رستوران کیشوند کیش

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :

تلفن هماهنگی: 07644434532

موقعیت : کیش، صفین، بعد از میدان سعدی، رستوران کیشوند

صبحانه : ندارد

امکانات

توضیحات:

تنوع رستوران در تور کیش به قدری زیاد است که گاهی انتخاب آن دشوار می‌شود. اول تعیین کنید که مایلید در رستوران سنتی غذا میل کنید یا به اصرار بچه‌ها به فست فود بروید و پیتزا نوش جان کنید.

اگر تصمیم به صرف کباب و دیزی گرفته‌اید و در میان انبوه رستوران های سنتی کیش به دنبال انتخاب رستورانی با قیمت‌های مناسب و البته غذاهای متنوع باکیفیت هستید رستوران کیشوند را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

منوی رستوران کیشوند

در منوی این رستوران انواع غذاهای ایرانی و محلی شامل کباب‌ها، خورشت‌ها، ماهی، شنیتسل مرغ، قارچ سوخاری و… ارائه شده است. حتی غذاهای محلی گیلان مثل میرزاقاسمی در این رستوران سرو می‌شود. شما به جنوب ایران سفر کرده‌اید ولی خوردن غذاهای شمالی در این منطقه حس جالبی برایتان به وجود خواهد آورد.

غذاهای این رستوران از مواد اولیه تازه و مرغوب تهیه می‌شوند. تنوع این غذاها و کیفیت مناسب پخت آنها رضایت مشتریان رستوران کیشوند را در پی داشته است.

فضای رستوران کیشوند طوری طراحی شده که در صورت دلخواه می‌توانید غذا را داخل رستوران صرف کنید و یا فضای بیرونی را انتخاب کنید. وقتی خسته و گرسنه از گشت‌وگذار و خرید در جزیره به این رستوران می‌رسید با سفارش غذا و نوشیدنی دلخواه اوقات خوشی را در کنار اعضای خانواده و دوستانتان خواهید گذراند.

رستوران کیشوند در سه وعده صبحانه، ناهار و شام پذیرای مهمانان جزیره زیبای کیش است. این رستوران سفارش تلفنی هم می‌پذیرد.

رستوران کیشوند کجاست؟

رستوران کیشوند در منطقه صفین کیش قرار دارد. برای رفتن به این رستوران به محله صفین بروید. رستوران کیشوند مابین میدان لارک و میدان سعدی واقع شده است.

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این رستوران به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :