کافی شاپ دامون کیش

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :

تلفن هماهنگی: 07644459777

موقعیت : شهرک دامون جنب میدان وصال مرکز خرید دامون

صبحانه : دارد

امکانات

توضیحات:

کافی شاپ دامون یکی از بزرگ‌ترین کافی شاپ‌های جزیره است. کافی شاپی با همه امکانات، که می‌تواند در میان بهترین کافه های کیش جایی ویژه برای خود داشته باشد. شما در این کافه دنج و خوش ظاهر که در مجتمع تجاری دامون قرار دارد، منو بسیار خوبی غذاها و نوشیدنی‌ها را می‌بینید. اما این فقط بخشی از ماجراست. 

 

توضیحات تکمیلی

کافی شاپ دامون کجاست؟

کافی شاپ دامون در طبقه فوقانی مرکز خرید دامون قرار دارد. این کافه دارای یک فضای بزرگ و مدرن است که رستوران های چینی، غذای گیلانی، فست فود، ترکی، سوخاری، رستوران غذاهای ایرانی بصورت سلف و کافه در آن وجود دارد.

کافی شاپ دامون با وجود فضای فوق العاده عالی و جذاب و همچنین وجود غذاخوری بیرونی آن که توسط سایه بانی زیبا مسقف شده و در دوردست نمای دریا دارد.

در مناطق جنوبی کشور به واسطه شرجی و گرمای بالا هوا مصرف قلیان چند برابر جاهای دیگر ایران است. در کافی شاپ دامون هم این موضوع کاملا رعایت شده است و بهترین و خوش‌طعم‌ترین قلیان‌ها در این کافه سرو می‌شود.

خرید در قسمت شمالی و شرقی جزیره هر کسی را می‌تواند خسته کند و از پا بیندازد. وقتی به شهرک دامون می‌رسید وقت آن است که یک نوشیدن خنک سفارش دهید  و یک سرویس قلیان را برای استراحت خود در نظر بگیرید آن هم در دامون. خرید اینجا باید مدت زمانی صبر کند تا شما به استراحت خود بپردازید. 

فضای کافه دامون کیش

کافه دامون یک ویژگی دیگر هم دارد، مبلمان این کافه بسیار متفاوت است هم میزها چشم نواز چهار نفره و دو نفره دارد و هم مبل های راحتی بسیار دوست داشتنی، برای آن که به تنهایی و یا با جمعی از دوستان روی آنها لم بدهید و شلنگ قلیان را دست گردان کنید. 

در این بخش از مبلمان زیبای کافه دامون می‌توانید جلسات کاری خود را هم برگزار کنید و از بهترین سرویس ممکن برای یک جلسه دوستانه کاری بهرمند شوید. این که از سرویس معمولی لابی هتل‌ها با منو کافه دامون راحت می‌شوید و می‌توانید مهمانان خود را به یک عصرانه خوب دعوت کنید یکی از آن مزیت‌هایی است که فقط بعد از خواندن این متن می‌توانید به آن پی ببرید پس با کیش بوک همراه باشید تا کیش را به خوبی بشناسید . 

من عاشق قهوه هستم و اگر در کافه‌ای قهوه به خوبی و با کیفیت درست و حسابی سرو نشود هیچ وقت آن کافه را به کسی معرفی نمی کنم اما کافی شاپ دامون کیش از تمام معیارهای من برای یک قهوه خوب را داشت و من هم البته این کافه را برای معرفی در لیست خود قرار دادم.  

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این کافه به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :