فست فود صبای اصفهان در کیش

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :

تلفن هماهنگی: 07644467277

موقعیت : کیش، میدان امیرکبیر، جنب هتل مریم و ساختمان فرهاد

صبحانه : ندارد

امکانات

توضیحات:

یکی از مشکلاتی که اکثر خانواده‌ها برای صرف غذا در بیرون از منزل با آن مواجه هستند، تعدد سلایق در بین اعضای خانواده است. در این خانواده‌ها معمولا والدین تمایل به مصرف غذاهای سنتی دارند ولی کوچکترها خوردن فست فود را ترجیح می‌دهند.

در این شرایط بهترین راه حل این است که به رستورانی مراجعه کنید که انواع غذاهای سنتی و فرنگی را در منوی خود جای داده است. اگر ساکن و یا عازم کیش هستید ولی دلتان نمی‌خواهد با اعضای خانواده بر سر انتخاب رستوران مشاجره کنید حتما سری به فست فود صبای اصفهان بزنید.

توضیحات تکمیلی

منوی فست فود صبای اصفهان در کیش

در این رستوران انواع غذاهای سنتی و ایرانی به همراه غذاهای مدرن و فست فودی سرو می‌شود. فضای دلنشین این رستوران لذت غذا خوردن را برای شما دو چندان خواهد کرد. علاوه بر انواع غذاهای سنتی و فرنگی، می‌توانید از منوی کافی شاپ و سفره‌خانه این رستوران نیز استفاده کنید. البته فضایی که برای سرو قلیان و استفاده از منوی کافی شاپ تعبیه شده است، کاملا مجزا بوده و اگر می‌خواهید فقط برای صرف ناهار یا شام به این رستوران مراجعه کنید؛ نگران تجمع دود نباشید.

کیفیت بالای غذاها و برخورد خوب پرسنل، رستوران صبای اصفهان را در زمره رستوران‌های با کیفیت جزیره قرار داده است. بنابراین اگر می‌خواهید در سفرتان به جزیره زیبای کیش از خدمات یک رستوران کامل و باکیفیت استفاده کنید؛ حتما مراجعه به رستوران صبای اصفهان را در برنامه سفر خود بگنجانید. این رستوران با گنجایشی حدودا 50 نفر، در بلوار خلیج فارس و درست جنب ساختمان فرهاد واقع شده است.

همانطور که اشاره کردیم یکی از ویژگی‌های بارز این رستوران پوشش انواع سلیقه‌هاست. بنابراین اگر با اعضای خانواده به جزیره سفر کرده‌اید و برای غذا خوردن هر کسی ساز خودش را می‌زند و دوست دارد انتخاب رستوران به سلیقه او باشد؛ توصیه می‌کنیم مشاجره را کنار گذاشته و حداقل برای یک وعده هم که شده به فست فود صبای اصفهان مراجعه کنید. این رستوران 2 طبقه هم کافی شاپ و هم سفره‌خانه سنتی لوکسی دارد که قطعا می‌تواند تمام نیازهای شما را پاسخگو باشد.

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این رستوران به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :