کافی شاپ دیپلمات کیش

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :

تلفن هماهنگی: 09347680670

موقعیت : خیابان رودکی، روبروی هتل تماشا، مجتمع مسکونی دیپلمات

صبحانه : دارد

امکانات

توضیحات:

کافی شاپ دیپلمات کیش

اکثر کافه‌های شهر کیش در موقعیت جغرافیایی خاصی واقع شده‌اند که بیشتر گردشگران تور کیش در آنجا حضور دارند. اما این موضوع در مورد کافی شاپ دیپلمات صدق نمی‌کند. این کافه در محلی واقع شده است که بیشتر کیشوندان از خدمات آن استفاده می‌کنند.

در ادامه این مطلب کیش بوک می‌خواهیم این کافه را به مسافران جزیره نیز معرفی کنیم تا آنها هم بتوانند از خدمات باکیفیت و فضای بسیار زیبای کافی شاپ دیپلمات استفاده کنند.

کافی شاپ در دل برج مسکونی به همین نام قرار دارد که در خیابان رودکی و درست روبه‌روی هتل تماشا واقع شده است. این کافه با فضای زیبای خود آماده خدمت‌رسانی به کیشوندان و مسافرین عزیز می‌باشد.

فضای باز کافه دیپلمات بسیار خاص و مناسب قرارهای عاشقانه است. درست وسط فضای باز این کافه حوضچه و آبنمای شکیلی وجود دارد که زیبایی محیط را دو چندان کرده است. میز و صندلی‌های کافه نیز دور تا دور این حوضچه چیده شده‌اند.

یکی از مهمترین ویژگی‌های این مجموعه خدماتی، موسیقی زنده‌ای است که هر شب توسط یک گروه حرفه‌ای اجرا می‌شود. پس اگر قرار عاشقانه‌ای دارید یا برای برگزاری جشن‌ها و مهمانی‌های خود به دنبال کافه‌ای شیک و با موسیقی زنده هستید؛ حتما از فضا و امکانات کافی شاپ دیپلمات نیز دیدن کنید.

منوی این کافه پر از نوشیدنی‌های گرم و سرد و میان وعده‌های سبکی مانند کیک و انواع بستنی است. در ضمن در کافی شاپ دیپلمات قلیان نیز سرو می‌شود.

البته چون محیط کافه باز است؛ دود در فضا نمی‌پیچید و مشتریانی که قلیانی نیستند نیز می‌توانند با خیال راحت از اوقات فراغت خود در این کافه استفاده کنند.

به همه مسافران عزیز و کیشوندانی که با این مجموعه آشنا نبودند و اهل کافه گردی هستند توصیه می‌کنیم که حتما سری به این مجموعه بزنند و از خدمات باکیفیت آن مانند موسیقی زنده استفاده کنند.

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این کافه به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :