فست فود بندرگاه کیش

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :

تلفن هماهنگی: 000000000

موقعیت : کیش، اسکله تفریحی

صبحانه : ندارد

امکانات

توضیحات:

یکی از مهمترین ویژگی‌های مثبت شهر کیش، نزدیکی مکان‌های تفریحی و گردشگری به یکدیگر است. در واقع در این شهر تمام مراکز مهمی که مسافران برای داشتن یک سفر خاطره‌انگیز و جذاب به آنها نیاز دارند؛ در چند کیلومتری یکدیگر واقع شده‌اند و با چند دقیقه رانندگی می‌توان به همه جای شهر سرک کشید.یکی از رستوران‌های نزدیک به اسکله تفریحی که در ادامه به معرفی آن خواهیم پرداخت فست فود بندرگاه کیش است.

اسکله تفریحی یکی از پر رفت و آمدترین جاذبه‌های گردشگری شهر محسوب می‌شود و تقریبا در تمام ساعات شبانه روز شلوغ است. بنابراین طبیعی است که در اطراف اسکله رستوران‌های زیادی نیز مشغول به فعالیت باشند.

توضیحات تکمیلی

فست فود بندرگاه کجاست؟

فست فود بندرگاه یکی از رستوران‌های خوب کیش نزدیک به اسکله تفریحی کیش است که در منوی آن انواع پیتزا، سوخاری و ساندویچ یافت می‌شود. بنابراین اگر تصمیم دارید یکی از روزهای سفر خود را به تفریح و بازدید از اسکله تفریحی شهر کیش اختصاص دهید؛ نگران غذا نباشید. چرا که می‌توانید انواع برگرها و پیتزاهای خوشمزه را با کیفیت مطلوب و استاندارد و با قیمت مناسب از فست فود بندرگاه تهیه کرده و قبل یا بعد از گردش خود آن را میل کنید.

یکی از جاذبه‌های گردشگری جزیره، استفاده از کشتی‌های تفریحی و سفر با آنها به دل خلیج فارس است. همانطور که می‌دانید برای سفر با این کشتی‌ها باید به اسکله تفریحی بروید. بنابراین می‌توانید قبل از سفر دریایی یا بعد از سفر خود برای صرف غذا به فست فود بندرگاه مراجعه کرده و از منوی متنوع آن استفاده کنید.

درست است که فست فود غذای سالمی محسوب نمی‌شود؛ اما خوردن یک پیتزا مخصوص و خوش طعم در کنار سواحل خیلج فارس و در هوای دل‌انگیز جزیره موقعیتی است که شاید هرگز دیگر نتوانید از آن استفاده کنید. بنابراین حساسیت را کنار گذاشته و در این سفر کوتاه، خودتان را گرسنه نگه ندارید.

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این رستوران به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :