اجاره شاسی بلند در کیش

67100-2(1)

اجاره اسپورتیج نیو در کیش

شروع قیمت از 1,100,000 تومان روزانه
792001-7

اجاره سانتافه در کیش

شروع قیمت از 1,320,000 تومان روزانه
883dodge_durango_icon

اجاره دوج دورانگو در کیش

شروع قیمت از 4,180,000 تومان روزانه
267kia-mohave-icon

اجاره موهاوی در کیش

شروع قیمت از 1,870,000 تومان روزانه
48100-8

اجاره هامر در کیش

شروع قیمت از 3,740,000 تومان روزانه
99200-11

اجاره توسان در کیش – مدل 2018

شروع قیمت از 1,100,000 تومان روزانه
62622

اجاره لندکروز در کیش

شروع قیمت از 4,840,000 تومان روزانه
304Chevrolet-Tahoe

اجاره شورلت تاهو در کیش

شروع قیمت از 7,150,000 تومان روزانه
961ford-edge-icon

اجاره فورد اج در کیش

شروع قیمت از 1,540,000 تومان روزانه
50311-4

اجاره نیسان ایکستریل در کیش

شروع قیمت از 1,430,000 تومان روزانه
54000-5(1)

اجاره پرادو در کیش

شروع قیمت از 2,090,000 تومان روزانه

اجاره شاسی بلند در کیش پیشنهادی است که به‌راحتی نمی‌توان از کنار آن گذشت. سفر به جزیره زیبای کیش در کنار استفاده از جاذبه‌های تفریحی و گردشگری مختلف، برای بسیاری از ما به معنای تجربه خودروهای جدید و لوکس با ویژگی‌های متنوع است. به‌طور کلی و بنابر شرایط و نیازهای گوناگون، شما می‌توانید هنگام اجاره ماشین در کیش به دنبال ماشین‌هایی با شاسی‌های متفاوت، مانند سدان، کوپه، کروک، هاچ‌بک، ون و شاسی بلند باشید. در این میان اجاره شاسی بلند در کیش از محبوبیت ویژه‌ای در میان مسافران برخوردار است. اگر شما هم به دنبال اجاره بهترین ماشین‌های شاسی بلند در کیش هستید؛ جای درستی را انتخاب کرده‌اید.


مهم‌ترین مزایای اجاره شاسی بلند در کیش


اجاره خودروهای شاسی بلند مزایای بسیاری برای شما به همراه می‌آورد؛ که در ادامه به بررسی مختصر هریک از آنها پرداخته‌ایم.

 1. رانندگان تشنه قدرت را سیراب می‌کند.خودروهای شاسی بلند معمولا دارای موتورهای حجیم‌تر و توانایی تولید اسب بخار بیشتر هستند. همچنین گیربکس، شاسی و سیستم تعلیق این خودروها به‌گونه‌ای طراحی شده است؛ که توان خروجی موتور تا جای ممکن در خدمت قدرت بیشتر موتور برای انجام مانورهای خاص شود. بنابراین هیچ خودرویی نمی‌تواند مانند یک ماشین شاسی بلند واقعی، عطش شما به تجربه رانندگی با یک خودروی پرقدرت را سیراب کند.
 2. برای همه کس و همه چیز جای کافی وجود دارد.سفر به جزیره کیش در اغلب موارد یک سفر خانوادگی یا گروهی است. به این معنا که به‌طور میانگین گروه‌های مسافر جزیره کیش از حداقل 5 عضو تشکیل شده‌اند. در میان خودروهای سدان و به‌طور کلی کوچک و متوسط، کم‌تر خودرویی را می‌توان یافت که به اندازه یک خودروی شاسی بلند، فضای مناسب برای سرنشینان و وسایل آنها ارائه کند. با اجاره شاسی بلند در کیش می‌توانید مطمئن باشید که در طول روزهای حضور در جزیره، بدون هیچ مشکلی می‌توانید به گشت‌وگذار در بخش‌های مختلف آن پرداخته و نگران جای دادن همراهان و خریدها و وسایل آنها نباشید.
 3. این یک تجربه کاملا جدید است.اغلب ما در شهر خودمان داشتن یک خودروی سدان را ترجیح می‌دهیم؛ و به‌طور روزانه با آن رانندگی می‌کنیم. بنابراین می‌توان گفت که رانندگی با یک خودروی سدان نمی‌تواند تجربه چندان متفاوتی را برای ما رقم بزند. در حالی است که خرید یک خودروی شاسی بلند برای امور روزمره منطقی به‌نظر نمی‌رسد؛ اجاره آن در کیش می‌تواند به کسب این تجربه جذاب کمک کند. به‌طور کلی خودروهای شاسی بلند به دلیل ارتفاع بالاتر صندلی‌ها، تسلط بیشتر به جاده، قدرت بیشتر و وجود مدل‌های دو دیفرانسیل یا چهارچرخ متحرک، گزینه‌های کاملا متفائوت و خاصی برای کسب تجارب جدید هستند.
 4. شما در امنیت کامل هستید.اگر می‌خواهید بدون کم‌ترین نگرانی از سلامت خود و همراهان‌تان در جزیره کیش به گردش و تفریح مشغول شوید؛ اجاره شاسی بلند در کیش را به شما پیشنهاد می‌کنیم. اغلب این مدل خودروها به دلیل هدف ساخت آنها که حضور در مسیرهای سخت و آفرودی است؛ از استحکام و امنیت بسیار بالایی برخوردار هستند. همچنین مدل‌های جدید ماشین‌های شاسی بلند، به‌خوبی از امکانات و فناوری‌های مدرن نیز برای افزایش امنیت خود بهره می‌برند.
 5. رانندگی با خودروهای شاسی بلند سخت نیست.این تصور که رانندگی با خودروهای شاسی بلند سخت است؛ حداقل به 20 سال قبل باز می‌گردد. در واقع در گذشته اغلب خودروهای شاسی بلند دارای فرمان سفت و سنگین و گیربکس دوگانه دستی بودند؛ که کار رانندگی با آنها را سخت می‌کرد. اما امروزه با وجود امکانات مختلفی مانند سنسورهای سنجش فاصله، سنسورهای پارک، ترمز خودکار کمک راننده، کروز کنترل تطبیقی و... می‌توان گفت راندن یک ماشین شاسی بلند از نظر دشواری تفاوت چندانی با سایر خودروها ندارد. بنابراین می‌توانید بدون نگرانی در مورد پیچیدگی رانندگی با آنها اقدام به اجاره این خودروها در کیش نمایید.
 6. سواری شاسی بلندهای امروزی نرم و راحت است.یک تصور اشباه دیگر که موجب تردید شما در اجاره خودروهای شاسی بلند می‌شود؛ سواری سفت و سخت نسخه‌های قدیمی آنهاست. اما امروزه هندلینگ این خودروها تغییرات زیادی کرده است؛ و می‌توانید مطمئن باشید که تجربه سفر با آنها بسیار نرم و راحت خواهد بود. داشتن امکاناتی مانند سیستم تعلیق قابل تنظیم، فرمان برقی، صندلی‌های نرم و قابل تنظیم و سایر امکانات رفاهی داخل کابین، همگی باعث شده است که نرمی و راحتی سفر با این خودروها تفاوت خاصی با سایر مدل‌ها نداشته باشد.

راهنمای انتخاب خودروی شاسی بلند مناسب


هدف هرکسی از اجاره شاسی بلند در کیش برآورده کردن نیازهای متفاوتی است. بنابراین مهم‌ترین نکته هنگام انتخاب خودروی شاسی بلند مناسب در کیش توجه به نیازهای مختلف است. به عنوان مثال بسیاری از خانواده‌ها تنها به دنبال یک گزینه جادار هستند؛ بنابراین پرداخت هزینه اضافه برای اجاره یک شاسی بلند دو دیفرانسیل برای آنها منطقی نیست. چراکه گزینه‌های تک دیفرانسیل نیز به خوبی از پس یک حمل و نقل ساده و شهری برمی‌آیند. بنابراین در زمینه اجاره شاسی بلند درکیش توجه به تعداد افراد و ظرفیت خودروهای مدنظر را فراموش نکنید. امکانات سرگرمی یکی دیگر از نکاتی است که هنگام اجاره این خودروها باید به آن توجه کنید. به عنوان مثال انواع خودروهای شاسی بلند کیا، از نظر امکانات سرگرمی در حد مناسبی هستند؛ و فضای داخلی راحت و سرگرم‌کننده‌ای را در اختیار مسافران قرار می‌دهند. این در حالی است که از برخی مدل‌های قدرتمندتر، نمی‌توانید انتظار سواری راحت و امکانات سرگرم‌کننده شاسی بلندهای کیا مانند اسپورتیج را داشته باشید. در درجه سوم میزان لوکس بودن خودرو می‌تواند در انتخاب شما موثر باشد. طبیعتا خودروهای شاسی بلند لوکس مانند پورشه و مرسدس بنز، از قیمت اجاره بیشتری برخوردارند. این در حالی است که شاسی بلندهای کمپانی‌هایی مانند نیسان، کیا، تویوتا و هیوندا، با وجود امکانات مناسب و تقریبا در حد همان خودروهای لوکس، با قیمت مناسب‌تری قابل اجاره در کیش هستند. البته این یک انتخاب شخصی است؛ و اگر به دنبال تجربه رانندگی با یک شاسی بلند لوکس هستید؛ پرداخت هزینه بیشتر کار اشتباهی نخواهد بود. در پایان فراموش نکنید که اجاره یک خودروی نامناسب می‌تواند از کیفیت سفر شما به کیش بکاهد؛ در حالی که اگر خودروی انتخابی شما چند آپشن بیشتر داشته باشد؛ تنها کمی هزینه‌های شما را بالاتر می‌برد. بنابراین شاید بهتر باشد که در نهایت به حرف دل خود گوش کرده و سواری با آن خودرویی را تجربه کنید که همیشه آرزویش را داشته‌اید.


معرفی مختصر چند شاسی بلند محبوب در کیش


در نهایت می‌خواهیم لیستی از محبوب‌ترین شاسی بلندهای کیش را به شما معرفی کنیم.

 1. کیا اسپورتیج نیو.یک شاسی بلند جذاب که در جاده و خارج از جاده قدرتمند بوده و البته راحتی و امکانات رفاهی را فدای قدرت خود نکرده است.
 2. هیوندا سانتافه.این خودرو از مدل‌های محبوب هیوندا در ایران است. خودرویی جادار و خانواده‌پسند که با تعرفه مناسب قابل اجاره خواهد بود.
 3. دوج درانگو.اگر یک شاسی بلند خاص و متفاوت، آن چیزی است که شما را راضی می‌کند؛ بدون توجه به تعرفه بالای اجاره، می‌توانید شانس سواری با دوج درانگو را به خود بدهید.
 4. کادیلاک اسکالید.این خودرو کمی قدیمی شده است؛ اما هنوز هم به عنوان یکی از بزرگ‌ترین خودروهای شاسی بلند، گزینه اول علاقمندان به خودروهای بزرگ جثه است. البته که سواری گرفتن از این خودرو نیز هزینه کمی ندارد.
 5. کیا موهاوی.یکی دیگر از خودروهای محبوب کیا که در عین امکانات رفاهی بالا، این بار در اندازه‌ای بزرگ‌تر و با موتوری قدرتمندتر ارائه شده است. تعرفه مناسب این خودرو، گزینه‌ای مناسب برای داشتن هم‌زمان راحتی مناسب، امکانات بالا و قدرت واقعی را در اختیار شما می‌گذارد.
 6. هامر.یک خودروی خاص، با طراحی خاص و توانایی عجیب و قریب. اگر می‌خواهید تجربه‌ای نزدیک به رانندگی با خودروهای نظامی را داشته باشید؛ هامر گزینه اول شما خواهد بود.
 7. تویوتا اف جی کروز.این شاسی بلند از نظر جادار بودن نسبتا محدود است؛ اما گزینه‌ای بسیار پرقدرت بوده و تجربه جذابی از رانندگی با یک خودروی دو دیفرانسیل را در اختیار شما می‌گذارد.
 8. هیوندا توسان.این خودرو یک گزینه کاملا جادار، خانوادگی و با امکانات رفاهی بالا است؛ که برای رانندگی در شهر بهینه شده است.
 9. تویوتا لنکروز.یک قول ژاپنی واقعی که از توانایی و قدرت آن شگفت‌زده خواهید شد. این خودرو همچنین امکانات بسیار خوبی برای گذشت‌وگذار خانوادگی دارد.
 10. شورولت تاهو.اگر می‌خواهید رانندگی با یک شاسی بلند واقعا آمریکایی را تجربه کنید؛ راهی جز انتخاب این خودرو ندارید.
 11. فورد اج.این خودرو هم یک گزینه خوب برای خانواده‌های 4 یا 5 نفره است؛ که به دنبال تجربه یک خودروی متفاوت هستند.
 12. نیسان ایکستریل.اگر می‌خواهید با تعرفه‌ای مناسب، سطحی خوب از همه امکانات رفاهی و فنی را تجربه کنید؛ این خودر پیشنهاد ماست.
 13. تویوتا پرادو.این خودرو را همه می‌شناسیم و نیازی به تعریف و تمجید ندارد. اگر در انتخاب نهایی خود شک دارید؛ این گزینه را بدون تردید انتخاب کنید.

علاقمندان ماشین‌های بزرگ و قدرتمند و خانواده‌های با تعداد نفرات بالا، مشتری اصلی اجاره این خودروها در کیش هستند.

امروزه به دلیل امکانات فنی و رفاهی فراوان، رانندگی با این خودروها پیچیدگی بیشتری از رانندگی با خودروهای سدان ندارد.

کیا اسپورتیج، هیوندا سانتافه، دوج درانگو، کادیلاک اسکالید، کیا موهاوی، هامر، تویوتا اف جی کروز، هیوندا توسان، تویوتا لندکروز، شورولت تاهو، فورد اج، نیسان ایکستریل و تویوتا پرادو از شاسی بلندهای محبوب در جزیره کیش هستند.