کافی شاپ ریپابلیک کیش

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :

تلفن هماهنگی: 07644466333

موقعیت : کیش، بازار مرجان

صبحانه : دارد

امکانات

توضیحات:

کافی شاپ ریپابلیک کیش

کافی شاپ ریپابلیک یکی از کافه های کیش است که بخشی از یک مجموعه غذایی به نام فودلند است که در بازار مرجان قرار دارد. البته همانطور که میدانید برند republic یکی از برندهای غذایی معروف در جهان است که به سرو انواع غذاهای فست فودی شهرت دارد.

در ادامه بیشتر در مورد فودلند و رستورانهای فعال در این مجموعه به خصوص کافه رستوران ریپابلیک صحبت میکنیم.

مجموعه فودلند که در سال 1389 در جزیره زیبای کیش افتتاح شده است دارای 3 سالن مجزاست. سالن اول این مجموعه به غرفه‌هایی اختصاص دارد که فقط انواع غذاهای فرنگی و ایرانی را سرو می‌کنند.

 

توضیحات تکمیلی

سالن دوم مخصوص برندهایی مانند republic، fudo، lime، chill out و cafe است که علاوه بر سرو غذاهای فرنگی، برخی از آنها منوی کافی شاپ نیز دارند و سالن سوم مخصوص کافی شاپ‌هایی مانند لیالی است.

با این وجود می‌توان گفت که فودلند یکی از فود کورت‌های مدرن و بسیار متفاوت جزیره است که در آن با ارائه بیش از 100 نوع غذا، پیش غذا و دسر از کشورهای مختلف جهان، سلیقه تمام مراجعین پاسخ داده می‌شود.

خلاقیت و ارائه سبکی نوین در کسب و کار رستوران‌داری اهدافی است که مدیران این مجموعه به دنبال تحقق آن هستند.

کافه ریپابلیک

همانطور که گفتیم کافی شاپ ریپابلیک هم یکی از غرفه‌های این مجموعه است که علاوه بر منوی رستورانی دارای منوی کافه نیز می‌باشد. بنابراین اگر برای خرید بازار مرجان را انتخاب کرده‌اید می‌توانید برای استفاده از خدمات باکیفیت این کافه رستوران، به فودلند سری بزنید و از سفارش خود لذت ببرید.

فراموش نکنید که تمام مواد اولیه مورد استفاده در این مجموعه از کشورهای خارجی وارد ایران می‌شوند و نظارت ویژه‌ای بر روی کیفیت غذاهایی که به دست مشتری می‌رسد وجود دارد. بنابراین نگران نباشید و با خیال راحت از دسرها و غذاهای کافی شاپ ریپابلیک استفاده کنید.

در ضمن در مجموعه فودلند خدمات و امکانات خاصی مانند اینترنت رایگان نیز ارائه می‌شود و شما می‌توانید همزمان با صرف سفارش خود به دنیای مجازی نیز متصل باشید.

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این کافه به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :