کافی شاپ میتاکیش شعبه فرودگاه بین المللی کیش

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :

تلفن هماهنگی: 07644443931

موقعیت : فرودگاه بین المللی، سالن پروازهای خروجی

صبحانه : دارد

امکانات

توضیحات:

کافی شاپ میتا کیش

کافی شاپ‌های کیش معمولا به عنوان محلی مناسب برای قرارهای عاشقانه و یا جلسات کاری محرمانه شناخته می‌شوند. اما این تنها کارکردشان نیست. بلکه گاهی پیش می‌آید که مجبور می‌شویم چند ساعتی را در مکانی انتظار بکشیم.

به عنوان مثال فرودگاه معمولا جایی است که مسافران زیادی را در طی 24 ساعت شبانه روز در خود جای داده و چیزی که این مسافران زیاد دارند وقت است. مسافران معمولا برای انجام هر پرواز داخلی حداقل 2 ساعت معطلی در فرودگاه دارند.

پس چه بهتر که از تک تک لحظات سفر خود استفاده کرده و آنها را به بطالت نگذرانند. برای این کار ما به گردشگران صرف یک فنجان چای یا یک نوشیدنی خنک در کافی شاپ میتاکیش شعبه فرودگاه بین المللی کیش را پیشنهاد می‌کنیم.

کافه میتا کجاست؟

کافی شاپ میتاکیش شعبه فرودگاه بین المللی در سال 1392 و در سالن پروازهای خروجی فرودگاه افتتاح شده و آماده خدمت‌رسانی به مسافران است. این کافی شاپ با ارائه منوی غذایی باکیفیت و ظرفیتی بالغ بر 20 نفر سعی دارد که زمان انتظار برای پرواز را برایتان لذت‌بخش‌تر کند.

پس اگر زودتر از موعد مقرر به فرودگاه رسیده‌اید و نمی‌دانید وقت خود را چطور سپری کنید؛ حتما به کافی شاپ میتاکیش سر بزنید و با صرف یک نوشیدنی یا میان‌وعده ساده و گپ زدن با همراهان خود سفرتان را به بهترین شکل ادامه دهید.

ایده راه‌اندازی مجموعه کافی شاپ‌های میتاکیش از سال 1384 و با افتتاح شعبه مرکز خرید تجاری استارت خورد. این مجموعه که قبل از راه‌اندازی رستوران و کافی شاپ به فعالیت‌های تجاری در زمینه واردات مواد غذایی از کشورهای معتبر دنیا اشتغال داشت؛ تا کنون 8 شعبه کافی شاپ و رستوران را در جزیره زیبای کیش راه‌اندازی کرده و خدمات زیادی را به گردشگران تور کیش و اهالی این جزیره ارائه می‌دهد.

ضمن این که فعالیت این شرکت روز به روز در حال گسترش است و تا کنون با افتتاح 3 شعبه پخش مواد غذایی و 10 شعبه فروشگاهی توانسته برای حدود 400 نفر از اهالی این شهر اشتغال ایجاد کند.

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این کافه به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :