کافی شاپ کابوکی ونوس کیش

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :

تلفن هماهنگی: 09347685328

موقعیت : خیابان سنایی، بازار ونوس، جنب بانک انصار

صبحانه : دارد

امکانات

توضیحات:

کافی شاپ کابوکی ونوس کیش

اگر در سفر به جزیره زیبای کیش به بازار قدیمی ونوس رفتید برای نوشیدن یک فنجان قهوه یا یک نوشیدنی خنک و دلچسب به یکی از بهترین کافه های کیش یعنی کافی شاپ کابوکی ونوس کیش بروید و در آنجا خاطرات خوشی را در کنار عزیزانتان رقم بزنید.

بازار ونوس از بازارهای قدیمی جزیره کیش است که در دو طبقه در سال 1375 احداث شده است. این بازار در نزدیکی بازار مریم و در خیابان سنایی قرار دارد.

در این بازار بیشتر پوشاک زنانه به ویژه لباس مجلسی، کیف و کفش، لوازم آرایشی و بهداشتی، اسباب‌بازی، لوازم خانگی و… به فروش می‌رسد. در بازار ونوس علاوه بر رستوران و کافی شاپ مکانی نیز برای بازی کودکان در نظر گرفته شده است تا والدین بتوانند با خیال راحت به خرید و گشت‌وگذار در بازار بپردازند.

بسیاری از گردشگران پس از بازدید از بازار ونوس و خرید از این مجموعه برای رفع خستگی به کافی شاپ کابوکی ونوس می‌روند و در فضای دلنشین آن به صرف نوشیدنی و غذا می‌پردازند.

در این کافی شاپ انواع نوشیدنی‌های گرم، سرد و خوراک‌های متداول در کافه‌ها برای مهمانان سرو می‌شود. کارکنان این کافه با خوشرویی از مهمانان پذیرایی می‌کنند تا خاطرات خوشی از سفر کیش برای آنها ثبت شود. کافی شاپ کابوکی ونوس در بازار ونوس جنب بانک انصار قرار دارد.

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این کافه به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :