کافی شاپ پسر خوب در کیش

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :

تلفن هماهنگی: 07644481052

موقعیت : کنار کیبل اسکی، روبه‌روی برج مسکونی میکا

صبحانه : دارد

امکانات

توضیحات:

کافی شاپ پسر خوب در کیش

امروز قصد داریم پیرو مجموعه مطالب منتشر شده در مجله کیش بوک که به معرفی بهترین کافه های کیش اختصاص دارد؛ به معرفی یکی از کافه‌های قدیمی این شهر بپردازیم.

کافی شاپ پسر خوب یکی از کافه‌های ساحلی جزیره کیش است که کار خود را از سال 1389 آغاز نموده. این کافه بسیار زیبا با فضایی دلنشین از مهمانان خود پذیرایی می‌کند.

کافی شاپ پسر خوب که در بین اهالی شهر کیش به نام کافه پسر ساحل نیز معروف است؛ به صورت 24 ساعته آماده خدمت‌رسانی به مشتریان و گردشگران تور کیش می‌باشد.

درست است که نام این مکان کافه است اما در اصل نوعی کافه رستوران محسوب می‌شود. در منوی غذایی این کافه علاوه بر انواع نوشیدنی‌های گرم و سرد، انواع غذاهای سنتی و دریایی مانند کباب‌های مختلف نیز یافت می‌شود.

با این وجود می‌توانید علاوه بر سفارش نوشیدنی‌های خوش طعم، از غذاهای این کافه رستوران نیز در کنار سواحل زیبای جزیره استفاده کنید. ضمنا در این رستوران علاوه بر غذا و نوشیدنی، سرویس چای و قلیان نیز سرو می‌شود.

یکی از مهمترین ویژگی‌های این کافه رستوران فضای بسیار زیبای آن است. همانطور که گفتیم کافی شاپ پسر خوب یک کافه ساحلی است که به صورت 24 ساعته باز است و کسانی که مایل هستند طلوع و غروب خورشید را از نزدیک نظاره‌گر باشند می‌توانند از فضای باز این کافه استفاده کنند. کافه پسر خوب درست در مرکز شهر یعنی به موازات نوار ساحلی واقع شده و از موقعیت جعرافیایی خوبی برخوردار است.

بنابراین اگر در طول مسیر پیاده‌روی یا دوچرخه‌سواری خود در کنار ساحل احساس تشنگی یا خستگی کردید حتما به این کافه مراجعه کرده و از منوی متنوع آن استفاده کنید.

در این منو علاوه بر نوشیدنی و غذاهای اصلی میان وعده‌های ساده‌ای نیز وجود دارد که می‌توانید از آنها به عنوان عصرانه در کنار ساحل و موج‌های زیبایش استفاده کنید.

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این کافه به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :