رستوران لوتوس کیش

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :

تلفن هماهنگی: 07644465000

موقعیت : بلوار مرجان، هتل پارک مارینا

صبحانه : دارد

امکانات

توضیحات:

رستوران لوتوس کیش واقع در هتل پارک مارینا قرار دارد. در صورتی که در سفرتان با تور کیش در این هتل اقامت داشته باشید، سفارش غذا برای شما از رستوران به صورت رایگان است.

اما در صورتی که در هتل دیگری اقامت دارید، برای راحتی شما منوی کامل این رستوران را در همین صفحه همراه با قیمت قرار داده‌ایم.

منوی رستوران لوتوس

اگر طرفدار غذاهای باب میل ایرانی‌ها هستید، این رستوران یکی از رستوران های سنتی کیش است که با منوی بی‌نظیر خود هر ذائقه‌ای را راضی می‌کند.

شما در رستوران لوتوس انواع غذاهای ایرانی، بین المللی، دریایی، پیش غذاها و سالادهای پر طرفدار را سفارش دهید و از طعم آن لذت ببرید. البته انواع غذاهای فیلیپینی هم در این رستوران طبخ و سرو می‌شود.

بنابراین اگر می‌خواهید طعم غذاهای جدید را در سفرتان بچشید، می‌توانید غذاهای متفاوت‌تری را سفارش دهید و تنوعی در سفارشات غذایی خود ایجاد کنید.

برای صرف صبحانه لازم است از ساعت 7:30 تا 10 و برای نهار از ساعت 13:30 تا 15 به این رستوران مراجعه کنید. نکته مثبت این رستوران تنوع غذایی بالاست.

در واقع اگر چند روزی در این هتل اقامت داشته باشید، همه روزه این تنوع را احساس خواهید کرد و غذاهای تکراری دلتان را نمی‌زند.

همچنین برای هر ذائقه‌ای و متناسب با سلیقه همه افراد در این فضا می‌توان غذای مورد علاقه را پیدا کرد و سفارش داد.

موقعیت جغرافیایی رستوران لوتوس

برای رسیدن به رستوران لوتوس کیش باید به قسمت شرقی جزیره بروید. پس از رسیدن به جاده جهان، در حوالی برج‌های دوقلو کیش در بلوار مرجان به هتل پارک مارینا کیش می‌رسید.

با راهنمایی نگهبان می‌توانید وارد رستوران این مجموعه شوید و غذای دلخواه خود را سفارش دهید.

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این رستوران به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :