کافی شاپ میتاکیش شعبه پارک شهر

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :

تلفن هماهنگی: 07644481052

موقعیت : کیش، میدان امیرکبیر، پارک شهر

صبحانه : دارد

امکانات

توضیحات:

کافی شاپ میتا کیش شعبه پارک شهر

پارک شهر کیش در حد فاصل بلوار مروارید و بلوار خلیج فارس واقع شده و یکی از جاذبه‌های گردشگری کیش است. در این پارک رستوران‌ها و کافه‌های معتددی وجود دارد که یکی از آنها کافی شاپ میتاکیش شعبه پارک شهر است. در ادامه این مطلب کیش بوک بیشتر در مورد این مجموعه خدماتی و امکانات آن صحبت خواهیم کرد.

همانطور که می‌دانید شرکت میتاکیش از سال 1369 فعالیت خود را با واردات مواد غذایی مختلف از کشورهای معتبر آسیایی و اروپایی آغاز کرد.

این شرکت در سال 1372 با بازگشایی اولین شعبه فروشگاهی‌اش در بازار بین المللی پردیس برای خود شهرتی دست و پا کرد و کم کم زمینه فعالیت خود را گسترش داد تا جایی که در سال 1384 اولین شعبه کافی شاپ میتاکیش را در مرکز خرید تجاری افتتاح نمود و وارد این عرصه کاری شد.

در حال حاضر این شرکت 3 مرکز پخش مواد غذایی، 10 فروشگاه و 8 کافی شاپ و رستوران زنجیره‌ای در شهر کیش دارد. یکی از جدیدترین کافه‌های میتاکیش در سال 1393 در پارک شهر افتتاح شد. این مجموعه نیز مانند سایر شعبات توسط شرکت میتاکیش مدیریت شده و به دلیل همسان بودن مواد اولیه، کیفیت منوی آن مشابه با سایر شعبات است.

فضای کافی شاپ میتاکیش شعبه پارک شهر

کافی شاپ میتاکیش شعبه پارک شهر در ساختمانی به مساحت 400 متر مربع آغاز به کار کرده و امکان سرویس‌دهی همزمان به 60 نفر را دارد. این کافه بسیار شیک و مدرن مناسب برای برگزاری جشن‌های تولد است.

بنابراین اگر می‌خواهید برای یکی از دوستان‌تان جشن تولد بگیرید و او را سوپرایز کنید حتما از امکان رزرو این مجموعه استفاده کنید. جالب است بدانید که در کافی شاپ میتاکیش شعبه پارک شهر علاوه بر انواع نوشیدنی‌های گرم و سرد و انواع پیش غذاها و میان‌وعده‌های سبک، فست فود نیز سرو می‌شود.

پس شما می‌توانید هم برای صرف عصرانه و هم برای صرف ناهار و شام روی خدمات ارائه شده توسط این کافه رستوران حساب باز کنید.

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این کافه به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :