رستوران بره سفید کیش

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :

تلفن هماهنگی: 07644440574

موقعیت : کیش

صبحانه : ندارد

امکانات

توضیحات:

اگر از طرفداران کباب هستید و می‌خواهید با رستوران‌هایی که در کیش این غذای لذیذ را به صورت تخصصی طبخ و برای مشتریان خود سرو می‌کنند آشنا شوید؛ حتما ما را تا انتهای این مطلب همراهی کنید. چرا که در ادامه می‌خواهیم در مورد یکی از رستوران های معروف شهر کیش به نام رستوران بره سفید با شما صحبت کنیم.

کباب برای ما ایرانی‌ها یک غذای نوستالژی و سنتی است. به طوری که کمتر کسی را می‌توانید پیدا کنید که ادعا کند کباب دوست ندارد. کباب بخشی جدا نشدنی از تفریحات ماست و حتی در سفرهای کوتاه یک روزه نیز سعی می‌کنیم از این غذا استفاده کنیم. این غذای بسیار لذیذ و خوشمزه حتی در کشورهای اروپایی نیز به صورت باربیکیو طبخ می‌شود و طرفداران زیادی دارد.

توضیحات تکمیلی

البته هنوز کسی نمی‌داند که دقیقا کباب غذای سنتی چه کشوری است؟ چرا که در کشورهای همسایه ما مانند ترکیه نیز کباب‌هایی مشابه با آنچه که ما در ایران مصرف می‌کنیم؛ طبخ می‌شود.

در هر صورت کباب یک غذای خوشمزه و پرطرفدار است. اما درست کردن آن کار هر کسی نیست. چرا که مزه‌دار کردن گوشت و روش طبخ بسیار مهم است. به همین خاطر هم غذای همه چلو کبابی‌ها یک طعم را ندارد.

طعم و کیفیت گوشتی که در این غذا استفاده می‌شود یکی از فاکتورهای مهمی است که می‌تواند مزه کباب را به شدت تحت تاثیر قرار دهد. مثلا استفاده از گوشت گوسفندی در تهیه کباب‌هایی مانند کباب برگ و مرینیت درست گوشت می‌تواند این غذا را به شدت خوشمزه و لذیذ کند. بنابراین انتخاب یک رستوران باکیفیت برای سفارش کباب از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

منوی رستوران

اگر در کیش به دنبال یک چلو کبابی حرفه‌ای هستید و دیزاین و طراحی محیط رستوران برای‌تان اهمیت ندارد؛ حتما به رستوران بره سفید سری بزنید و از منوی این چلو کبابی لذت ببرید. این رستوران به صورت تخصصی روی انواع کباب‌ها مانند کباب کوبیده گوسفندی، کباب چنجه گوسفندی، جوجه بدون استخوان، جوجه با استخوان، بال کبابی، پاچین کبابی و دل و جگر گوسفندی متمرکز است.

البته در کنار این غذاها می‌توانید برنج هم سفارش دهید. گوجه و فلفل کبابی این رستوران را همراه با انواع نوشیدنی‎ها مانند نوشابه، دوغ و دلستر سفارش دهید و از یک پرس چلو کباب لذیذ نهایت لذت را ببرید.

این رستوران ساده و محلی که در صدف، فاز خدماتی 200 واحدی واقع شده است؛ هر روزه از ساعت 12 ظهر تا 4 بعد از ظهر برای سرو وعده ناهار و از ساعت 7 بعد از ظهر تا 12 شب برای سرو وعده شام باز است.

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این رستوران به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :