فست فود نخل ساحلی کیش

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :

تلفن هماهنگی: 09360901844

موقعیت : کیش، نوار ساحلی، پشت بازار ونوس

صبحانه : ندارد

امکانات

توضیحات:

فست فود نخل ساحلی درست در پشت بازار ونوس واقع شده و انواع غذاهای فست فودی را با کیفیتی مطلوب و قیمتی بسیار مناسب به مشتریان خود عرضه می‌کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رستوران های کیش حتما با کیش بوک همراهی کنید.

یکی از فست فودهای خوب شهر کیش فست فود نخل ساحلی است که در بین اهالی جزیره نیز طرفداران زیادی دارد. مشتریان ثابت این رستوران کوچک سرو غذاهای فرنگی با طعمی عالی را از جمله مهمترین دلایل انتخاب خود مطرح می‌کنند. فضای داخلی و خارجی فست فود نخل ساحلی مجموعا دارای 30 صندلی برای پذیرایی از مشتریان است. به غیر از غذاهای اصلی می‌توانید از منوی صبحانه این رستوران نیز با حداقل قیمت استفاده کنید.

توضیحات تکمیلی

امکانات فست فود نخل ساحلی کیش

اینترنت رایگان، امکان رزرو تلفنی و پارکینگ از جمله امکانات ویژه رستوران نخل ساحلی هستند. البته به غیر از این موارد نزدیکی به بازار ونوس را نیز می‌توان از دیگر نقاط مثبت و بارز این مجموعه خدماتی لحاظ کرد. همانطور که می‌دانید خرید بخش جدا نشدنی از سفر است.

به خصوص اگر مقصد گردشگری ما جایی مثل جزیره کیش باشد. با این وجود شما باید بخش عمده‌ای از زمان خود را در طول سفر به خرید سوغاتی اختصاص دهید. بنابراین آشنایی با رستوران‌ها و کافه‌هایی که در محدوده محل خرید شما هستند می‌تواند بسیار مهم باشد.

همانطور که گفتیم پروسه خرید ممکن است کمی طول بکشد. با این وجود برای تامین انرژی مورد نیاز بدن‌تان باید در خلال خرید فضایی برای نشستن و خوردن غذا یا حتی یک میان‌وعده ساده مثل سیب زمینی سرخ کرده در اختیار داشته باشید. فست فود نخل ساحلی چنین فضایی را برای گردشگران تور کیش که به قصد خرید وارد بازا ونوس می‌شوند، مهیا می‌کند. پس اگر بازدید از مرکز تجاری ونوس را برای خرید انتخاب کرده‌اید ولی خستگی و ضعف نمی‌گذارد درست و حسابی خرید کرده و فکرتان را متمرکز کنید؛ حتما به رستوران نخل ساحلی مراجعه کنید و از منوی متنوع آن لذت ببرید.

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این رستوران به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :