فست فود شهر آفتاب کیش

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :

تلفن هماهنگی: 00000000000

موقعیت : جزیره کیش

صبحانه : ندارد

امکانات

توضیحات:

فست فود شهر آفتاب یکی دیگر از فست فودهای جزیره زیبای کیش است که به دلیل کیفیت مرغوب و قیمت مناسب مورد استقبال گردشگران تور کیش و کیشوندان قرار گرفته است. فست فودهای کیش بسیار متنوع و مدرن هستند. اگر به جزیره تماشایی کیش سفر کردید حتما صرف غذا را در آنها تجربه کنید.

توضیحات تکمیلی

منو فست فود شهر آفتاب

در فست فود شهر آفتاب انواع پیتزا، مرغ سوخاری، ساندویچ، سیب‌زمینی سرخ‌کرده، نوشیدنی‌های مختلف و… ارائه می‌شود. سوخاری‌ها غذاهای محبوبی در میان مردم هستند؛ حتی اگر به عنوان غذای اصلی انتخاب نشوند به عنوان پیش‌غذا یا در کنار غذای اصلی خواهان دارند. قارچ سوخاری و پیاز سوخاری از این دست هستند. فیله‌های مرغ اسپایسی در کنار سیب‌زمینی سرخ‌کرده غذای سوخاری است که به اندازه پیتزا جذابیت دارد.

راز یک سوخاری خوشمزه در آرد سوخاری و ادویه‌جات آن است. اول تکه‌های مرغ باید با ادویه‌های مناسب مزه‌دار شوند سپس به مایه تخم‌مرغ آغشته شده و در پودر سوخاری غلتانده می‌شوند.

در مرحله آخر در روغن داغ به صورت غوطه‌ور سرخ می‌شوند. تکه‌های مرغ سوخاری در کنار سیب‌زمینی سرخ‌کرده و سس کچاپ یا سس تند در هر سنی که باشید لذیذ و اشتهابرانگیز است.

پس از گشت‌وگذار، تفریح و خرید در مراکز خرید جزیره کیش حتما مایل به صرف غذا در کنار اعضای خانواده‌تان هستید. اگر در اطراف فست فود شهر آفتاب باشید بوی خوش پیتزا، ساندویچ و سوخاری به مشامتان می‌رسد و شما را ترغیب به انتخاب این رستوران می‌کند.

کارکنان این رستوران برخوردی گرم و صمیمانه با مسافران جزیره دارند تا آنها احساس راحتی بیشتری در این رستوران داشته باشند. خوردن غذای باکیفیت و مرغوب در کنار اعضای خانواده و دوستان خاطرات به‌یادماندنی در سفر کیش برای شما رقم خواهد زد.

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این رستوران به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :