فست فود فلافل آبادان در کیش

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :

تلفن هماهنگی: 0000000000

موقعیت : محله سفین، فاز سی، بازارچه شقایق

صبحانه : ندارد

امکانات

توضیحات:

فست فود فلافل آبادان کیش

در ادامه این پست می‌خواهیم یکی از رستوران‌های ارزان قیمت جزیره کیش به نام فست فود فلافل آبادان را به شما همراهان عزیز معرفی کنیم. همانطور که می‌دانید فلافل یکی از غذاهای اصیل لبنانی است که در جنوب ایران نیز با کمی تفاوت طبخ می‌شود.

این غذای ساده که از ترکیب نخود خیس خورده، پیاز، سیر و ادویه‌های مختلف درست می‌شود نه تنها در جنوب کشور، بلکه در تمام نقاط ایران نیز طرفداران خاص خود را دارد. از طرفی قیمت تمام شده یک ساندویچ فلافل بسیار ارزان‌تر از ساندویچ‌هایی است که برای تهیه آنها حتما باید از گوشت مرغ یا گوشت قرمز استفاده کرد. در ضمن فلافل از نظر ارزش غذایی چیزی از این ساندویچ‌ها کم ندارد.

شاید به همین دلیل باشد که افراد زیادی به این غذای خوشمزه علاقه دارند. همانطور که گفتیم این غذای در ایران بیشتر در جنوب و به خصوص شهر آبادان مصرف می‌شود.

توضیحات تکمیلی

فست فود فلافل آبادان کجاست؟

اما در کیش نیز رستوران‌ها و فست فودهای زیادی این غذا را در منوی خود گنجانده‌اند. یکی از همین رستوران‌ها، فست فود فلافل آبادان است که در محله سفین، فاز سی و درست در بازارچه شقایق واقع شده است.

در این رستوران ساده و معمولی علاوه بر فلافل، غذای معروف دیگری نیز که سمبوسه نام دارد سرو می‌شود. سمبوسه ترکیبی از سیب زمینی پخته با ادویه‌ها و سبزیجات معطر است که طعم بسیار خوبی نیز دارد.

البته در برخی از شهرهای کشورمان این غذا را با گوشت چرخ کرده تهیه می‌کنند. سمبوسه نیز مانند فلافل یک غذای ارزان قیمت است. در ضمن هم سمبوسه و هم فلافل نسبت به سایر فست فودهایی که پر از پنیرهای صنعتی و چربی‌های مضر هستند، سالمترند.

با این وجود اگر گذرتان به محله سفین خورد و هوس یک فلافل تازه و اصل آبادانی کردید؛ می‌توانید به فست فود فلافل آبادان مراجعه کرده و با پرداخت هزینه بسیار کم یک غذای ساده اما سالم جنوبی میل کنید.

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این رستوران به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :