رستوران شاندیز آبشار کیش

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :

تلفن هماهنگی: 07644441200

موقعیت : کیش، پارک آبشار، نبش مجسمه پنگوئن

صبحانه : ندارد

امکانات

توضیحات:

رستوران شاندیز آبشار یکی از آن رستوران‌های سنتی است که می‌توانید در سفر به جزیره کیش به آن مراجعه کنید و یکی از وعده‌های غذایی خود را در این مکان سرو کنید.

می‌خواهیم یکی دیگر از رستوران های سنتی کیش را به شما معرفی کنیم.

برای رسیدن به این رستوران لازم است به سمت شرقی جزیره بروید. از طریق بلوار داریوش به میدان آبشار برسید. این رستوران در کنار مجسمه پنگوئن واقع شده است. قبل یا بعد از صرف غذای خود در این رستوران می‌توانید در پارک آبشار قدم بزنید، سلفی بگیرید یا از مناظر پارک دیدن کنید.

توضیحات تکمیلی

در حوالی رستوران شاندیز آبشار کیش مراکز خرید پردیس 1 و پردیس 2، مرکز خرید میکا و مرکز خرید سارینا قرار دارد. بعد از گشت و گذار در این پاساژها احتمالا احساس خستگی خواهید کرد. البته که خرید هم کرده‌اید و در دست خود چند کیسه و جعبه از سوغاتی و خریدهای مخصوص به خود همراه دارید. اگر فاصله شما تا هتل زیاد باشد این رستوران گزینه خوبی برای شماست. البته شاید برای هتل رفتن هم دیر شده باشد و غذایی در رستوران هتل انتظار شما را نکشد. رستوران شاندیز آبشار در نزدیکی شماست.

این رستوران 300 نفر ظرفیت دارد و با منوی متنوع خود از غذاهای سنتی ایرانی می‌تواند یک انتخاب همیشگی در سفر شما به جزیره کیش باشد. اگر برای صرف شام به این رستوران مراجعه کنید از موسیقی زنده هم می‌توانید لذت ببرید. همگام شدن با نوای موسیقی زنده و نوش جان کردن یک غذای لذیذ خاطره فراموش نشدنی برای شما در سفر به جزیره کیش خواهد ساخت.

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این رستوران به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :