فست فود شوک کیش

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :

تلفن هماهنگی: 0764441417

موقعیت : شهرک صدف، مرکز خرید گلستان، پلاک 15

صبحانه : دارد

امکانات

توضیحات:

فست فود شوک کیش واقع در پاساژ گلستان قرار دارد. اهالی شهرک صدف به خوبی این فست فود را می‌شناسند. چون یکی از قدیمی‌ترین فست فودهای کیش است که در این پاساژ ساخته شد.

مرکز خرید گلستان کیش در سال 1357 ساخته شد. بزرگی و مساحت این مرکز خرید حدود 2586 متر مربع است. این ساختمان دو طبقه حدود 65 غرفه را داراست.

غرفه‌های مرکز خرید گلستان شامل رستوران، کافی شاپ، فست فود، قنادی، میوه و تره بار و غرفه آرایشی بهداشتی است. بنابراین بومیان کیش و کسانی که در نزدیکی شهرک صدف اقامت دارند برای خرید مایحتاج زندگی خود در هفته چندین بار ممکن است به این مرکز خرید سری بزنند.

فست فود شوک کیش

اما بعد از خرید حتما احساس ضعف به سراغ شما می‌آید و لازم است انرژی دوباره‌ای به بدن خود برسانید. فست فود شوک در همین مرکز خرید انواع غذاهای لذیذ و هیجان‌انگیز را برای شما آماده و طبخ می‌کند. برای رفتن به این فست فود به دنبال واحد 15 بگردید.

همچنین می‌توانید تا زمان آماده سازی سفارش خود، در این مرکز خرید قدم بزنید و شاید خرید هم داشته باشید. در واقع قبل از خرید به این فست فود مراجعه کنید و غذای مورد علاقه خود را سفارش دهید، سپس حدود 20 دقیقه‌ای برای خرید فرصت دارید.

فست فودها غذاهایی هستند که شما به راحتی می‌توانید آن را در خیابان و هر جای دیگری سرو کنید. بنابراین اگر می‌خواهید جزیره را بگردید پیشنهاد می‌کنیم یک ساندویچ لذیذ از منوی فست فود شوک انتخاب کنید و با خود به همراه داشته باشید تا در زمان گرسنگی آن را میل کنید، همچنین به سمت مقصدتان برای گردش به حرکت بیفتید.

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این رستوران به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :