رستوران صبا ملک کیش

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :

تلفن هماهنگی: 09347681711

موقعیت : کیش، اسکله تفریحی قدیم، اراضی ساحلی، رستوران صبا ملک کیش

صبحانه : ندارد

امکانات

توضیحات:

صرف غذا در مسافرت آن هم سفر به جزیره زیبای کیش یکی از مهم‌ترین و لذت‌بخش‌ترین کارهاست. رستوران صبا ملک کیش یکی از کم‌نظیرترین رستوران‌های سنتی کیش است که با انواع غذاهای سنتی و بین‌المللی در فضایی روباز و در کنار ساحل آماده پذیرایی از مهمانان جزیره کیش و کیشوندان است.

توضیحات تکمیلی

فضای باز رستوران صبا ملک کیش

در فضای باز و باغ‌مانند رستوران صبا ملک ‌تخت‌هایی با طراحی سنتی چیده شده است که آمادگی پذیرایی از حداکثر چهارصد نفر را دارد. طراحان این مجموعه نورپردازی زیبا با نورهای رنگی ملایم را برای این فضا در نظر گرفته‌اند که آرامش خاصی را پدید آورده است. صرف شام در این رستوران یکی از خاطره‌‌های فراموش‌نشدنی سفر کیش برای مهمانان جزیره است.

این رستوران از اجرای موسیقی زنده برخوردار است. شنیدن موسیقی از دستان هنرمند نوازندگان متبحر در فضای روباز رستوران صبا ملک، حال خوشی به افرادی که در کنار اعضای خانواده و دوستان به گذراندن اوقات و صرف غذا مشغول هستند می‌بخشد.

در کنار رستوران یک زمین بازی برای کودکان در نظر گرفته شده است تا بتوانند در مدت زمان پذیرایی در آن سرگرم شوند و لذت سفر برای آنها دوچندان شود.

در سرتاسر فضای باز رستوران تخت‌های زیادی قرار داده شده است. فرش‌های مختلف روی تخت‌ها پهن شده تا مسافران به راحتی روی تخت بنشینند و در فضایی دلچسب و خوشایند به صرف غذا در کنار عزیزانشان بپردازند. آبنمای سنگی زیبایی نیز در فضای رستوران قرار دارد که علاوه بر زیبایی صدای آرام‌بخش آب را در فضا طنین‌انداز می‌کند.

منوی رستوران صبا ملک

در رستوران صبا ملک کیش انواع غذاهای ایرانی و بین‌المللی مانند انواع کباب‌ها، خورش‌ها، دیزی، غذاهای دریایی و خوراک‌های فرنگی سرو می‌شود. غذاهای دریایی این رستوران از ماهی‌های صیدشده خلیج فارس تهیه می‌شود. قیمت منوی این رستوران به طور کلی و با توجه به کیفیت غذاهای آن مناسب است. پخش موسیقی زنده در شب حال و هوای کم‌نظیری در این رستوران به وجود می‌آورد.

این رستوران امکاناتی نظیر اینترنت رایگان، رزرو میز برای مهمانی‌ها، ارسال رایگان غذا، پارکینگ اختصاصی، زمین بازی کودکان، سرو صبحانه و اجرای موسیقی زنده را فراهم کرده است. ساعت کار رستوران از 8 صبح تا 12 شب است. اگر قصد صرف غذا در این فضای سنتی و آرامش‌بخش را دارید به اسکله تفریحی قدیم، اراضی ساحلی بروید.

رستوران صبا ملک با وجود فضای آرام و دل‌نشین، اجرای موسیقی زنده و از همه مهم‌تر ارائه غذاهای متنوع یکی از بهترین رستوران‌ها از نظر گردشگران تور کیش است. اگر به کیش سفر کردید تجربه صرف غذا در این رستوران‌ ساحلی را از دست ندهید.

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این رستوران به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :