رستوران کبابی عالیجناب کیش

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :

تلفن هماهنگی: 07644440516

موقعیت : کیش، مرکز خرید گلستان، شماره 54

صبحانه : ندارد

امکانات

توضیحات:

رستوران‌های جزیره کیش را می‌توان به دو دسته کلی که در ادامه تشریح می‌کنیم؛ تقسیم کرد. برخی از آنها غذاهایشان را فقط در محیط رستوران سرو می‌کنند و برخی نیز اصطلاحا بیرون‌بر هستند. یکی از رستوران‌های بیرون‌بر جزیره کیش که طرفداران زیادی در بین کیشوندان دارد؛ کبابی عالیجناب است که در ادامه این مطلب کیش بوک به معرفی آن خواهیم پرداخت.

برخی از گردشگردان ترجیح می‌دهند که به جای پرداخت هزینه‌های زیاد برای خرید یک وعده غذای از یک رستوران شیک و مجلل، از رستوران‌های ساده‌تری غذا تهیه کرده و در محل اقامت خود آن را نوش جان کنند. به این ترتیب در هزینه‌های سفرشان صرفه‌جویی می‌شود. اگر شما هم از این دسته افراد هستید و قصد دارید به زودی به جزیره زیبای کیش سفر کنید بهتر است که با رستوران‌های بیرون بر شهر بیشتر آشنا شوید.

منوی رستوران کبابی عالیجناب کیش

کبابی عالیجناب یک رستوران ساده ولی باکیفیت است که انواع غذاهای اصیل ایرانی در آن طبخ می‌شود. غذاهایی مانند بال و پاچین زعفران کبابی، چلو کوبیده لقمه زعفرانی، چلو کوبیده ساده، چلو جوجه حلزونی، چلو جوجه با استخوان، چلو جوجه بی‌استخوان، چلو کباب برگ، چلو کباب بره و چلو کباب سلطانی منوی کبابی این رستوران را تشکیل می‌دهند.

در منوی روز رستوران کبابی عالیجناب نیز غذاهایی مانند زرشک پلو با مرغ، چلو کباب کوبیده روز، چلو جوجه روز، باقالی پلو با گوشت بره، باقالی پلو با ماهیچه، باقالی پلو با مرغ، سبزی پلو با ماهی قزل آلا، چلو مسما بادمجان، دلمه کلم، بادمجان، گوجه و فلفل، چلو خورشت قیمه، چلو خورشت قرمه سبزی و چلو خورشت فسنجان وجود دارد.

در کنار این غذاها می‌توانید انواع سالادها و پیش غذاهایی مانند سالاد فصل، سالاد شیرازی، ماست موسیر، ماست و خیار، زیتون پرورده و ترشی نیز سفارش داده و لذت خوردن غذاهای متنوع این رستوران را افزایش دهید. همانطور که مشاهده می‌کنید منوی رستوران کبابی عالیجناب یک منوی کامل است که حاوی انواع غذاهای حرفه‌ای مانند کباب و خانگی مانند انواع خورشت است.

در این رستوران که در مرکز خرید گلستان شهرک صرف واقع شده است؛ از ساعت 12 ظهر تا 3 بعد از ظهر ناهار و از ساعت 7:30 غروب تا 11 شب شام سرو می‌شود.

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این رستوران به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :