کافی شاپ کشتی یونانی کیش

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :

تلفن هماهنگی: 09347695258

موقعیت : کیش، جاده جهان، کشتی یونانی

صبحانه : دارد

امکانات

توضیحات:

 

زیباترین غروب کیش را در این سمت از جزیره می‌توان شاهد بود. کشتی به گل نشسته یونانی با سایه‌ای که در آب‌های خلیج فارس می‌اندازد، زیبایی این قسمت از ساحل را چند برابر کرده است.

کافی شاپ کشتی یونانی کیش در نزدیکی همین کشتی واقع شده است. اگر برای بار اول نام آن را شنیده باشید شاید فکر کنید که این کافه داخل کشتی ساخته شده است.

اما باید بدانید از این کشتی تنها لاشه‌ای بی جان باقی نمانده و تحمل وزن دیگری جز خودش را ندارد. ما در سایت کیش بوک به شما بهترین کافه های کیش را معرفی می‌کنیم تا در طوب سفر خود تجربه کافه گردی هم داشته باشید.

کشتی یونانی سال‌هاست که سیلی موج‌های روانه به سمت ساحل را طاقت می‌آورد و اعتراضی ندارد. اما منظره‌ای زیبا در مقابل چشمان ما ایجاد کرده تا در هر غروب خورشید به این سمت از جزیره پناه ببریم و لحظه غرق شدن خورشید در آن سوی دریا را ببینیم.

کافی شاپ کشتی یونانی کیش در قسمت غربی جزیره ساخته شده است. نحوه دسترسی شما به این فضا از طریق جاده جهان است. از آن جایی که این جاده دور تا دور جزیره کیش را احاطه دارد، حتما برایتان سوال پیش می‌آید که دقیقا کدام سمت از این جاده به چنین منظره زیبایی می‌رسد؟

شما از هر دو جاده غروب کیش و باغو می‌توانید به این مکان دسترسی داشته باشید. با تاکسی‌های جزیره از هر کجای آن که تصمیم به رفتن بگیرید تنها با آوردن نام کشتی یونانی شما را به مقصد می‌رسانند.

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این کافه به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :