کافی شاپ نخل کیش

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :

تلفن هماهنگی: 09347681711

موقعیت : نبش میدان داریوش، روبروی هتل داریوش

صبحانه : دارد

امکانات

توضیحات:

کافی شاپ نخل کیش

کافی شاپ نخل یکی از کافه‌های تقریبا بزرگ و آرام کیش محسوب می‌شود که درست نبش میدان داریوش و روبه‌روی هتلی با همین نام واقع شده است. این کافه حدود 75 نفر ظرفیت دارد و با منویی متنوع از نوشیدنی‌های گرم و سرد و غذاهای ایرانی از مشتریان خود میزبانی می‌کند.

کافی شاپ نخل در میان کافه های کیش علاوه بر فضای داخلی آلاچیق نیز دارد. این آلاچیق‌های زیبا با منظره‌ای فوق‌العاده می‌توانند لذت صرف یک نوشیدنی خوش طعم را چند برابر کنند.

یکی از ویژگی های بارز این مجموعه قیمت تقریبا ارزان غذاهاست. شما می‌توانید با پرداخت مبلغی معقول علاوه بر فضای زیبا، از غذاها و میان‌وعده‌های باکیفیت این کافه نیز استفاده کنید. پیشنهاد می‌کنیم که در سفرتان به جزیره زیبای کیش، حتما سری به این کافه بزنید و چند دقیقه‌ای را در فضای زیبای آن با خود خلوت کنید.

همانطور که گفتیم این کافه دقیقا روبه‌روی هتل داریوش واقع شده است. بنابراین گردشگران تور کیش که این هتل را برای اقامت خود در جزیره انتخاب کرده‌اند نیز می‌توانند برای گذراندن اوقات فراغت از فضای کافی شاپ نخل استفاده کنند.

البته که وقت گذراندن در کافی شاپ نمی‌تواند تفریح خاصی محسوب شود. اما یادتان نرود که فضای جزیره کیش با فضای شهرهای دیگر متفاوت است.

بنابراین تفریحاتی که باید در این سفر از آنها استفاده کنید نیز متفاوت هستند. یکی از همین تفریحات کافه‌گردی است. هوای دلنشین این جزیره زیبا و محیط آرام حاکم بر آن حتما شما را مجاب خواهد کرد که چند دقیقه‌ای از زمان خود را در طول سفر به استفاده از فضاهای مختلف کافه‌های شهر اختصاص دهید.

البته وقت گذراندن در کافه تفریح ارزانی محسوب نمی‌شود؛ اما در مقایسه با سایر تفریحاتی که در جزیره وجود دارد، به خصوص تفریحات آبی، گزینه مقرون به صرفه‌تری است. بنابراین اگر به دنبال یک سرگرمی ارزان در جزیره هستید حتما به کافه‌های باکیفیت شهر مانند کافی شاپ نخل مراجعه کنید.

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این کافه به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :