رستوران سابرینا کیش

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :

تلفن هماهنگی: 0764444610

موقعیت : کیش، روبروی هتل ارم، قطعه 44

صبحانه : ندارد

امکانات

توضیحات:

در ادامه می‌خواهیم شما را بیشتر با رستوران سابرینا کیش آشنا کنیم. رستوران‌های ایرانی و سنتی زیادی در جای‌جای کشورمان در حال فعالیت هستند. تعدد این نوع رستوران‌ها به علاقه مشتریان به غذاهای اصیل ایرانی باز می‌گردد. مردم ما قبل از ورورد فست فودها به کشور، بیشتر به چلو کبابی‌ها و دیزی‌سرا می‌رفتند و از غذاهای سالم و تازه این رستوران‌ها استفاده می‌کردند.

اما متاسفانه با ورود فست فود به کشورمان و افزایش علاقه مشتریان، به خصوص نسل جوان به این نوع غذاها، تمایل مردم به استفاده از غذاهای سنتی کمی تغییر کرد.

توضیحات تکمیلی

با این وجود هنوز هم کسانی هستند که به خاطر طعم و عطر غذاهای ایرانی حاضر نیستند که آنها را با فست فود عوض کنند. اگر شما هم از این دسته افراد هستید و دوست دارید به خصوص در سفرهای خود از غذاهای اصیل ایرانی استفاده کنید؛ ما را تا انتهای این مطلب که به معرفی رستوران سابرینا اختصاص دارد همراهی کنید.

امکانات رستوران سابرینا کیش

همانطور که گفتیم رستوران سابرینا کیش یکی از رستوران های سنتی کیش است که انواع غذاهای ایرانی در آن طبخ می‌شود. به غیر از منوی متنوع ایرانی این مجموعه از دیگر امکانات آن می‌توان به اینترنت رایگان، پخش موزیک، پارکینگ، رزرو تلفنی، تحویل رایگان و زمین بازی نیز اشاره کرد. در این رستوران علاوه بر وعده ناهار و شام می‌توانید صبحانه‌های متنوعی را نیز میل کنید.

یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد این رستوران، قرار گرفتن آن در مجاورت مراکز خرید و هتل‌های مهم شهر است. هتل ارم، مرکز خرید سارینا 1، هتل پارمیس و هتل بزرگ داریوش از جمله مراکزی هستند که دسترسی خوبی به رستوران سابرینا دارند. در ضمن این رستوران در مجاورت خط ساحلی جزیره نیز واقع شده و به همین دلیل شما می‌توانید بعد از صرف غذا برای پیاده‌روی و قدم زدن خود را سریعا به ساحل برسانید.

اگر ساکن هتل‌های ذکر شده در بالا هستید و یا برای خرید به مرکز شهر رفته‌اید و به دنبال یک رستوران خوب می‌گردید؛ رستوران سابرینا را فراموش نکنید.

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این رستوران به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :