگر می‌شود به میان دریا سفر کنید و از تماشای دنیای زیر آب غافل بمانید؟ در جزیره کیش برای کشف این دنیا قایق‌های شیشه‌ای تدارک دیده‌اند تا شما هم از این گزینه در سفر خود بی‌نصیب نمانید. با اقامت در  این هتل علاوه بر این که فاصله کمی تا دریا دارید، امکان استفاده از تفریح خاص با قایق‌های شیشه‌ای را هم دارید. با 8 دقیقه پیاده روی به سمت شمال به قایق شیشه‌ای خواهید رسید.

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این هتل به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

پاکیزگی هتل و اتاق ها :

موقعیت و دسترسی هتل :

برخورد و عملکرد کارکنان :

کیفیت نسبت به قیمت :