رستوران سرآشپز کیش

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :

تلفن هماهنگی: 09192132584

موقعیت : کیش، فاز خدماتی گلدیس

صبحانه : ندارد

امکانات

توضیحات:

بعد از سپری شدن یک روز پر از تفریح و هیجان در سفر هیچ چیز بهتر از خوردن یک غذای لذیذ و سالم نیست. چه بهتر که این غذا در یک محیط آرام و دلنشین سرو شود. اگر شما هم با ما هم عقیده هستید و می‌خواهید در سفر پیش‌روی به جزیره زیبای کیش علاوه بر استفاده از فضاهای تفریحی و مراکز خرید شهر؛ با غذاخوری‌های خوب نیز آشنا شوید؛ حتما ادامه این مطلب را مطالعه کنید. ما در ادامه می‌خواهیم یکی از رستوران‌های خوب کیش یعنی رستوران سرآشپز را به شما معرفی کنیم.

توضیحات تکمیلی

ستوران سرآشپز که در جاده جهان و در امتداد خط ساحلی جزیره واقع شده است؛ همه روزه با منویی متنوع از غذاهای ایرانی و دریایی از مهمانان خود پذیرایی می‌کند. طعم فوق‌العاده غذاهای این رستوران به همراه کیفیت بالا و قیمت پایین از جمله ویژگی‌هایی هستند که باعث شده‌اند مشتریان زیادی به صورت ثابت از غذاهای رستوران سرآشپز استفاده کنند.

فضای رستوران

علاوه بر کیفیت و طعم عالی، این مجموعه دارای دکوراسیون بسیار عالی نیز می‌باشد و به همین دلیل مکان مناسبی برای صرف غذا و رفع خستگی بعد از یک روز پر از هیجان است. توصیه ما به شما این است که بعد از صرف غذاهای خوشمزه و لذیذ رستوران سرآشپز از دسرهای این رستوران نیز استفاده کنید. چرا که طعم دسرهای این مجموعه مثال زدنی است.

در ضمن فراموش نکنید که شما می‌توانید در طول زمانی که منتظر آماده شدن غذای خود هستید از اینترنت رایگان این رستوران نیز استفاده کنید. در ضمن اگر در بین همراهانتان کودکی وجود دارد می‌توانید برای سرگرم کردن او از زمین بازی مختص کودکان استفاده کنید. پارکینگ به همراه موسیقی زنده از دیگر امکاناتی هستند که با ورود به این مجموعه در اختیارتان قرار می‌گیرد. ضمنا علاوه بر وعده ناهار و شام، صبحانه نیز در رستوران سرآشپز کیش سرو می‌شود.

بنابراین اگر اهل صبحانه هستید و دوست دارید در زمان صرف صبحانه‌ای لذیذ و خوشمزه، منظره طلوع خورشید را از نزدیک نظاره‌گر باشید، نام این رستوران را از یاد نبرید.

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این رستوران به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :