کافی شاپ بیستون کیش

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :

تلفن هماهنگی: 0764441682

موقعیت : بازار ونوس، طبقه همکف، غرفه شماره 58

صبحانه : دارد

امکانات

توضیحات:

کافی شاپ بیستون کیش

کافی شاپ بیستون کیش در بازار ونوس این جزیره واقع شده است. وجود کافی شاپ درون بازارها و مراکز تجاری یکی تصمیم عالی بود. حتما شما هم زمانی که مشغول گشت و گذار در مراکز تجاری می‌شوید، احساس گرسنگی یا تشنگی کرده‌اید.

برای رفع این احساس به سمت مغازه‌های سوپرمارکت می‌روید تا بتوانید در کمترین زمان یک خرید سبک داشته باشید تا بر حس خود غلبه کنید. این کافه هم یکی از بهترین کافه های کیش محسوب می‌شود و با ارائه منوی مناسبی از نوشیدنی‌ها از شما پذیرایی می‌کند.

اما گاهی اوقات احساس خستگی هم بر باقی موضوع اضافه می‌‌شود. به همین دلیل به فضایی نیاز پیدا می‌کنید تا لحظاتی را در آرامش بگذرانید. پس تنها خرید از سوپرمارکت‌ها چاره کار شما نیست.

در کافه‌هایی که در مراکز تجاری برای شما ساخته می‌شوند می‌توان لحظاتی را استراحت کرد و از نوشیدنی‌های باب طبع خود سفارش داد تا این رفع خستگی تکمیل شود.

کافی شاپ بیستون کجاست؟

کافی شاپ بیستون کیش یکی از فضاهایی است که اگر در بازار ونوس چنین احساس‌هایی به سمت شما آمد بتوانید برای برگرداندن انرژی به خود از این فضا استفاده کنید.

بسیاری از افراد هستند که با نوشیدنی یک فنجان قهوه خستگی از آن‌ها دور می‌شود و برای سپری کردن ادامه روز آماده می‌شوند. البته افراد دیگری هم هستند که نوشیدنی‌های سرد را به نوع گرم آن ترجیح می‌دهند. در هر صورت در این کافه دست شما برای انتخاب باز است.

برای رسیدن به این کافه همان‌طور که گفتیم باید به بازار ونوس که در قسمت شمال شرقی جزیره قرار دارد بروید. این بازار دوطبقه در خیابان سنایی قرار دارد. در طبقه همکف این مکان با پیدا کردن غرفه 58 به این کافه خواهید رسید.

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این کافه به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :