فست فود کافه سلامت کیش

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :

تلفن هماهنگی: 07644459192

موقعیت : کیش، مرکز خرید دامون، طبقه 2، فودکورت دامون، غرفه 116

صبحانه : ندارد

امکانات

توضیحات:

فست فود کافه سلامت کیش

امتیازی که فست فودهای واقع در مراکز خرید دارند زیاد است. مردم در حین خرید ممکن است خسته و گرسنه شوند. به همین دلیل نزدیک‌ترین جا را برای صرف یه وعده غذایی انتخاب می‌کنند تا جان تازه‌ای بگیرند و برای گشت و گذار دوباره انرژی داشته باشند. فست فود کافه سلامت کیش یکی از آن‌هاست.

توضیحات تکمیلی

یک امتیاز دیگری که فست فودهای مراکز خرید دارند این است که برای پیدا کردن پارکینگ چندان به زحمت نمی‌افتید. چرا که برای چنین فضاهایی جای پارک آسان برای مشتریان در نظر گرفته می‌شود. تعداد زیادی از فست فودهای کیش این ویژگی را دارند.

فست فود کافه سلامت کیش در فودکورت مرکز خرید دامون قرار گرفته است. این مرکز خرید در قسمت شمالی جزیره است. اگر بپرسید که چگونه می‌توان به آن رسید برایتان می‌گویم. شما از طریق میدان هرمز باید به سمت بلوار وصال بروید.

در انتهای بلوار به میدانی می‌رسید که در قسمت راست خود می‌توانید مرکز خرید دامون را مشاهده کنید. خودروی خود را در قسمت پارکینگ این مرکز خرید پارک کنید و با آسودگی خاطر به سمت فست فود سلامت بروید.

این فست فود انواع ساندویچ سرد، سالاد و سوپ را برای شما مهیا می‌کند. بنابراین منوی آن از غذاهای سبک تشکیل شده که احساس سنگینی و معده درد نداشته باشید.

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این رستوران به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :