رستوران گلدن وایت کیش

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :

تلفن هماهنگی: 09122064580

موقعیت : کیش، بازار سارینا 1، غرفه شماره 6

صبحانه : ندارد

امکانات

توضیحات:

یکی از مهمترین ویژگی‌هایی که رستوران‌های جزیره کیش و تمام شهرهای توریستی باید از آنها برخوردار باشند؛ نزدیکی به مراکز خرید و مراکز تفریحی شهر است. به این ترتیب گردشگران می‌توانند بعد یا قبل از تفریح و خرید خود برای صرف غذا، بدون طی کردن مسیر خاصی، به این رستوران‌ها مراجعه کرده و در وقت خود صرفه‌جویی کنند. بنابراین اگر اهل خرید و گشت و گذار هستید و به این جزیره زیبا سفر کرده‌اید پیشنهاد می‌کنیم که ادامه این مطلب کیش بوک را که به معرفی رستوران گلدن وایت کیش اختصاص دارد، از دست ندهید.

رستوران گلدن وایت کجاست؟

رستوران گلدن وایت یکی از رستوران‌های خوب جزیره کیش است که در بازار سارینا 1 واقع شده و فاصله چندانی با بازار پردیس ندارد. در این رستوران مجلل انواع غذاهای ایرانی مانند کباب و خورشت سرو می‌شود. ضمن این که غذاهای دریایی این رستوران نیز در شهر معروفند. با این وجود شما هر سلیقه‌ای که داشته باشید؛ می‌توانید از منوی غذایی این رستوران استفاده کرده و آنجا را راضی ترک کنید. تمیزی محیط رستوران و کیفیت بالای غذاهای ارائه شده در این مجموعه از دیگر ویژگی‌های مثبت رستوران گلدن وایت هستند.

همانطور که گفتیم نزدیکی رستوران به مراکز خرید می‌تواند در وقت مسافران صرفه‌جویی کند. به این ترتیب گردشگران جزیره بعد از بازدید از غرفه‌های مختلف بازار و پیاده‌روی‌های طولانی و وقتی که حسابی خسته و گرسنه شده‌اند؛ می‌توانند روی خدمات این رستوران‌ها حساب باز کرده و بدون این که بار اضافه و خریدهای خود را تا محل اقامت حمل کنند؛ از خوردن یک کباب یا خورشت اصیل ایرانی یا یک پرس غذای دریایی باکیفیت لذت ببرند. این موضوع برای افرادی که ساعت‌ها در پاساژهای شهر مشغول قدم زدن و خرید بوده‌اند؛ بسیار اهمیت دارد. بنابراین اگر گذرتان به بازار سارینا یا بازار پردیس افتاد؛ نگران نباشید و با خیال راحت خرید کنید. چرا که اگر زمان ناهار یا شام فرا برسد می‌توانید از منوی متنوع و خوشمزه رستوران گلدن وایت یک غذای لذیذ سفارش داده و خستگی خرید را از تن به در کنید.

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این رستوران به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :