کافی شاپ تیامی در کیش

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :

تلفن هماهنگی: 07644464802

موقعیت : فاز 2 صدف، ساختمان بساک، طبقه سوم

صبحانه : دارد

امکانات

توضیحات:

کافی شاپ تیامی کیش

کافی شاپ‌ها محل خوبی برای وقت گذراندن در یک محیط متفاوت و خلوت و مکان مناسبی برای معاشرت با دوستان هستند. اما به غیر از این کارکرد شما می‌توانید در سفرهای تفریحی خود و برای رفع خستگی به کافی شاپ مراجعه کرده و با سفارش یک نوشیدنی دلچسب یا یک میان وعده سبک، خستگی راه و تفریح را از تن به در کنید.

بنابراین اگر قصد دارید در چند روز آینده به جزیره زیبای کیش سفر کنید؛ پیشنهاد می‌کنیم حتما اطلاعاتتان را در مورد کافی شاپ‌های کیش تکمیل کنید. شاید در طول سفر نیاز داشته باشید کمی از وقت خود را در یک محیط ساکت و آرام سپری کنید. در همین راستا، ادامه این مطلب مجله کیش‌بوک را به معرفی کافی شاپ تیامی در کیش اختصاص داده‌ایم.

کافی شاپ تیامی کجاست؟

کافی شاپ تیامی در طبقه سوم ساختمان بساک در فاز 2 صدف جزیره واقع شده است. در این کافی شاپ شما می‌توانید انواع نوشیدنی‌های گرم و سرد، انواع کیک‌های خوشمزه و میان وعده‌های سبک را سفارش داده و از فضای دلنشین آن لذت ببرید.

بنابراین اگر از شلوغی مراکز خرید و قدم زدن در راهروهای پر پیچ و خم پاساژها خسته شده‌اید و احساس می‌کنید باید کمی با خود خلوت کنید؛ حتما به کافی شاپ تیامی سری بزنید و با وقت گذراندن در این مجموعه تجدید قوا کرده و سفر خود را لذت بخش‌تر کنید.

یادتان نرود که سفر فقط خرید کردن، دیدن اماکن تاریخی و لذت بردن از امکانات تفریحی نیست؛ بلکه بخشی از آن را نیز باید به خودتان اختصاص دهید و کمی آرامش داشته باشید.

در غیر این صورت بعد از بازگشت از سفر احساس خستگی خواهید کرد. بنابراین سعی کنید در طول یک سفر یک هفته‌ای حداقل نیم ساعت از محیط‌های شلوغ و پر رفت و آمد دور بمانید و ذهن و بدن خود را ریلکس کنید تا بتوانید از تفریحات دیگر لذت ببرید.

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این کافه به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :