رستوران عمو اکبر کیش

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :

تلفن هماهنگی: 07644424396

موقعیت : کیش، خیابان فردوسی، روبروی بازار پانیذ، مجتمع حافظ

صبحانه : ندارد

امکانات

توضیحات:

لذت خوردن غذاهای محلی و سنتی یکی از تفریحاتی است که در سفر به جزیره کیش تجربه آن را به شما پیشنهاد می‌کنیم. چرا که غذاهای سنتی این شهر بسیار عالی است. اما طبخ غذاهایی مانند ماهی کباب و قلیه کار هر کسی نیست. چرا که بیشتر غذاهای جنوبی با ماهی و میگو درست می‌شوند و اگر آشپز ناشی باشد نمی‌تواند بوی بد ماهی و میگو را به درستی بگیرد.اگر به جزیره کیش سفر کرده‌اید و می‌خواهید یک غذای دریایی سالم و تازه میل کنید؛ حتما به رستوران عمو اکبر بروید.

بنابراین طرفداران غذاهای دریایی باید در انتخاب رستوران های کیش خیلی دقت کنند تا خدایی نکرده با خوردن غذای بی‌کیفیت از انتخاب خود پشیمان نشوند.

توضیحات تکمیلی

منوی رستوران عمو اکبر کیش

رستوران عمو اکبر یک رستوران دریایی بسیار ساده و معمولی است. بنابراین از نظر ظاهری با رستوران‌های شیک جزیره اصلا قابل مقایسه نیست. اما نکته مهم در مورد این رستوران کیفیت غذا و محبوبیتی است که در بین کیشوندان دارد.

در این مجموعه برای طبخ غذاهایی مانند قلیه ماهی، کباب ماهی شیر، چلو معجون، بشقاب دریایی و کوسه ماهی از صید همان روز استفاده می‌شود. بنابراین خیال‌تان بابت تازگی مواد اولیه مورد استفاده در این رستوران راحت باشد. یکی از غذاهای معروف رستوران عمو اکبر میگو چینی است که تجربه چشیدن طعم عالی آن را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همین تازگی و کیفیت مطلوب غذاها باعث شده که این رستوران در طول سال‌های زیاد فعالیت خود در جزیره بتواند مشتریان ثابتی را برای خود دست و پا کند. همانطور که گفتیم فضای داخلی رستوران عمو اکبر کاملا معمولی اما بسیار باصفاست و تدایی‌کننده رستوران‌های دهه 60 و 70 است.

با وجود تمام نکاتی که ذکر کردیم اگر به دنبال یک رستوران دریایی هستید که علاوه بر کیفیت غذا، ارزان قیمت و اقتصادی نیز باشد حتما یکی از وعده‌های غذایی سفر خود را در رستوران عمو اکبر میل کنید.

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این رستوران به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :