کافی شاپ امیر چاکلت کیش

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :

تلفن هماهنگی: 07644481052

موقعیت : شهرک صدف، رو به روی مسجد امام حسن، مرکز خرید گلستان، غرفه 7

صبحانه : ندارد

امکانات

توضیحات:

کافه امیر چاکلت در کیش

نام کافه امیر چاکلت را حتما شنیده‌اید. به خصوص اگر در تهران زندگی می‌کنید حتما یکبار تجربه رفتن به کافی شاپ امیر شکلات را داشتید. در حال حاضر حدود 20 شعبه در سراسر کشور از این کافه از مشتریان قهوه دوست خود پذیرایی می‌کنند.

وجود یک شعبه از این کافه معروف در جزیره کیش لازم بود تا طرفداران پر و پا قرص آن در بین دیگر کافه‌های جزیره احساس غریبی نکنند. منوی این شعبه هم مانند دیگر شعب این کافه است و شما می‌توانید انواع آب میوه طبیعی، کیک و دسر، دسرهای نوتلایی، نوشیدنی گرم و سرد، میلک شیک، گلاسه و بستنی، کریسپی شیک را بنا به ذائقه خودتان سفارش دهید. لحظاتی از سفر خود را در یکی از بهترین کافه های کیش بگذرانید.

اگر بخواهید کمی از تاریخچه آن بدانید برایتان می‌گوییم. این کافه توسط آقای امیر ناهید در سال 83 آغاز به کار کرد. در آن سال‌ها هم تعداد زیادی کافی شاپ در سطح کشور وجود داشتند. اما کافی شاپ امیر چاکلت این کار را به صورت حرفه‌ای‌تری آغاز کرد. آن‌ها با ارائه منوی کاملی از انواع نوشیدنی‌‌هایی که با قهوه آماده می‌شوند را برای شما تدارک می‌بینند.

در کافی شاپ امیر چاکلت کیش هم می‌توانید یک میان وعده ناب داشته باشید. اگر در نزدیکی شهرک صدف هستید، مرکز خرید گلستان فرصت خوبی برای خرید یادگاری از سفر برایتان فراهم می‌کند. بعد از خرید یک فنجان قهوه یا یک بستنی خوشمزه واقعا می‌چسبد! انتخاب از منو به دلیل تنوع زیاد شاید کار را برایتان سخت کند. نزدیک‌ترین طعم را به ذائقه خود انتخاب کنید.

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این کافه به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :