رستوران پایاب کیش

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :

تلفن هماهنگی: 07644423638

موقعیت : میدان المپیک، بلوار المپیک، رستوران پایاب

صبحانه : ندارد

امکانات

توضیحات:

رستوران سنتی پایاب در مجاورت مجموعه تاریخی پایاب قرار دارد. این رستوران در فضای باز طراحی شده و از موسیقی زنده برخوردار است. رستوران پایاب با وجود فضای آرام و دل‌نشین و ارائه غذاهای متنوع یکی از بهترین رستوران های سنتی کیش از نظر گردشگران تور کیش این جزیره زیباست. در سفر به کیش تجربه صرف غذا در این رستوران‌ سنتی را از دست ندهید.

فضای داخلی رستوران

در سرتاسر فضای باز رستوران تخت‌های سنتی چوبی قرار داده شده است. فرش‌های لاکی رنگ روی تخت‌ها پهن شده و پشتی‌های راحتی روی آنها قرار داده شده تا مسافران در فضایی راحت و خوشایند به صرف غذا در کنار عزیزانشان بپردازند.

برای مراعات حال مسافران و تامین خواسته‌های آنها چند میز و صندلی هم برای افرادی که مایل به نشستن روی تخت نیستند فراهم شده است.

در رستوران پایاب کیش انواع غذاهای ایرانی و بین‌المللی سرو می‌شود. چایخانه این مجموعه نیز زیبایی خاصی به فضای این رستوران بخشیده است.

مسافران خسته از گردش و گشت‌وگذار روی تخت‌ها می‌نشینند و در حالی که به پشتی تکیه داده‌اند چای تازه‌دم خوش‌عطر می‌نوشند و از کنار هم بودن اعضای خانواده و دوستان لذت می‌برند. پخش موسیقی زنده حال و هوای خاصی در این رستوران به وجود می‌آورد.

دسترسی های نزدیک رستوران پایاب کیش

در کنار رستوران، مجموعه تاریخی پایاب استقرار دارد. این مجموعه از جاذبه‌های تاریخی طبیعی جزیره کیش به شمار می‌آید که همواره مورد توجه گردشگران ایرانی و خارجی قرار می‌گیرد. پایاب در نزدیکی درخت سبز قرار گرفته و قدمت آن به دو هزار سال می‌رسد. در مسیر پایاب چند رستوران سنتی و چایخانه وجود دارند که از مهمانان جزیره کیش پذیرایی می‌کنند.

رستوران پایاب قابلیت پذیرایی از سیصد نفر مهمان را دارد. این رستوران امکاناتی نظیر اینترنت رایگان، رزرو میز برای مهمانی‌ها، ارسال رایگان غذا، پارکینگ اختصاصی، زمین بازی کودکان، سرو صبحانه و اجرای موسیقی زنده را فراهم کرده است. اگر قصد صرف غذا و نوشیدن چای در این فضای سنتی و آرامش‌بخش را دارید به میدان المپیک، بلوار المپیک بروید.

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این رستوران به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :