رستوران عمو داود در کیش

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :

تلفن هماهنگی: 07644425974

موقعیت : کیش، بازارچه حافظیه، جنب میوه فروشی بدیع پیشرو

صبحانه : ندارد

امکانات

توضیحات:

حتما شما هم متوجه شده‌اید که در طراحی مراکز خرید جدید، طراحان حتما سعی می‌کنند که محلی را برای افتتاح یک رستوران خوب یا حتی یک کافی شاپ کوچک در نظر بگیرند.در بازارچه حافظ کیش رستورانی به نام رستوران عمو داود وجود دارد که هم از کیفیت بالا و هم از موقعیت جغرافیایی خوبی برخوردار است.

این موضوع در مورد پاساژهایی که در شهرهای توریستی ساخته می‌شوند؛ از اهمیت زیادی برخوردار است. زیرا اکثر مسافران تورهای کیش تمایل دارند که بعد از خرید برای صرف غذا به نزدیک‌ترین رستوران های کیش  مراجعه کرده و علاوه بر غذا خوردن کمی نیز استراحت کنند.بنابراین وجود یک رستوران باکیفیت در هر مرکز خریدی ضروری است.

توضیحات تکمیلی

منوی رستوران عمو داود کیش

رستوران عمو داود با ظرفیتی حدودا 70 نفر انواع غذاهای فرنگی و ایرانی را سرو می‌کند. البته پایه منوی این رستوران غذاهای دریایی مانند انواع فیله کبابی، ماهی کبابی و قلیه ماهی است. اما سایر غذاهای سنتی مانند کباب را نیز می‌توانید در این رستوران میل کنید. البته علاوه بر غذاهای دریایی می‌توانید از منوی صبحانه و عصرانه رستوران عمو داود نیز استفاده کنید.

رستوران عمو داود علاوه بر سرو غذا در فضای داخلی، سرویس بیرون‌بر نیز دارد. بنابراین می‌توانید بعد از گشت‌و‌گذار غذای مورد علاقه خود را از این رستوان تهیه کرده و پس از بازگشت به محل اقامتتان آن را میل کنید. اکثر مشتریانی که از خدمات این رستوران استفاده کرده‌اند؛ تناسب قیمت به کیفیت را جزء ویژگی‌های بارز این مجموعه خدماتی می‌دانند.

یکی از نکات مثبت این رستوران نزدیکی به ساحل است. بنابراین می‌توانید پس از صرف غذا با چند دقیقه پیاده‌روی به سواحل نیلگون خلیج فارس رفته و از فضای دلنشین آن استفاده کنید.

البته پارک هنگام و اسکله بزرگ تفریحی شهر نیز فاصله چندانی با رستوران عمو داود ندارند. با این وجود استفاده از خدمات این رستوران یک تیر و دو نشان است. با این کار هم غذا میل می‌کنید و هم چند دقیقه‌ای قدم می‌زنید.

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این رستوران به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :