فست فود پایانه کیش

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :

تلفن هماهنگی: 09347691626

موقعیت : کیش، سالن ترانزیت بندرگاه

صبحانه : ندارد

امکانات

توضیحات:

در ادامه این مطلب مجله کیش بوک قصد داریم به معرفی یکی از رستوران های کیش بپردازیم؛ در مورد یک رستوران محلی و بسیار کوچک به نام فست فود پایانه که درست در بلوار ایران و در محوطه بندرگاه کیش واقع شده است صحبت کنیم.

کیش یکی از جزیره‌های بسیار زیبای ایران و یکی از قطب‌های تجاری منطقه است. به همین دلیل هم سالانه هزاران نفر از این جزیره به عنوان مقصد گردشگری یا مقصد تجاری خود استفاده می‌کنند. افرادی که برای گشت و گذار به این شهر سفر می‌کنند معمولا در قلب جزیره که در قسمت شرقی آن واقع شده است؛ سکونت دارند. اما کسانی که با هدف کسب و کار به این شهر می‌آیند بیشتر گذرشان به شمال شرقی جزیره و بندرگاه این شهر می‌افتد.

توضیحات تکمیلی

گردشگران که تکلیف‌شان روشن است. آنها می‌توانند برای صرف وعده‌های غذایی خود به رستوران هتل محل اقامت خود مراجعه کنند یا به یکی از ده‌ها رستوران معروف جزیره که معمولا در همان منطقه شرقی واقع شده‌اند بروند. اما کسانی که برای بیزینس به کیش می‌آیند نیز باید با رستوران‌های منطقه محل رفت و آمد خود آشنایی داشته باشند. فست فود پایانه کیش یکی از همین رستوران‌هاست.

فست فود پایانه کجاست؟

فست فود پایانه یک رستوران بسیار کوچک و با ظرفیتی حدود 16 نفر است که انواع غذاهای فست فودی مانند پیتزا و ساندویچ در آن سرو می‌شود. این مجموعه علاوه بر ظرفیت کم از قیمت‌های مناسبی نیز برخوردار است.

بنابراین اگر عازم این بخش از شهر هستید و می‌خواهید یک غذای سالم و فوری تهیه کرده و به بقیه کارهای خود برسید کافیست که به سالن پایانه کشتیرانی و گمرک شهر کیش بروید و از منوی رستوران پایانه یک ساندویچ سرد یا گرم انتخاب کرده و سفارش دهید. به این ترتیب می‌توانید به شدت در وقت خود صرفه‌جویی کرده و به جای رفت و آمد به مرکز شهر برای صرف یک وعده غذا، به تجارت خود بپردازید.

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این رستوران به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :