رستوران فودلند کیش

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :

تلفن هماهنگی: 07644466333

موقعیت : کیش، بازار مرجان، جنب دانشگاه بین‌المللی شیراز

صبحانه : دارد

امکانات

توضیحات:

رستوران فودلند کیش را باید یکی از بهترین رستوران‌های کیش در زمینه ارائه انواع غذاهای بین‌الملی، از جمله فست فودها دانست. فضای فودلند کیش بسیار زیبا و شیک طراحی شده است؛ و قطعا شما و مهمانان‌تان از حضور در این فضا لذت خواهید برد. فضای داخلی فودلند یا سرزمین غذای کیش را می‌تواند آرامشی عجیب را برای شما به ارمغان بیاورد تا با لذت هرچه تمام‌تر در فضایی مطبوع به صرف یک وعده خوشمزه بپردازید.

فودلند کیش دارای 3 سالن بزرگ و زیبا است؛ که هر کدام به سبکی خاص و کاملا متفاوت با 2 سالن دیگر، طراحی شده است. این کار باعث شده است شما حق انتخاب مناسبی برای محل صرف غذا داشته باشید.

توضیحات تکمیلی

منوی رستوران فودلند کیش

این رستوران از نظر تنوع غذاهای ارائه شده نیز، از جمله رستوران‌های بسیار فعال و گسترده کیش است. رستورانی با منویی مفصل که نزدیک به 100 نوغ غذا را در خود جای داده است ؛ و آن را به بهترین شکل ممکن برای شما سرو می‌کند.

این تنوع بالا باعث می‌شود دیگر نگران سلیقه‌های متفاوت غذایی نباشید. به‌خصوص اگر به‌صورت خانوادگی به این رستوران می‌روید؛ دیگر لازم نیست نگران تفاوت سلیقه غذایی کودکان‌تان با خودتان باشید.

سرزمین غذای کیش از جمله رستوران‌هایی است که در ساحل جزیره قرار گرفته است. بنابراین در هر ساعتی که قصد صرف یک نهار یا شام خوشمزه را دارید؛ کافی است سری به ساحل مرجان بزنید. این ساحل بسیار زیبا این فرصت را فراهم می‌کند که بعد از صرف یک غذای خوشمزه، فضای مناسبی برای قدم زدم و لذت بردن از زیبایی‌های ساحل مرجان داشته باشید.

همچنین در این رستوران امکان سرو قلیان و چای بعد از غذا نیز وجود دارد؛ که اگر اهلش باشید می‌تواند امتیاز ویژه‌ای محسوب شود.

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این رستوران به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :